Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Byli jste svědky paranormálních úkazů v lese Bor? Staňte se součástí chystaného dokumentu

 
sobota, 11. července 2015, 11:04

Nový neziskový dokument chystá spolek Paranormal tým, který jsme vám detailně představili před několika měsíci. Snímek se bude týkat proslulého budějckého lesa Bor. Paranormal tým nyní hledá lidi, kteří byli na tomto místě svědky paranormálních úkazů.

„Dále hledáme osoby, které pamatují veřejnosti známé případy, které se váží k lesu Bor. Jde hlavně o zastřelení tří vojáků, případy sebevražd, nalezení mrtvé ženy v cisterně na naftu či vodu uvnitř bývalého vojenského prostoru či jiné tragické události spojené s tímto místem,“ uvádí zakladatel a koordinátor spolku Ondřej Bezouška.

Svědectví se následně objeví ve zmíněném dokumentu, který bude rozdělen na tři díly. K vidění bude na Youtube a od září letošního roku i v TV Kino Svět.

„Naším cílem je na kameru zdokumentovat zážitky s paranormální aktivitou na tomto místě. Ohledně případných žádostí o anonymitu jsme ochotni tváře svědků rozmazat a zvuk v počítači upravit,“ dodává Ondřej Bezouška.

Paranormal tým můžete kontaktovat jak na jejich facebookových stránkách, tak na e-mailu.

Foto: FB Paranormal tým

 


 

Kam dál?

Dubnový orkán Niklas na Šumavě poničil přes 35 tisíc kubických metrů...

pátek, 10. července 2015, 11:30

Dubnový orkán Niklas poničil na Šumavě více než 35 tisíc kubických metrů dřeva. Většinu z nich museli dělníci vytěžit. Kvůli...

Lidé si mohou okolí Jindřichova Hradce prohlédnout z nové rozhledny

středa, 8. července 2015, 18:59

Lidé si mohou prohlédnout okolí Jindřichova Hradce z nové rozhledny na nedalekém Rýdově kopci. Stojí přímo u turistické trasy....

Tajemství, sport, pohoda - to je nový areál na Lipně

středa, 8. července 2015, 14:00

Vítr přivál nad hladinu lipenského jezera ozvěnu běžících koňských kopyt... A pak náhle na skále stanula stříbřitá koňská...

Zdravotně postižení v Oseku pilují své počítačové dovednosti

úterý, 7. července 2015, 07:28

Rozvíjet počítačové dovednosti nově mohou zdravotně postižení v Oseku u Strakonic. Zdejší Domov pro osoby se zdravotním...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka Cestovní kancelář Fischer, napsal dnes server iDNES.cz. Výši transakce neuvedl. Zástupci firem se k obchodu odmítli podle serveru vyjádřit. Spojení špiček českého trhu se zájezdy musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

V čele Prahy 5 skončila dosavadní rada v čele se starostou Danielem Mazurem (Piráti). Zastupitelé ODS, ANO, TOP 09, STAN a SNOP 5 schválili její odvolání, nyní se bude volit nové vedení městské části. Koalici dosud tvořili Piráti, ODS, ANO a SNOP 5, tři ze čtyř stran v pondělí vypověděly koaliční spolupráci s Piráty. Podle zástupců dalších stran starosta nezvládal vedení radnice. Podle Pirátů jde o zástupné důvody a ve skutečnosti zastupitelům vadilo, že se začaly řešit problémy s veřejnými zakázkami.

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

Česká společnost je rozdělena do šesti společenských tříd, které se liší složením svých zdrojů a pozicí ve společnosti. Vyplývá to z průzkumu, na kterém spolupracoval Český rozhlas (ČRo) s několika sociology. Do dvou typů vyšší střední třídy náleží zhruba třetina lidí, tři typy nižší střední třídy podle odborníků zahrnují téměř polovinu respondentů a do nejnižší, takzvané strádající třídy patří 18 procent lidí. Průzkumu se v červnu zúčastnilo 4039 respondentů z 1300 obcí, provedly jej agentury MEDIAN a STEM/MARK. Na dnešní tiskové konferenci ho představili zástupci ČRo a tři sociologové.