Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Autoři videí z fotbalových turnajů soutěží o kameru

 
čtvrtek, 28. června 2012, 20:17

Natoč, střihni a kopni to do sítě! Tak se jmenuje soutěž, kterou v rámci letošního ročníku E.ON Junior Cupu vyhlásila pořádající energetická společnost. Návštěvníci oblíbených klání malých fotbalistů mají za úkol připravit tříminutovou videoreportáž z jakéhokoliv turnaje, autor toho nejpoutavějšího klipu získá krásnou kameru Canon.

„Šanci poslat video z některého klání E.ON Junior Cupu máte až do zítřejšího večera, tedy do pátku 29. června,“ řekl Budějcké Drbně zástupce společnosti E.ON Marek Pagač.

Zároveň dodal, že soutěžící, který od čtenářů získá na webu projektu E.ON Rodinný fotbálek nejvíce hlasů, vyhraje videokameru Canon Legria HF XA10 v hodnotě 39 tisíc korun bez DPH.

Pokud se i vy chcete pochlubit svým dílem, video můžete nahrát ještě v pátek večer zde. Na stejném místě naleznete i pravidla soutěže. Hlasování startuje v pondělí 2. července.

Zkrátka ale nepřijdou ani hlasující návštěvníci stránek. „Jednou z výher bude podepsaný dres od Tomáše Rosického,“ dodal Pagač. Soutěž vyvrcholí slavnostním předáním kamery vítězi v neděli 9. září v Otrokovicích na Velkém finále.

Komentáře

Hawky
Hawky

Aaaa nejde to poslat z mužskýho fotbalu? Tam se to kolikrát taky povedená taškařice :-)

pátek, 29. června 2012, 08:20
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Policie žádá o pomoc při pátrání po Pavlíně...

  • Budějcký advent nabídne tradici i novinky....

  • Na Písecku byla potvrzena smrtelná...

  • Rozloučení je velmi silným okamžikem. A...

Reklama
 
 

Kam dál?

Služební psi při kynologických závodech uspěli

středa, 27. června 2012, 14:01

Minulou sobotu se v Dasném uskutečnily kynologické závody s mezinárodní účastí, kterých se zúčastnily i dva psovodi...

Postižené děti dostanou díky benefici přes padesát tisíc

úterý, 26. června 2012, 21:45

Kdo v sobotu zavítal na beachvolejbalové kurty vedle budějcké Sportovní haly, rozhodně nelitoval. Na jednom místě mohl...

Policisté připravili se svými zahraničními kolegy den pro děti

úterý, 26. června 2012, 07:45

Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje společně se svými partnery pořádá ve středu 27. června od 8 do 14 hodin v...