Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Děti z dětského domova se chystají na Noc v Hopsáriu

 
středa, 22. května 2013, 12:51

Již tento pátek proběhne v prostorách Hopsária, největšího rodinného hřiště v jižních Čechách, večerní a noční zábavní program pro děti z dětského domova Žíchovec.

V rámci Noci v Hopsáriu budou pro děti připraveny nejrůznější atrakce a zajímavý program, jehož tématické zaměření organizátoři z Hopsária nechtějí prozrazovat.

Nejen dětští hosté, ale také dospělí se mohou těšit na multifunkční hřiště, velké trampolíny, velkou prolézací věž se skluzavkami, míčky, lezeckou stěnou a různými překážkami, nebo na vozidla, v nichž se mohou prohánět po speciálním dopravním hřišti.

Chybět nebudou ani pestré tématické doprovodné a soutěžní programy, které milují nejen děti, ale i jejich tetičky-vychovatelky.   

Dárek v podobě šeku na Noc v hopsáriu obdržely děti z dětského domova na Prachaticku během VIII. ročníku Benefiční módní přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Módní show je součástí charitativního projektu Art4kids komunikační agentury Art4promotion.

V rámci projektu agentura podporuje děti z jihočeských dětských domovů a pěstounských rodin. Stejně jako benefiční galavečer, i Noc v Hopsáriu bude patřit "Dětem, jejichž největší přání je, vrátit se domů".

Tisková zpráva
Foto: www.hopsarium.cz

 


 

Kam dál?

V Litvínovicích začala oprava čerpací kanalizační stanice

středa, 22. května 2013, 10:29

Dosluhující čerpadla, vysoká spotřeba elektrické energie, častější odstávky kvůli závadám. To jsou důvody, které hovoří pro...

Služební psi lupiče nešetřili a složili ho k zemi

úterý, 21. května 2013, 22:03

Střelba, štěkot psů, houkání sirén, majáky... v budějcké Kubatově ulici se v úterý udály velké policejní manévry! Zásahová...

U Zborova narazil vlak do spadlého stromu

pondělí, 20. května 2013, 08:31

V neděli kolem půl sedmé večer narazil u Českých Budějovic osobní vlak do spadlého stromu. Podle hasičů se ale zřejmě nikomu nic...

Dejte si pozor na šejdíře, potkáte je i na Hobby

sobota, 18. května 2013, 00:15

Plná parkoviště, ruch, lidé s plnými igelitkami, ze kterých čouhají různé rostliny či stromky. Ano, tento týden se na budějckém...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

KOMENTÁŘ: Rychlý internet v obcích? Memorandum obcí nad Prahou ukazuje, jak na to

Všichni se shodují na tom, že rychlý a stabilní internet bude vytvářet základ naší konkurenceschopnosti v následující dekádě. Ale nejen to… Rychlý internet je také klíčovým pilířem pro vyrovnávání příjmových disproporcí mezi jednotlivými regiony. V analogovém světě je vzdálenost hlavní bariérou mobility na trhu práce, v digitálním světě ale tato bariéra padá. Takže otázka zní: Jak přivést do menších obcí rychlý a stabilní internet?

Sníst, nebo vyhodit prošlé potraviny?

Prošlé potraviny nepatří automaticky do koše. Spotřebitelská organizace dTest vydala praktického průvodce, který pomáhá určit, jestli je možné prošlou potravinu ještě sníst, nebo je už nutné ji vyhodit.

Islámský stát byl poražen na posledním zbytku svého území

Islámský stát byl poražen na posledním zbytku svého území v obci Baghúz na východě Sýrie. S odvoláním na vyjádření mluvčího arabsko-kurdské koalice SDF podporované Spojenými státy Mustafy Bálího o tom informovala agentura Reuters. Vítězství SDF znamená podle mluvčího definitivní konec samozvaného chalífátu, který kdysi zabíral třetinu Sýrie a Iráku. Někteří reportéři ale přesto z oblasti hlásí další střelbu.