Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Svatomartinské Budějovice jsou gastrovodítkem k tradičnímu týdnu dobrého jídla

 
čtvrtek, 5. listopadu 2015, 09:32

Svatomartinský týden plný dobrého jídla se nezadržitelně blíží. A přiznejte se, že ne vždy jste věděli, kam v Českých Budějovicích zajít na dobrou husu. Právě proto vznikl projekt Svatomartinské Budějovice, který nabízí 26 restaurací, jež vás tradičními českými jídly pohostí.

Za vším stojí spolupráce Gastrofestu s Vladimírem Tůmou a agentury Chilli Production. „Pravidelně dělá v Českých Budějovicích řada restaurací speciální menu, které se točí kolem svatomartinské husy. Nikdy ale neexistovaly žádné komplexní informace o tom, že jsou restaurace ve městě takto gastronomicky aktivní,“ říká David Kovařík z Chilli Production.

Svatomartinské Budějovice, které proběhnou od 9. do 15. listopadu, nabízejí milovníkům chutného jídla výběr ze 26 restaurací, které se do projektu zapojily. „Oslovil je Vladimír Tůma s tím, jestli by se akce Svatomartinské Budějovice nechtěly zúčastnit. Obyvatelům města, ale i blízkého a vzdáleného okolí tak nabízíme komplexní menu toho, co se v tento zajímavý týden gastronomicky v Českých Budějovicích děje,“ přidává Kovařík.

Přehled všeho podstatného je k nalezení na webových stránkách projektu Svatomartinské Budějovice. Zde naleznou zájemci seznam 26 restaurací, jejich připravované menu a další důležité informace. Mimo nezůstanou ani média, která o akci pečlivě informují. „Chceme dát touto akcí všem najevo, že se v Českých Budějovicích děje nevšední gastrozážitek,“ uzavírá Kovařík.

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

Filatelisté si mohou zaškrtnout datum pro prodej známky k 750 letům

čtvrtek, 5. listopadu 2015, 08:00

Sběratelé poštovních známek čekali na datum, kdy bude zahájen prodej známky k 750 letům města České Budějovice. „Pořídit si ji...

Úprava přednádražního prostoru se odkládá

středa, 4. listopadu 2015, 19:24

Před časem jsme informovali o plánovaných změnách v okolí autobusového a vlakového nádraží. Tento prostor měl být upraven už...

Halloweenská stezka v Nových Hodějovicích neděsila. Strašidla byla...

středa, 4. listopadu 2015, 14:06

O slavení Halloweenu v České republice si každý může samozřejmě myslet, co chce. Faktem však je, že děti si halloweenské akce...

Na šumavské Kvildě začali provozovatelé zasněžovat sjezdovku

středa, 4. listopadu 2015, 09:32

Lyžařský areál Zadov začal zasněžovat sjezdovku na Kvildě na Prachaticku. Teploty na Šumavě klesají v noci a k ránu i pod minus...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na webu Mirošovic byl zveřejněný výsledek eurovoleb,už byl stažen

Na webu Mirošovic byl včera odpoledne krátce zveřejněný výsledek eurovoleb v této středočeské obci. Výsledky hlasování o Evropském parlamentu lze přitom v celé EU, tedy i v České republice zveřejňovat až v neděli před půlnocí, kdy už odhlasují voliči ve všech členských státech. Podle kraje šlo o chybu volební komise. Výsledky z webu po upozornění krajského úřadu zmizely, řekla vedoucí oddělení správních agend Středočeského kraje Eva Jůzová.

Reklamace v kadeřnictví? Lépe jí předcházet

Nepovedená úprava vlasů je něco, co se řada spotřebitelů a spotřebitelek bojí reklamovat. Zákazník si nemusí nechat líbit to, co mu kadeřník na hlavě napáchal. Nápravu může žádat za křivý sestřih, špatně obarvené vlasy nebo tehdy, když prodloužené vlasy vypadávají. Nespokojenost s výsledkem je třeba oznámit kadeřníkovi co nejdříve.

Před půlnocí budou zveřejněny výsledky českých eurovoleb

Hodinu před půlnocí by dnes měly být zveřejněny výsledky letošních voleb českých europoslanců. I když hlasování v ČR skončilo už v sobotu, Český statistický úřad může výsledky zveřejnit až po 23:00. Důvodem je to, že ve většině států unie si budou voliči své europoslance vybírat až v tento den, jako poslední skončí hlasování v Itálii.