Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Děti z dětského domova se chystají na Noc v Hopsáriu

 
středa, 22. května 2013, 12:51

Již tento pátek proběhne v prostorách Hopsária, největšího rodinného hřiště v jižních Čechách, večerní a noční zábavní program pro děti z dětského domova Žíchovec.

V rámci Noci v Hopsáriu budou pro děti připraveny nejrůznější atrakce a zajímavý program, jehož tématické zaměření organizátoři z Hopsária nechtějí prozrazovat.

Nejen dětští hosté, ale také dospělí se mohou těšit na multifunkční hřiště, velké trampolíny, velkou prolézací věž se skluzavkami, míčky, lezeckou stěnou a různými překážkami, nebo na vozidla, v nichž se mohou prohánět po speciálním dopravním hřišti.

Chybět nebudou ani pestré tématické doprovodné a soutěžní programy, které milují nejen děti, ale i jejich tetičky-vychovatelky.   

Dárek v podobě šeku na Noc v hopsáriu obdržely děti z dětského domova na Prachaticku během VIII. ročníku Benefiční módní přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Módní show je součástí charitativního projektu Art4kids komunikační agentury Art4promotion.

V rámci projektu agentura podporuje děti z jihočeských dětských domovů a pěstounských rodin. Stejně jako benefiční galavečer, i Noc v Hopsáriu bude patřit "Dětem, jejichž největší přání je, vrátit se domů".

Tisková zpráva
Foto: www.hopsarium.cz

 


 

Kam dál?

V Litvínovicích začala oprava čerpací kanalizační stanice

středa, 22. května 2013, 10:29

Dosluhující čerpadla, vysoká spotřeba elektrické energie, častější odstávky kvůli závadám. To jsou důvody, které hovoří pro...

Služební psi lupiče nešetřili a složili ho k zemi

úterý, 21. května 2013, 22:03

Střelba, štěkot psů, houkání sirén, majáky... v budějcké Kubatově ulici se v úterý udály velké policejní manévry! Zásahová...

U Zborova narazil vlak do spadlého stromu

pondělí, 20. května 2013, 08:31

V neděli kolem půl sedmé večer narazil u Českých Budějovic osobní vlak do spadlého stromu. Podle hasičů se ale zřejmě nikomu nic...

Dejte si pozor na šejdíře, potkáte je i na Hobby

sobota, 18. května 2013, 00:15

Plná parkoviště, ruch, lidé s plnými igelitkami, ze kterých čouhají různé rostliny či stromky. Ano, tento týden se na budějckém...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Přehradní nádrž Mšeno je srdcem Jablonce. V létě je u ní hlava na hlavě. Denně k ní míří desítky místních na procházku maminky s kočárkem, celé rodiny i kamarádi. Milují ji běžci, inlajnisté i pejskaři. Ve zdejší lokalitě je ale stále co vylepšovat a město šlo s nápady přímo za místními.

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

Statisíce shlédnutí získalo během krátké doby video, na kterém němečtí policisté „školí“ českého a maďarského řidiče. Důvodem je jejich chování, které by v našich končinách bylo považováno za neetické a u našich západních sousedů za nezákonné. Oba řidiči si totiž natáčeli místo tragické nehody, ke které došlo v úterý u Norimberku.

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

Dezinformací na českých webech v souvislosti s volbami do Evropského parlamentu kvůli volbám přes původní obavy výrazně nepřibylo. Oznámil to dnes Pražský institut bezpečnostních studií na základě svého průzkumu. Podle něj se weby, které jsou známé šířením dezinformací, eurovolební kampaní významněji nezabývaly, pozitivně referovaly hlavně o hnutí SPD Tomia Okamury.