Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Děti z dětského domova se chystají na Noc v Hopsáriu

 
středa, 22. května 2013, 12:51

Již tento pátek proběhne v prostorách Hopsária, největšího rodinného hřiště v jižních Čechách, večerní a noční zábavní program pro děti z dětského domova Žíchovec.

V rámci Noci v Hopsáriu budou pro děti připraveny nejrůznější atrakce a zajímavý program, jehož tématické zaměření organizátoři z Hopsária nechtějí prozrazovat.

Nejen dětští hosté, ale také dospělí se mohou těšit na multifunkční hřiště, velké trampolíny, velkou prolézací věž se skluzavkami, míčky, lezeckou stěnou a různými překážkami, nebo na vozidla, v nichž se mohou prohánět po speciálním dopravním hřišti.

Chybět nebudou ani pestré tématické doprovodné a soutěžní programy, které milují nejen děti, ale i jejich tetičky-vychovatelky.   

Dárek v podobě šeku na Noc v hopsáriu obdržely děti z dětského domova na Prachaticku během VIII. ročníku Benefiční módní přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Módní show je součástí charitativního projektu Art4kids komunikační agentury Art4promotion.

V rámci projektu agentura podporuje děti z jihočeských dětských domovů a pěstounských rodin. Stejně jako benefiční galavečer, i Noc v Hopsáriu bude patřit "Dětem, jejichž největší přání je, vrátit se domů".

Tisková zpráva
Foto: www.hopsarium.cz

 


 

Kam dál?

V Litvínovicích začala oprava čerpací kanalizační stanice

středa, 22. května 2013, 10:29

Dosluhující čerpadla, vysoká spotřeba elektrické energie, častější odstávky kvůli závadám. To jsou důvody, které hovoří pro...

Služební psi lupiče nešetřili a složili ho k zemi

úterý, 21. května 2013, 22:03

Střelba, štěkot psů, houkání sirén, majáky... v budějcké Kubatově ulici se v úterý udály velké policejní manévry! Zásahová...

U Zborova narazil vlak do spadlého stromu

pondělí, 20. května 2013, 08:31

V neděli kolem půl sedmé večer narazil u Českých Budějovic osobní vlak do spadlého stromu. Podle hasičů se ale zřejmě nikomu nic...

Dejte si pozor na šejdíře, potkáte je i na Hobby

sobota, 18. května 2013, 00:15

Plná parkoviště, ruch, lidé s plnými igelitkami, ze kterých čouhají různé rostliny či stromky. Ano, tento týden se na budějckém...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Mám se vrátit do Číny? přemítá český podnikatel. Řeší trest smrti pro Kanaďana i kauzu Huawei

Zděšení bylo první pocit, který mne napadl, když jsem si prvně přečetl o rozhodnutí soudu ve městě Dalian, píše v autorském textu pro HlídacíPes.org Tomáš Hülle. Právník, publicista a zakladatel společnosti European Centre For Career Education Čínu pravidelně v posledních deseti letech pracovně navštěvuje.

Soud vynese rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim

Krajský soud v Hradci Králové by měl dnes odpoledne vynést rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim. U soudu proti sobě stojí firmy Elton hodinářská z Nového Města nad Metují a MPM-Quality z Frýdku-Místku, které o značku Prim vedou dlouholetý spor.

Mediální magnát zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa

Mediální podnikatel Jaromír Soukup zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Chce bránit národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy. Majitel mediálních firem Médea Group a Empresa Media to dnes oznámil ve své televizi Barrandov v pořadu Moje zprávy.