Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Byli jste svědky paranormálních úkazů v lese Bor? Staňte se součástí chystaného dokumentu

 
sobota, 11. července 2015, 11:04

Nový neziskový dokument chystá spolek Paranormal tým, který jsme vám detailně představili před několika měsíci. Snímek se bude týkat proslulého budějckého lesa Bor. Paranormal tým nyní hledá lidi, kteří byli na tomto místě svědky paranormálních úkazů.

„Dále hledáme osoby, které pamatují veřejnosti známé případy, které se váží k lesu Bor. Jde hlavně o zastřelení tří vojáků, případy sebevražd, nalezení mrtvé ženy v cisterně na naftu či vodu uvnitř bývalého vojenského prostoru či jiné tragické události spojené s tímto místem,“ uvádí zakladatel a koordinátor spolku Ondřej Bezouška.

Svědectví se následně objeví ve zmíněném dokumentu, který bude rozdělen na tři díly. K vidění bude na Youtube a od září letošního roku i v TV Kino Svět.

„Naším cílem je na kameru zdokumentovat zážitky s paranormální aktivitou na tomto místě. Ohledně případných žádostí o anonymitu jsme ochotni tváře svědků rozmazat a zvuk v počítači upravit,“ dodává Ondřej Bezouška.

Paranormal tým můžete kontaktovat jak na jejich facebookových stránkách, tak na e-mailu.

Foto: FB Paranormal tým

 


 

Kam dál?

V Budějcích začala výstava tvorby rodáka Adolfa Trägera

pátek, 10. července 2015, 18:58

Ve Wortnerově domě v Českých Budějovicích dnes začala výstava k 50. výročí úmrtí českobudějovického rodáka a malíře Adolfa...

V lese u Ledenic byly nalezeny ostatky lidského těla

pátek, 10. července 2015, 16:36

V katastru obce Ledenice byly koncem tohoto pracovního týdne nalezeny lidské ostatky. Hrůzný objev učinil mladý muž, který byl v...

Karel Roden večer uvede na náměstí film Fotograf

pátek, 10. července 2015, 15:35

Dnes naposledy se na budějckém náměstí Přemysla Otakara II. bude promítat z Kinematografu bratří Čadíků. K vidění bude od 21:30...

První blok Temelína vymění čtvrtinu paliva

pátek, 10. července 2015, 13:13

Pravidelná odstávka prvního bloku začne v sobotu v Jaderné elektrárně Temelín. V jejím průběhu energetici například vymění...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Několik desítek lidí se popralo v restauraci...

  • Policie vyšetřuje napadení v jednom z barů....

  • Jihočeská univerzita má nedostatek studentů...

  • Staročeská vánoční ulička se letos rozšíří....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

PLÁN ÚTĚKU: Jak přežít a nezbláznit se

Někdy si říkám, jak to tady zvládnu. Jsem v tom nejhorším už půl roku, dva a půl roku ještě budu. Dnes už vím, že to zvládnu, ale i když se snažím sebe víc, už nikdy nebudu jako dřív.

Zvíře v cirkusu je bráno jako poklad, o který se pečuje, říká veterinář

Majitelé cirkusů považují zvířata za poklad, o který se řádně starají a pečují o ně, řekl veterinář Dušan Usvald. Podle něj by ale nebylo na škodu, kdyby se podmínky pro chov zvířat v cirkusech zpřísnily. Zpřísnit by se měl například minimální stanovený prostor pro výběh zvířat, řekl Usvald, který zajišťuje veterinární péči pro zvířata z více než 20 českých cirkusů.

Končí sbírky pro Dominika, Vanesu i Lukáše, přispět můžete do konce roku

S koncem roku bude ukončena i možnost přispět na sbírky pořádané městem Česká Lípa. Ve sbírkách Cesta domů pro Dominika a Pomoc pro Vanesu a Lukáše se zatím vybralo přes půl milionu korun.