Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Děti z dětského domova se chystají na Noc v Hopsáriu

 
středa, 22. května 2013, 12:51

Již tento pátek proběhne v prostorách Hopsária, největšího rodinného hřiště v jižních Čechách, večerní a noční zábavní program pro děti z dětského domova Žíchovec.

V rámci Noci v Hopsáriu budou pro děti připraveny nejrůznější atrakce a zajímavý program, jehož tématické zaměření organizátoři z Hopsária nechtějí prozrazovat.

Nejen dětští hosté, ale také dospělí se mohou těšit na multifunkční hřiště, velké trampolíny, velkou prolézací věž se skluzavkami, míčky, lezeckou stěnou a různými překážkami, nebo na vozidla, v nichž se mohou prohánět po speciálním dopravním hřišti.

Chybět nebudou ani pestré tématické doprovodné a soutěžní programy, které milují nejen děti, ale i jejich tetičky-vychovatelky.   

Dárek v podobě šeku na Noc v hopsáriu obdržely děti z dětského domova na Prachaticku během VIII. ročníku Benefiční módní přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Módní show je součástí charitativního projektu Art4kids komunikační agentury Art4promotion.

V rámci projektu agentura podporuje děti z jihočeských dětských domovů a pěstounských rodin. Stejně jako benefiční galavečer, i Noc v Hopsáriu bude patřit "Dětem, jejichž největší přání je, vrátit se domů".

Tisková zpráva
Foto: www.hopsarium.cz

 


 

Kam dál?

V Litvínovicích začala oprava čerpací kanalizační stanice

středa, 22. května 2013, 10:29

Dosluhující čerpadla, vysoká spotřeba elektrické energie, častější odstávky kvůli závadám. To jsou důvody, které hovoří pro...

Služební psi lupiče nešetřili a složili ho k zemi

úterý, 21. května 2013, 22:03

Střelba, štěkot psů, houkání sirén, majáky... v budějcké Kubatově ulici se v úterý udály velké policejní manévry! Zásahová...

U Zborova narazil vlak do spadlého stromu

pondělí, 20. května 2013, 08:31

V neděli kolem půl sedmé večer narazil u Českých Budějovic osobní vlak do spadlého stromu. Podle hasičů se ale zřejmě nikomu nic...

Dejte si pozor na šejdíře, potkáte je i na Hobby

sobota, 18. května 2013, 00:15

Plná parkoviště, ruch, lidé s plnými igelitkami, ze kterých čouhají různé rostliny či stromky. Ano, tento týden se na budějckém...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností Slovácký rok do jihomoravského Kyjova. Neopakovatelná atmosféra, skvělý program i organizace, takové byly bezprostřední reakce návštěvníků na místě i na sociálních sítích. Organizátoři si však největší překvapení připravili až na závěr - na další ročník nemusí návštěvníci čekat čtyři roky, ale poprvé v historii pouhé dva.

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a diplomové práce. Podnět k prověření jejích prací z roku 2001 a 2005 podali Piráti. Třetina jich údajně obsahuje shodné pasáže s jinými zdroji. Vedralová to odmítla komentovat. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy. I kdyby se plagiátorství potvrdilo, o titul Vedralová přijít nemůže, protože řízení o vyslovení neplatnosti vysokoškolského diplomu lze podle zákona zahájit do tří let.

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne eskortován do České republiky.