Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Redukční kurz pomůže shodit nechtěná kila

 
sobota, 10. března 2018, 19:03

Zima pomalu končí a s nastupujícím jarem se budou odkládat kabáty a bundy. Přichází tak nejvyšší čas shodit i nadbytečná kila, která se dosud schovávala pod vrstvami oblečení. Trenéři poradí jak na změnu jídelníčku a životního stylu.

Na změnu životního stylu není nikdy pozdě a i když se o své tělo staráte, vždy je co zlepšovat. Odbourat nechtěná kila nejde samo, ale s radou od trenéra a jídelníčkem vytvořeným na míru je to zase o něco jednodušší.

Trenéři z Fitness 14 připravili redukční kurz pro notorické dietáře i pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj životní styl. Kdo by čekal zázračné spalovače tuku a přístroje, které odstraňují tuk samy, byl by na omylu. Program naopak zahrnuje devadesátiminutové cvičební lekce zaměřené na redukci hmotnosti pod odborným dohledem trenéra, přípravu tréninkového plánu a individuální konzultace zdarma.

V ceně kurzu je zahrnuto deset sobotních setkání od 24. března do 26. května vždy od 10:00 hodin.

Napsal Nikola Franková | PR text | Foto pixabay.com

Kam dál?

Rolling Stones dorazí v červenci do Prahy. Zájem o vstupenky...

sobota, 10. března 2018, 18:06

Vstupenky na pražský koncert, jejichž ceny začínají na ceně 1990 korun, jsou k dispozici od 9. března a na jednu transakci bude...

Písečtí profesionální hasiči tuto zimu naposledy cvičili záchranu ze...

sobota, 10. března 2018, 16:54

Uplynulý týden byl jedním z posledních této zimy, kdy mohli profesionální hasiči územního odboru Písek nacvičovat záchranu osob z...

Velký knižní bleší trh měl opět úspěch. Výtěžek bude využit na nákup...

sobota, 10. března 2018, 15:45

V Hořicích na Šumavě se o uskutečnil Velký knižní bleší trh, který opět zaznamenal velký úspěch. Nové majitele našlo o víkendu 3....

Jihočeši loni odevzdali k recyklaci přes 80 tun baterií

sobota, 10. března 2018, 14:33

Lidé v Jihočeském kraji se zlepšují v recyklaci baterií. V loňském roce odevzdali k recyklaci přes 80 tun použitých baterií, což...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V budějckém Mercury centru zasahovali...

  • Manažerem roku je mladý Jihočech. Na...

  • VIDEO: Budějcký špitál má nový urgentní...

  • Celkem jednatřicet injekčních stříkaček...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

DRBÁRNA: Česká muzika je dobrá. Byl bych rád, kdyby ji fanoušci podporovali, říká zvukový inženýr Ecson Waldes

Víte, co obnáší práce zvukového inženýra? Ne? Tak přesně o tom vám v dnešním díle Drbárny povypráví Jiří Paška, kterého veřejnost zná především pod uměleckým jménem Ecson Waldes. Právě on stojí za zvukem Davida Kollera, J.A.R. nebo Monkey Business. Neváhejte a pouštějte další díl Drbárny.

Čeští vědci otestovali látku, která může ničit encefalitidu

Brněnští vědci otestovali na buňkách látku, která je vysoce účinná proti virům, které způsobují například klíšťovou encefalitidu, západonilskou horečku, horečku dengue či vir zika. Proti těmto závažným infekcím přitom dosud neexistuje účinný lék, uvedla dnes Česká televize.

KSČM nadále povede Filip, ve druhém kole volby porazil Skálu

Komunistickou stranu Čech a Moravy nadále povede Vojtěch Filip. Ve druhém kole tajné volby mu delegáti dnešního sjezdu KSČM V Nymburku dali přednost před stranickým místopředsedou Josefem Skálou. Filipa volilo 165 delegátů. Skála obdržel 145 hlasů. Po úvodních projevech Filipa a prezidenta Miloše Zemana se sjezd koná za zavřenými dveřmi. Proti Zemanově účasti na sjezdu protestovaly v Nymburku stovky lidí.