Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Paranormal tým zveřejnil druhou epizodu dokumentu o lese Bor. Věnuje se hřbitovu zvířátek

 
pátek, 6. listopadu 2015, 15:19

Jak jsme již informovali, v létě natáčel jihočeský Paranormal tým neziskový dokument o lese Bor. I pomocí Budějcké Drbny hledal případné svědky, kteří na tomto místě zažili nějaké podivné úkazy. První díl byl zveřejněn již v září, nyní můžete vidět díl druhý.

„Odlišný je od toho prvního hlavně tím, že se již zaobírá konkrétním výzkumem,“ zmínil Ondřej Bezouška z Paranormal týmu, který je režisérem dokumentu.

Druhý díl je věnovaný hřbitovu zvířátek. Paranormal tým na něm provedl noční výzkum. Co jim místo odhalilo? Jak složité bylo vyšetřování v lokalitě?

Epizoda má více než 23 minut. Celkově bude mít dokument tři díly - první Branišovský les představil, přičemž dal prostor i svědkům, třetí díl se věnuje noci v branišovské části Boru. Zveřejněn bude na konci listopadu.

Paranormal tým zkoumá paranormální jevy. I když se jedná o Jihočechy, nepracují jen v místě svého regionu, nýbrž po celé republice.

 


 

Kam dál?

Taneční orchestr Variant se představuje v novém složení

pátek, 6. listopadu 2015, 14:00

Taneční orchestr Variant, kapela, kterou si oblíbili diváci nejen v Českých Budějovicích a celém Jihočeském kraji, ale i na mnoha...

Mrtvá žena ve Stromovce: Nařízenou pitvou nebylo zjištěno cizí...

pátek, 6. listopadu 2015, 12:51

Jak jsme již informovali, včera krátce po poledni byla v lesoparku Stromovka v Českých Budějovicích nalezena mrtvá žena středního...

Diskuze na téma migrační krize byla prodchnuta obavami

pátek, 6. listopadu 2015, 11:26

Ve čtvrtek 5. listopadu se v budějcké koncertní síni Otakara Jeremiáše rozvinula zajímavá diskuze na velice aktuální a ožehává...

Medaile jihočeští hasiči dostali i za chycení zloděje či efektivní...

pátek, 6. listopadu 2015, 10:36

Celkem 23 nových příslušníků HZS Jihočeského kraje složilo 26. října služební slib před Milošem Svobodou z Generálního...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Několik desítek lidí se popralo v restauraci...

  • Policie vyšetřuje napadení v jednom z barů....

  • Jihočeská univerzita má nedostatek studentů...

  • Staročeská vánoční ulička se letos rozšíří....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

PLÁN ÚTĚKU: Jak přežít a nezbláznit se

Někdy si říkám, jak to tady zvládnu. Jsem v tom nejhorším už půl roku, dva a půl roku ještě budu. Dnes už vím, že to zvládnu, ale i když se snažím sebe víc, už nikdy nebudu jako dřív.

Zvíře v cirkusu je bráno jako poklad, o který se pečuje, říká veterinář

Majitelé cirkusů považují zvířata za poklad, o který se řádně starají a pečují o ně, řekl veterinář Dušan Usvald. Podle něj by ale nebylo na škodu, kdyby se podmínky pro chov zvířat v cirkusech zpřísnily. Zpřísnit by se měl například minimální stanovený prostor pro výběh zvířat, řekl Usvald, který zajišťuje veterinární péči pro zvířata z více než 20 českých cirkusů.

Končí sbírky pro Dominika, Vanesu i Lukáše, přispět můžete do konce roku

S koncem roku bude ukončena i možnost přispět na sbírky pořádané městem Česká Lípa. Ve sbírkách Cesta domů pro Dominika a Pomoc pro Vanesu a Lukáše se zatím vybralo přes půl milionu korun.