Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Paranormal tým zveřejnil první epizodu z dokumentárního cyklu o lese Bor

 
středa, 9. září 2015, 08:10

Málokteré místo na Budějcku a vůbec v jižních Čechách vzbuzuje tolik emocí. Cítíte při procházkách po lese Bor úzkost? Strach? Nebo se tomuto místo raději vyhýbáte? Před časem jsme informovali, že jihočeský Paranormal tým připravuje o tomto legendárním lese neziskový dokument, pro jehož potřeby shání i pomocí Budějcké Drbny svědky. První výsledek byl již zveřejněn.

Celkově bude mít dokument o Boru tři epizody. V té první, která byla právě zveřejněna, se Paranormal tým věnuje seznámení s tímto místem. Zmiňuje příběhy, které se k němu váží, přičemž dává prostor i očitým svědkům, jež se zde setkali s paranormálními jevy.

ČTĚTE TAKÉ: Paranormal tým: Víra v posmrtný život tu bude vždy

A co dál? Víte, že se v Boru nachází i hřbitov zvířátek? Právě jemu bude věnován druhý díl. Ve třetí části se pak Paranormal tým zaměří na centrální část lesa, kde mimo jiné jeden ze svědků viděl ducha holčičky.

ČTĚTE TAKÉ: V Branišovském lese zjistili faktické a silné výkyvy v elektromagnetickém poli

Jak název napovídá, Paranormal tým se věnuje výzkumu paranormálních jevů. I když se jedná o Jihočechy, nepracují jen na jihu Čech, nýbrž po celé republice. Ostatně doporučujeme si přečíst rozhovory, které jsme zveřejnili začátkem letošního roku.

 


 

Kam dál?

Fotbalisté Dynama si ve čtvrtek zahrají malou kopanou se zákazníky...

úterý, 8. září 2015, 19:03

Zajímavou akci si připravilo vedení fotbalistů SK Dynamo České Budějovice na tento čtvrtek. Do prodejny sportovního oblečení...

Blíží se první Evropský den sběru baterií

úterý, 8. září 2015, 17:15

Ve středu 9. září oslaví Evropa vůbec poprvé den recyklace baterií. Vyhlásila jej evropská asociace Eucobat, která reprezentuje...

Návrat do Hůr: Opravdu pochybili soukromí vlastníci pozemků?

úterý, 8. září 2015, 15:43

Od požáru černé skládky v Hůrách uplynul nějaký čas a dalo by se říct, že se věci uklidnily. Po vydání článku „Kdo je odpovědný...

Pacovští Honzíci nedělali Štírům problémy. Ti v pohodě prošli do...

úterý, 8. září 2015, 13:57

V nedělních večerních hodinách cestovali florbalistů Štírů z Českých Budějovic do Pelhřimova k utkání druhého kola Poháru České...

 

Komentáře

Frodo kocour

"jeden ze svědků viděl ducha holčičky." To tedy musel být "matroš" :-) Možná méně hulit a méně chlastat a bylo by po záhadě. Asi nejsem paranormálně posedlý, takže jsem v tom lese byl mockrát a nikdy nic. Nebo že by to bylo že jsem byl střízliv a nic jsem si nesugeroval? Co třeba ve 4 díle, to by mohl "tým" navštívit Chocholouška :-) tam by se možná mnohé vysvětlilo. Ostatně tahle skupina má už leta stránky a jsou fakt docela sranda čtení, občas se na ně kouknu a někdy jsou to takové nesmysle, že si poprskám monitor

středa, 9. září 2015, 14:05
 
 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Několik desítek lidí se popralo v restauraci...

  • Policie vyšetřuje napadení v jednom z barů....

  • Jihočeská univerzita má nedostatek studentů...

  • Staročeská vánoční ulička se letos rozšíří....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

PLÁN ÚTĚKU: Jak přežít a nezbláznit se

Někdy si říkám, jak to tady zvládnu. Jsem v tom nejhorším už půl roku, dva a půl roku ještě budu. Dnes už vím, že to zvládnu, ale i když se snažím sebe víc, už nikdy nebudu jako dřív.

Zvíře v cirkusu je bráno jako poklad, o který se pečuje, říká veterinář

Majitelé cirkusů považují zvířata za poklad, o který se řádně starají a pečují o ně, řekl veterinář Dušan Usvald. Podle něj by ale nebylo na škodu, kdyby se podmínky pro chov zvířat v cirkusech zpřísnily. Zpřísnit by se měl například minimální stanovený prostor pro výběh zvířat, řekl Usvald, který zajišťuje veterinární péči pro zvířata z více než 20 českých cirkusů.

Končí sbírky pro Dominika, Vanesu i Lukáše, přispět můžete do konce roku

S koncem roku bude ukončena i možnost přispět na sbírky pořádané městem Česká Lípa. Ve sbírkách Cesta domů pro Dominika a Pomoc pro Vanesu a Lukáše se zatím vybralo přes půl milionu korun.