Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Půjčovna dodávek-CB otevřela další provozovnu. Nyní si vozidlo můžete zapůjčit i v Táboře

 
čtvrtek, 5. září 2019, 13:47

Bydlíte na Táborsku, potřebujete přepravit náklad dodávkou, ale nevíte, kde ji sehnat? Stačí vyrazit do Tábora na adresu Čsl. Armády 3138. Právě zde byla otevřena nová pobočka známé firmy Půjčovna dodávek CB.

Pro Tábor jsou připravena nová vozidla ve stoprocentním technickém stavu. Ostatně precizní technický stav je celkově devizou firmy, jejíž webové stránky naleznete na www.pujcovnadodavek-cb.cz. Dodávky jsou pravidelně servisované, bezpečné a snadné na řízení i pro méně zkušené řidiče. Všechna vozidla zároveň mají roční dálniční známku, takže i v tomto směru vám odpadá starost.

Otevírací doba provozovny v Táboře je od pondělí do neděle. Je také možné přijet po telefonické dohodě mimo provozní dobu. Číslo na pobočku je 606 075 075.

Společnost se mimo jiné zaměřuje také na pronájem mikrobusů, minibusů, devítimístných vozidel, a to fyzickým i právnickým osobám. Provozuje také známou Autopůjčovna-CB. Kromě Tábora a Českých Budějovic má provozovnu v Jindřichově Hradci. Přímo na provozovnách je možné parkovat.

Půjčovné dodávek je od 990 korun a rezervaci můžete provést online.

 


 

Kam dál?

Divadlo Járy Cimrmana smutní. Zemřel dlouholetý člen Jaroslav Weigel

čtvrtek, 5. září 2019, 11:25

Ve věku 88 let zemřel dlouholetý člen Divadla Járy Cimrmana Jaroslav Weigel. Informaci potvrdil syn spoluzakladatele Miloňe...

Třeboň začala opravovat Bertiny lázně, investuje 175 milionů

čtvrtek, 5. září 2019, 11:06

Slatinné lázně Třeboň začaly modernizovat Bertiny lázně. Bude to investice zhruba za 175 milionů korun, dalších 60 milionů bude...

Budějcká Chelčického ulice? Nepořádek, hluk a drogy. Situaci nikdo...

čtvrtek, 5. září 2019, 06:58

Nepořádek na každém rohu, hluk od rána do večera a podivné obchody nepřizpůsobivých obyvatel. S tím se dnes a denně setkávají...

Kameny zmizelých připomenou židovské občany Budějc

středa, 4. září 2019, 20:01

V Budějcích bylo během dnešního odpoledne položeno jedenáct kamenů, které připomenou zmizelé židovské občany Budějovic....

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.