Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Znáte všechny výhody od své zdravotní pojišťovny?

 
pondělí, 17. září 2018, 15:13

Je hodně důvodů, proč být pojištěn u největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovny, u ZP 211, která spolupracuje s nejlepšími lékařskými týmy, nemocnicemi a specialisty po celé České republice. Jedním z těchto důvodů je i široká nabídka bonusů z fondu prevence. Každý si vybere – dítě, student, žena, muž i senior.

Bonusy z fondu prevence

Zdravotní pojišťovna (ZP) 211 nabízí celou škálu bonusových příspěvků na sportování, preventivní prohlídky, očkování nebo zdravotnické prostředky, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění a lidé si je musí hradit sami. Příspěvky jsou zajímavé a využitelné pro všechny členy rodiny, od těch nejmenších až po dospělé.

Nabídka v roce 2018

Příspěvky na sportovní aktivity pro všechny

Rozšířený program pro dárce krve, děti do 18 let, těhotné ženy a ženy po porodu

Možnost postoupení příspěvku z rodiče na dítě

Podpora odvykání kouření
 

Tip pro vás: Příspěvek ve výši 500 korun na sportovní pohybové aktivity, a to bez ohledu na váš věk.  Takže pokud jste vyznavačem například aerobiku, aquaerobiku či fitness a pořídíte si permanentku ve výši minimálně 800 korun, pojišťovna vám na ni přispěje pětistovkou.

Maminky mohou od ZP 211 čerpat příspěvek 500 korun dvakrát ročně. Vybrat si mohou z aktuální nabídky pro dospělé a k němu ještě příspěvek z programu pro těhotné a ženy po porodu,
a to například na předporodní kurz či na 3D a 4D ultrazvuk, na poporodní cvičení, plavání
s miminkem, pomůcky pro novorozence a kojence apod.

Děti: třikrát pět set
Pro odrostlejší děti má ZP 211 přichystány mimo jiné i příspěvky na dentální hygienu včetně nácviku, nebo na fixní rovnátka, a to vždy až do výše 500 korun. Další pětistovku mohou děti čerpat na prevenci infekčních onemocnění (očkování), nebo na zdravotnické prostředky pro chronicky nemocné děti.
A protože u dětí platí podpora sportu dvojnásob, ZP 211 přišla navíc s novým prázdninovým příspěvkem pro děti do 18 let, a to na letní sportovní pobyt ve výši 500 korun.

Samozřejmě také ženy a muži včetně seniorů mohou vybírat z široké nabídky příspěvků na očkování nebo na preventivní prohlídky.

Výhodné cestovní pojištění
ZP 211 nabízí svým klientům rovněž velice výhodné cestovní pojištění, které zahrnuje i takové speciality jako je automatické pojištění trvale obydlené domácnosti, možnost prodloužení cestovního pojištění z místa dovolené či službu Letový asistent. Studentům od 15 do 26 let nabízí možnost čerpat cestovní pojištění na studijní pobyty až na 180 dnů úplně zdarma. Studenti, kteří jen rádi cestují po Evropě, mají možnost čerpat zdarma cestovní pojištění až 60 dnů v roce.

Slevy a výhody u obchodních partnerů
Společně se svými obchodními partnery pro vás ZP 211 přichystala celou řadu zajímavých slev - například na masáže, sauny, fitness, na nákup sportovních výrobků, dětských kočárků a celou škálu dalších.

Pokud vás zaujala nabídka ZP 211, pojištěncem se můžete stát kdykoli online na webových stránkách či se jednoduše dostavte na kteroukoliv z poboček, kde vám zaměstnanci pojišťovny určitě rádi poradí.

 


 

Kam dál?

Aktualizováno 14. září 2018, 10:53

V budějcké nemocnici ukrajinští lékaři nepracují. Zákaz projektu...

pátek, 14. září 2018, 11:42

České nemocnice si většinou pochvalují ukrajinské lékaře a nesouhlasí s nedávnou kritikou na jejich adresu od České lékařské...

Zadýcháváte se? Nechte se vyšetřit, zvou pneumologové

středa, 12. září 2018, 16:44

Trápí vás častý kašel a při fyzické námaze se snadno zadýcháte? Nechte se vyšetřit, aby se odhalila příčina. Plicní specialisté...

Pacienti strakonické nemocnice se budou při rehabilitaci pohybovat...

úterý, 11. září 2018, 20:19

Jako jediné jihočeské zdravotnické zařízení má strakonická nemocnice nově antigravitační rehabilitační chodník, který vyvinuli...

Jihočeský kraj chce v nemocnicích více lůžek pro smrtelně nemocné

sobota, 8. září 2018, 15:17

Jihočeský kraj chce nabízet v příštích letech ve svých nemocnicích v každém okrese paliativní lůžka, tedy místa pro lidi s...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.