Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Prodejna 2jakost.cz se přestěhovala blíže k centru Budějc. Naleznete ji nyní na Nemanické

 
čtvrtek, 19. září 2019, 11:33

Jsou dostupnější, stále nejlevnější a neustále rozšiřují sortiment. Prodejna a e-shop 2jakost.cz nyní sídlí na nové adrese – Nemanická 5 (areál Řempo), kam se přestěhovala z Borku. Z centra Budějc to tak mají zákazníci blíže.

2jakost.cz je na trhu už tři roky, během kterých si vydobyla renomé prodejny, jež nabízí za bezkonkurenční ceny kvalitní zboží. Celý fígl je v tom, že si zákazníci domů odvážejí spotřebiče například v potrhaných krabicích. Samotným výrobkům vůbec nic není, jsou plně funkční a je na ně záruka. Díky vadě, jakou je krabice, která nemá na samotný spotřebič žádný vliv, je jeho cena odlehčeně řečeno ohlodaná až na kost.

2jakost.cz má nyní i větší sklady, díky čemuž může rozšiřovat sortiment. Zkrátka sháníte-li domácí spotřebiče nebo třeba zahradní techniku, určitě prodejnu navštivte. Budete překvapení, za jaké ceny si můžete vybavit vaše bydlení. Ostatně sortiment si můžete prohlédnout na e-shopu. Určitě vás potěší i různé akce, které ceny stlačují ještě více dolů.

Ve dnech 4. a 5. října bude prodejna a e-shop 2jakost.cz slavit třetí narozeniny. Tento den mohou návštěvníci (neplatí pro e-shop) počítat s dvacetiprocentní slevou na veškeré zboží.

 


 

Kam dál?

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka:...

čtvrtek, 19. září 2019, 07:03

Dnes se zastavíme u Hardtmuthovy vily. Nebudeme rozebírat její historii, ale zaměříme se pouze na tři zajímavosti, které mají...

Rozvoz burčáku až ke dveřím domu? To není hudba budoucnosti, ale...

středa, 18. září 2019, 17:43

Máte chuť na kvalitní víno či sezónní burčák a nechce se vám pro něj do vinotéky? Nezoufejte. Přímo domů vám oblíbený nápoj...

Za pitnou vodu si od příštího roku připlatíme

středa, 18. září 2019, 14:58

Cena pitné vody, kterou Jihočeský vodárenský svaz vyrábí a prodává především městům a obcím, vzroste od příštího roku o 2,06...

Klub Aktiv a Sokolská župa Jihočeská zve na Sportovní hry seniorů v...

středa, 18. září 2019, 13:34

Ve čtvrtek 19. září budou jihočeští senioři už pošesté soutěžit na Sokolském ostrově. Součástí programu bude slavnostní otevření...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.