Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tři workshopy v rámci celotýdenního vzdělávání dospělých pomohou lépe vést firmu

 
pátek, 16. září 2016, 13:21

Celosvětový týden vzdělávání začíná už v pondělí a s možností zúčastnit se veřejných ukázkových workshopů v Jihočeském vědeckotechnickém parku přichází kouči z BCF. Za symbolických 99 korun si pro zájemce připravili užitečná témata.

První přednáška se uskuteční hned v pondělí 19. září a transformační kouč a firemní konzultant Leoš Kubíček ji povede na téma: Jak zajistit, aby firemní vzdělávání mělo měřitelný dopad do praxe. Cílem je představení personalistům, obchodním manažerům, ředitelům i majitelům firem ověřený a funkční model toho, jak při přípravě, realizaci a měření dopadů jakéhokoliv firemního vzdělávání postupovat, co neopomenout, na co klást důraz, aby peníze vložené do vzdělávání byly firemní investicí. Přednáška trvá od 12:30 do 15:30 hodin.

O den později bude mít přednášku transformační kouč a spoluzakladatel systému Health Tuning® Ondřej Chromý. Bude na téma: Jak předcházet či řešit syndrom vyhoření a provádět životní změny. Cílem je představení personalistům, ředitelům, majitelům firem, sportovcům i široké veřejnosti základní strukturu, jak předcházet syndromu vyhoření případně, jak je možné se během tří měsíců zpět nastartovat do stavu, kdy si užívám svůj pracovní i soukromý život. Dozvíte se i několik konkrétních nástrojů, jak se symptomy vyhoření či stresu účinně zacházet. Workshop potrvá od 9:00 do 12:00 v Jihočeském vědeckotechnickém parku. 

Poslední povídání povede v pondělí 26. září transformační kouč a firemní konzultant Leoš Kubíček. Zaměří se na téma: Jak využít koučování v manažerské praxi i obchodování. Cílem je představení personalistům, obchodním manažerům, ředitelům a majitelům firem i široké veřejnosti základní principy nejúčinnějších metod systemického a NLP koučování a jejich praktické využívání v každodenní práci manažera (vedoucího, mistra), ale možná překvapivě i během vedení obchodního rozhovoru. Sezení trvá od 12:30 do 15:30.

Všechny workshopy proběhnou v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích. Registrace na ně je nutná, ale cena je pouze symbolická – 99 korun. Vybrané vstupné bude navíc předáno ve formě daru Nadačnímu fondu WalDík, který podporuje vzdělávání dětí waldorfskou metodou. 

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

Pomozte získat „kosmický“ oblek, podpořte s chutí děti z Arpidy

pátek, 16. září 2016, 10:55

Charitativní projekt Podpořme Arpidu s chutí se snaží získat finanční prostředky k nákupu rehabilitačních přístrojů a pomůcek...

Správa železniční dopravní cesty opravila 94 kilometrů tratě z Budějc...

pátek, 16. září 2016, 08:56

Správa železniční dopravní cesty revitalizovala 94 kilometrů regionální tratě z Českých Budějovic do Volar. Náklady činily více...

Jihostroj spustil předprodej permanentních vstupenek na novou sezonu

pátek, 16. září 2016, 08:05

Hráči Českých Budějovic se poctivě připravují na novou sezonu UNIQA volejbalové extraligy, ve které chtějí zlepšit umístění z té...

Jezdit v Budějcích na kole na pivo? Tradice trvá dodnes

čtvrtek, 15. září 2016, 19:08

Čtvrtek večer a pohled do historie krajské metropole. Drbna historička a Jan Schinko se podívali na Divadelní ulici, která byla...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Mám se vrátit do Číny? přemítá český podnikatel. Řeší trest smrti pro Kanaďana i kauzu Huawei

Zděšení bylo první pocit, který mne napadl, když jsem si prvně přečetl o rozhodnutí soudu ve městě Dalian, píše v autorském textu pro HlídacíPes.org Tomáš Hülle. Právník, publicista a zakladatel společnosti European Centre For Career Education Čínu pravidelně v posledních deseti letech pracovně navštěvuje.

Soud vynese rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim

Krajský soud v Hradci Králové by měl dnes odpoledne vynést rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim. U soudu proti sobě stojí firmy Elton hodinářská z Nového Města nad Metují a MPM-Quality z Frýdku-Místku, které o značku Prim vedou dlouholetý spor.

Mediální magnát zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa

Mediální podnikatel Jaromír Soukup zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Chce bránit národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy. Majitel mediálních firem Médea Group a Empresa Media to dnes oznámil ve své televizi Barrandov v pořadu Moje zprávy.