Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Zářijová duha nad budějckým regionem

úterý, 17. září 2013, 20:15
Pražské sídliště. Foto Pavel VaněkFoto Martina LeštinováSídliště Máj. Foto Romana JavnáFoto David BeránekSrubec. Foto Pavlína HulíkováFoto Pavel RůžičkaFoto Denisa ŠvachováNáměstí Přemysla Otakara II. Foto wiki5Náměstí Přemysla Otakara II. Foto wiki5Náměstí Přemysla Otakara II. Foto Petr LieblNáměstí Přemysla Otakara II. Foto Petr LieblNáměstí Přemysla Otakara II. Foto Petr LieblNáměstí Přemysla Otakara II. Foto Petr LieblDobrá Voda. Foto Pavla TýmováU nemocnice. Foto Erika NagyováSídliště Máj. Foto BrooclynnRožnov. Foto Jan NovotnýPražské sídliště. Foto Pavel VaněkFoto Tomáš ČajánekFoto Petra PaukováFoto Petra FikotováFoto M. ProskoFoto Lenka HavlováFoto Lenka HavlováFoto Jaro MírFoto Haňule19Foto Hanka TalpováDukelská směrem k nádraží. Foto Petr ŠiškaDukelská směrem k nádraží. Foto Petr ŠiškaDukelská směrem k nádraží. Foto Petr ŠiškaDukelská směrem k nádraží. Foto Petr ŠiškaDoubleduha z Dřítně. Foto Vratislav Malý
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.