Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Regenerace sídliště Máj omezí dočasně život jeho obyvatel

 
čtvrtek, 5. července 2012, 14:22

Regenerace sídliště Máj v Českých Budějovicích omezí od pondělka dočasně jeho obyvatele. Stavební práce spočívající především v obnově chodníků, komunikací, parkovišť a přilehlých ploch začnou v pondělí 9. července.

V první etapě stavby se budou týkat oblasti ohraničené ulicemi Evžena Rošického, Větrná, Lhenická a Milady Horákové, kde se odstraní stávající chodníky kolem jednotlivých panelových domů. Pak se upraví podkladní vrstvy, osadí nové obruby a položí zámková dlažba.

„Souběžně se ve dnech 12. a 13. července v čase od 6 do 18 hodin bude frézovat celá ulice Netolická včetně jejích slepých částí. Komunikace budou řádně označeny dopravním značením, kterému by veřejnost měla věnovat zvýšenou pozornost. Dotčené území se tak stane velkým staveništěm, což si vyžádá nejen opatrnost, ale i vzájemnou toleranci,“ řekla mluvčí českobudějovického magistrátu Jitka Welzlová.

Napsal Dobrin Stojcev, Mediafax

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie žádá o pomoc při pátrání po Pavlíně...

  • Rozloučení je velmi silným okamžikem. A...

  • Notně opilý jedenatřicetiletý muž budil...

  • Řidička dostala na namrzlé silnici smyk a s...

 
 

Kam dál?

Město bude novelizovat vyhlášku o podmínkách chovu psů

čtvrtek, 5. července 2012, 09:22

Život je prostě pes, povzdechnou si možná budějčtí majitelé psů nad následující informací. Město České Budějovice...

Městu se podařilo prodat Kulturní dům Vltava

středa, 4. července 2012, 08:42

O 30 milionů by měla být bohatší budějcká městská kasa. Stane se tak díky úspěšnému ukončení peripetií se snahou města...

V budějcké porodnici se v červnu narodilo 216 dětí

úterý, 3. července 2012, 17:24

V porodnici v Českých Budějovicích se v červnu narodilo 216 dětí, z toho 116 chlapců a 100 děvčat. Je to o 16 dětí více...