Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Rozvoz burčáku až ke dveřím domu? To není hudba budoucnosti, ale ojedinělá služba budějcké Vinotéky Sklípek

 
středa, 18. září 2019, 17:43

Máte chuť na kvalitní víno či sezónní burčák a nechce se vám pro něj do vinotéky? Nezoufejte. Přímo domů vám oblíbený nápoj přiveze Vinotéka Sklípek, která sídlí v budějcké ulici Fráni Šrámka. Za dovoz zaplatíte pouze dvacet devět korun.

A výběr vín je tu opravdu široký. Provozovatel nabízí jak moravská, maďarská, rakouská a chilská lahvová vína, tak bílá, červená i růžová stáčená vína, moravský stáčený bílý i červený burčák, a také stáčenou medovinu. Budějcká Vinotéka Sklípek vám jako jediná v krajském městě doveze kvalitní burčák až ke dveřím domu a to za „hubičku“.

„Objednávky přijímáme každý den do 18 hodin. Od 19 hodin začínáme s rozvozem. Garantujeme, že zákazník dostane svůj oblíbený nápoj večer v den objednání. Za dovoz zaplatí dvacet devět korun,“ uvedl provozovatel Vinotéky Sklípek Zdeněk Musil s tím, že objednat si lze jak telefonicky na čísle 383 800 166, tak přes webové stránky. Vína se rozváží zatím pouze ve večerních hodinách. Provozovatel ale plánuje v nejbližších měsících i rozvoz během dne.

Kvalita a příznivá cena

Vinotéka Sklípek klade při výběru vín velký důraz na kvalitu, a proto většinou pochází z osvědčených rodinných vinařství. Neméně důležitá je také příznivá cena. Například litr stáčeného Veltlínského zeleného vína tady pořídíte za devadesát osm korun, oblíbený Müller Thurgau koupíte za sedmdesát osm korun. Litr burčáku vyjde na devadesát devět korun. Zkušená obsluha vinotéky vám vybrané víno stočí do připravených lahví. Oblíbený mok si můžete odnést v litrové, dvoulitrové i pětilitrové lahvi.

Slevové akce i ochutnávky

Vína můžete přímo ve vinotéce také ochutnat. „Pokud přijde zákazník a nezná naše vína, rádi mu je formou ochutnávky představíme. Lidé, kteří v naší vinotéce již byli se k nám rádi vrací, a proto máme připravenu také řadu slevových akcí. Například za každý nákup nad sto korun dostanou zákazníci samolepku hroznů. Když jich nasbírají celkem devět, mají na další nákup slevu šedesát korun,“ dodal Musil. A navíc, každý týden mohou lidé zakoupit jeden druh stáčeného vína s deseti procentní slevou.

A slevové akce jsou připraveny také pro zákazníky, kteří si objednají sortiment po internetu. „Pokud při objednávce na našich webových stránkách www.vinoteka-sklipek.cz napíší do poznámky heslo: drbna, tak dostanou jako dárek sáček pistáciových ořechů,“ připomněl Musil.

Vinotéku Sklípek najdou lidé v budějcké ulici Fráni Šrámka 13. Otevřeno je každý den mimo soboty a to od 10 do 19 hodin, v neděli pak od 16 do 19 hodin. Zakoupit tu lze také kvalitní stáčené ovocné limonády, pravou belgickou čokoládu či ořechy. Veškeré informace najdou milovníci dobrého vína také na facebookových stránkách Vinotéka Sklípek, kde mimo jiné aktuálně probíhá soutěž až o 1.500,- korun.

 


 

Kam dál?

Za pitnou vodu si od příštího roku připlatíme

středa, 18. září 2019, 14:58

Cena pitné vody, kterou Jihočeský vodárenský svaz vyrábí a prodává především městům a obcím, vzroste od příštího roku o 2,06...

Klub Aktiv a Sokolská župa Jihočeská zve na Sportovní hry seniorů v...

středa, 18. září 2019, 13:34

Ve čtvrtek 19. září budou jihočeští senioři už pošesté soutěžit na Sokolském ostrově. Součástí programu bude slavnostní otevření...

Pacienti RS budou mít novou tělocvičnu, kterou je ale třeba ještě...

středa, 18. září 2019, 10:49

Od ledna příštího roku bude zahájeno cvičení v nové tělocvičně organizace Roska České Budějovice, která pomáhá lidem s...

Senioři v Budějcích nebudou muset od ledna platit za odpad

středa, 18. září 2019, 07:12

Obyvatelé Budějc nebudou muset od ledna platit poplatek za popelnice. Rozhodli o tom zastupitelé na pondělním jednání...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.