Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nejžádanější člověk v Budějcích? Vladko Dobrovodský!

 
čtvrtek, 30. ledna 2014, 08:00

Davy, davy, davy. Těmito třemi slovy by se dalo popsat středeční dění v budějckém nákupním centru IGY. A proč? Dvojnásobný vítěz televizní reality show VyVolení Vladko Dobrovodský zavítal do jihočeské metropole pozdravit své fanoušky, zapózovat a rozdat ‚pár‘ podpisů.

Stovky fanoušků a zvědavců se začaly srocovat před pódiem už hodinu před ohlášeným příjezdem ‚celebrity‘.

Budějcká Drbna samozřejmě na místě nemohla chybět a trpělivě vyčkávala na rozhovor. Vyčkávala a vyčkávala, než se vyvolený Vladko se všemi vyfotí, až se star z vily unavila a náhle odjela.

„Nejvíce tu bylo teenagerů, kteří chvátali ze školy, aby zabrali výhodné místo před pódiem,“ potvrdila marketingová manažerka IGY Centra Petra Divišová.

Skoro dvě hodiny Vladko odolával náporům Budějčáků, až se mu udělalo nevolno. Budějcké Drbně skoro taky, když zjistila, že jí Dobrovodský frnknul před nosem. „Už byl hodně unavený a udělalo se mu špatně,“ uvedla Divišová.

Na autogramiádu dorazilo přes pět set zvědavců a temperamentní dlouhovlasý živel s úsměvem vyhověl každému.

 


 

Kam dál?

FOTO: Labuť cestovatelka se promenádovala po městě

středa, 29. ledna 2014, 11:01

Zapomněla se na plese Jihočeské univerzity v Metráči? Zabloudila v ulicích velkoměsta? Anebo si prostě jenom udělala výlet mezi...

Hlubočtí medvědi dostanou ke svému čtvrtstoletí dort

pondělí, 27. ledna 2014, 19:06

Medvědí bráškové Ben a Dick ze Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou oslaví tento pátek své 25. narozeniny. Ošetřovatelé medvědům...

V rámci církevních restitucí požadují 11 tisíc předmětů

sobota, 25. ledna 2014, 11:12

Církevní instituce požádaly Jihočeský kraj v rámci restitucí o více než jedenáct tisíc movitých věcí - třeba o obrazy, sochy či...

Protipovodňové stavby na jihu Čech stály 850 milionů korun

pátek, 24. ledna 2014, 09:57

Povodí Vltavy investovalo do protipovodňových staveb v Jihočeském kraji do konce roku 2013 téměř 850 milionů korun. Nejlépe...

 

Komentáře

Emilián Vaněk

Milane souhlasím s Vámi - tragedie uvedené považovat za kulturní vyžití. Psychopata vydávat za celebritu? Mám dvě děti dnes už dospělé,od kterých jsem toto slovo nikdy neslyšel,protože jsme si na ně udělali vždy čas a vedli je k hodnotám nejen v kultuře,ale i všeobecném rozhledu a vědomostem. Jestliže budeme mladým předkádat tyto "votlemeniny" pak není divu,že úroveň značně klesá.

čtvrtek, 17. dubna 2014, 05:03
 
 
Milan Burian

Ono je fuk, komu je pořad určený. Tragédie je, že vůbec něco takového probíhá, má to sledovanost a to, co z toho vyleze, je bráno jako celebrita. Leccos to o naší době vypovídá a není to výpověď nijak pozitivní.

čtvrtek, 30. ledna 2014, 10:26
 
 
Hawky
Hawky

Tohle snad ani nelze komentovat.....snad jen, že je zvláštní, že ten pořad asi sledovali hlavně žáci základních škol...on byl určený pro ně?

čtvrtek, 30. ledna 2014, 08:39
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Nicholas Winton byl velmi skromný, říká o něm jedna z jeho „dcer“ Zuzana Marešová

Asi není nutné připomínat neskutečný čin Nicholase Wintona, muže, který zachránil 669 židovských dětí před smrtí v koncentračních táborech. Česká mincovna nyní nechala vytvořit zlatý dukát s vyobrazením právě tohoto hrdiny.

Šikana ve školách zůstává, dvě třetiny případů jsou v ZŠ

Šikana ve školách je stále problém, počty telefonátů dětí, které se kvůli ní obrací na Linku bezpečí, se v posledních letech pohybují mezi 1800 a 2300 ročně. Za posledních devět let vzrostl zejména počet případů, kdy si děti stěžují na šikanu v počítačovém světě. Vyplývá to z údajů Linky bezpečí, které sdělila její mluvčí Regina Jandová. Podle ministerstva školství se zhruba dvě třetiny případů šikany týkají základních škol, třetina škol středních.

Zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Rakušan Niki Lauda

Ve věku 70 let v pondělí zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Niki Lauda. S odvoláním na rodinu legendárního rakouského jezdce o tom dnes informovala agentura APA. Laudu, který se věnoval také podnikání v leteckém průmyslu, v poslední době trápily vážné zdravotní problémy. Loni v srpnu se podrobil transplantaci plic. Titul mistra světa Lauda získal v letech 1975, 1977 a 1984.