Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Autor bestselleru Konec prokrastinace poprvé v Budějcích

 
úterý, 10. prosince 2013, 08:14

Ve čtvrtek od 16.30 hodin se v českobudějovickém Café klubu Slavie uskuteční předvánoční konference Do nového roku s jasnou vizí! Jak již sám název napovídá, stěžejním tématem celé konference bude vize, ať osobní nebo pracovní.

Jako první vystoupí poprvé v Budějcích Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace (chorobné odkládání důležitých úkolů a povinností - pozn. autora) a majitel firmy Growjob, která pomáhá jednotlivcům i firmám v jejich růstu. Druhá v pořadí bude Tereza Dobiášová, jež seznámí posluchače s vizí písecké galerie Sladovna o.p.s.

Po krátké přestávce naváže na předchozí řečníky Pavel Janšta, místostarosta Vodňan. Na závěr vystoupí se svou vizí úspěšný podnikatel a filantrop Martin Hausenblas, spolumajitel známé firmy zabývající se výrobou a exportem reklamního texilu.

Účastníci konference se mohou rozhodnout mezi dvěma druhy vstupného ve výši 100 Kč nebo 200 Kč. V případě vyššího vstupného zašlou organizátoři polovinu této částky na nadační fond, jehož výtěžek poputuje na povodněmi zasažené Filipíny.

Za celou konferencí stojí tři organizace - českobudějovické Jde to o.s., jehož cílem je obnova hodnot v občanské společnosti, dále ProRegiony s.r.o., které se zaměřuje na podporu podnikání v regionech, a jako poslední nově vznikající Coworking Center ČB, jehož cílem je podpora začínajících podnikatelů.

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Neslyšící Jihočeši najdou práci v kraji snáze

pondělí, 9. prosince 2013, 13:08

Zdravý člověk hledá práci těžko. Jak se ale potom shání práce handicapovaným, například sluchově postiženým lidem?

Jízdy na památku Paula Walkera se zúčastnilo přes 300 aut

sobota, 7. prosince 2013, 17:08

Snad každý zaznamenal, že minulou sobotu tragicky zahynul americký herec, známý z filmové série Rychle a zběsile, Paul Walker. Se...

Radní rozhodli: Centrum halových sportů nebude!

čtvrtek, 5. prosince 2013, 13:03

Projekt výstavby nové sportovní haly, která byla veřejnosti prezentována jako Centrum halových sportů a původně měla vyrůst na...

Do Pouzarovy haly zavítal Mikuláš s andělem a čertem

čtvrtek, 5. prosince 2013, 07:44

Oslavy svátku svatého Mikuláše k předvánočnímu času tradičně patří. Už od malička mají děti Mikuláše spojeného s rozdáváním...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.