Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nemocnice Strakonice má nový spirometr. Za finanční dar ho zakoupila pro dětské oddělení

 
sobota, 16. září 2017, 17:15

Finanční dar ve výši sto tisíc korun získala Nemocnice Strakonice od společnosti Swiss Life Select. Převzala si ho prostřednictvím nadace Naděje dětem.

„Částka byla určena pro dětské oddělení. Zakoupili jsme za ni nový spirometr pro vyšetřování dětí s respiračními obtížemi, především astmatiků,“ informuje ředitel nemocnice Tomáš Fiala.

Strakonická nemocnice má aktuálně ještě jeden důvod k radosti. Převzala ekonomický certifikát AAA v rámci hodnocení Czech Stability Award. „Již třetím rokem za sebou jsme se zařadili mezi nejstabilnější firmy v České republice,“ zdůrazňuje Tomáš Fiala.

Napsal(a) Ell Plate s využitím TZ
 


 

Kam dál?

V Alzheimer centru a v Senior domě v Českých Budějovicích hořelo....

sobota, 16. září 2017, 16:00

Červený kohout pohltil kuchyňku bytového komplexu. Z oken a dveří se valí dým. Bleskurychle jsou na místě hasiči, kteří se snaží...

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka:...

sobota, 16. září 2017, 14:43

V našem seriálu jsme již psali o Linecké bráně, tentokrát se zaměříme na Pražskou bránu. Každý Budějčák ví, že tato brána byla...

Strakonice plánují výstavbu nové školky. Náklady by se měly vyšplhat...

sobota, 16. září 2017, 12:10

Strakonice plánují stavbu nové mateřské školky pro dvě stě padesát dětí. Stát by měla v lokalitě Jezárky a odhadem se náklady...

Prachatický psovod Jaroslav Čejka a jeho parťák Chasan patří mezi...

pátek, 15. září 2017, 07:11

Parádního úspěchu dosáhl prachatický policejní psovod Jaroslav Čejka se svým německým ovčákem Chasanem. Tato dvojice z jihu Čech...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Obyčejné ženy jsou nejkrásnější. Nahá dívka...

  • To je Beny, řekl muž kolemjdoucímu mladíkovi...

  • Do budějckého babyboxu někdo odložil...

  • Archeologové našli u Starých Hodějovic...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Při útoku v Afghánistánu zemřel další český voják, dva jsou zranění

Při útoku na vozidlo české armády na základně Šindánd v afghánské provincii Herát dnes zemřel český voják. Další dva vojáci jsou zraněni, jsou mimo ohrožení života. Česká armáda to uvedla na svém webu.

Zeman omilostnil handicapovaného muže, který neplatil alimenty

Prezident Miloš Zeman udělil milost postiženému muži, který si měl odpykat rok vězení. Zároveň zastavil mužovo trestní stíhání vedené kvůli opakovanému zanedbání povinné výživy. Zdůraznil, že prezident svým rozhodnutím nijak neomlouvá neplatiče alimentů.

Znáte pravidla užívání parkovišť K+R? Ne každý je respektuje

Zkušenosti strážníků a policistů ukazují, že rodiče pravidla užívání parkovišť K+R před školami v naprosté většině nedodržují. Buď je neznají, nebo se chovají bezohledně k ostatním. V době před začátkem vyučování parkují na chodníku, ve druhých řadách, na přechodech pro chodce a podobně. Místo, aby děti pouze vyložili a odjeli, doprovází je do školy a někteří i čekají, až jim potomek zamává z okna.

 
 
-->
-->