Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

TJ Karate České Budějovice pořádá nábor nových členů

 
středa, 10. července 2019, 09:51

Budějcký klub s tradicí od roku 1973, který se věnuje sportovnímu karate a sportu obecně odstartoval nábor nových členů. Své děti můžete přihlásit do Sportovní přípravky, která se věnuje všeobecnému sportovnímu rozvoji nebo rovnou na sportovní karate.

TJ Karate je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších českých klubů. Jeho svěřenci jsou často tahouny reprezentačních družstev České republiky. Pravidelně se účastní těch nejprestižnějších turnajů a sbírají cenné kovy.

ČTĚTE TAKÉ: Karatisté z Českých Budějovic slavili úspěchy na mezinárodních soutěžíchTJ Karate slaví úspěch. Martina Šáchová získala stříbrnou medaili ve světové lize

Kromě sportovního karate klub před několika lety rozjel projekt Sportovní přípravky, který rozvíjí pohybové schopnosti a dovednosti dětí. Sportovní přípravka je rozdělena do třech věkových skupin. Děti od jednoho do tří let cvičí společně s rodiči. Mladší děti od tří do pěti let a starší děti od pěti do sedmi let pak mohou dál rozvíjet všestranný sportovní základ, který mohou v budoucnu využít u jakéhokoliv sportu.

„Jsme rádi, že můžeme děti vést od útlého věku ke sportu. Projekt Sportovní přípravky začínal ve skromných podmínkách, ale po několika letech je nedílnou součástí našeho klubu. Zájem o ni každý rok roste a máme z toho radost. Výsledkem naší práce není jen zájem rodičů, ale také fakt, že jsme tímto krokem inspirovali další kluby v České republice,“ říká Dominika Hýsková.

Ta se v roce 2017 dostala do top čtyřky českých trenérů, kteří pracovali s mládeží v rámci celostátní soutěže Díky, trenére. Její svěřenci a svěřenkyně nadchli odbornou porotu náročností předvedených sestav a disciplínou.

Do sportovní přípravky se registrujte pomocí online formuláře.

Z Budějc do celého světa

Českobudějovický klub sbírá v kategorii kumite, tedy sportovním zápasu, jeden úspěch za druhým. Karatisté a karatistky dostanou ty nejlepší možné trenéry a díky karate mohou poznat prakticky celý svět. Závodníci TJ Karate České Budějovice startují na nejlepších turnajích v České republice a již v mládežnickém věku cestují za mezinárodní konfrontací na prestižní evropské závody.

„Zájem o sportovní karate v našem klubu rok od roku roste. U závodníků hodnotíme nejen jejich sportovní vyspělost, ale snažíme se jim vštípit zásady fair play. Sportovní karate bude v příštím roce na olympiádě v Tokyu, očekáváme tedy další nárůst členů. Všem chceme předat maximum našich zkušeností, abychom z nich vychovali nejen skvělé závodníky, ale také silné osobnosti,“ doplňuje šéftrenér klubu Miroslav Hýsek.

Nábor karatistů a karatistek bude probíhat ve středu 4. září v tělocvičně Emy Destinové a ve čtvrtek 5. září v tělocvičně Žižkova.

Více informací naleznete na internetových stránkách klubu.

Vizitka autora

 

Wolenby

Nejvyšší podřízený Drbny.

 
 


 

Kam dál?

Jihočeští farmáři by přivítali účinnější ochranu ovcí před vlky

středa, 10. července 2019, 08:37

Opatření, která zabraňují vlkům v útocích na ovce, jsou podle některých jihočeských chovatelů nedostatečná. Farmáři by proto...

Zámek Červená Lhota je znovu na vodě, lodičky zatím plout nemohou

úterý, 9. července 2019, 11:28

Památkáři napouštějí rybník kolem renesančního zámku Červená Lhota, který dlouho odbahňovali. Lidé v lodičkách zatím jezdit...

Neobjevená jižní Morava: adrenalinové zážitky na vás čekají vysoko...

úterý, 9. července 2019, 08:42

Co se člověku jako vybaví při slovech jižní Morava? Prvně dozajista skvělé víno, poté krásná krajina zalitá sluncem a v...

Národní park Šumava pokutuje neukázněné turisty. Lidem hrozí tisícové...

úterý, 9. července 2019, 07:07

Návštěva Šumavy se může pořádně prodražit. Turisté nebo houbaři v národním parku totiž často auty stojí na místech, kde nemají co...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Dnes uvidíme částečné zatmění Měsíce, na obloze se objeví i Jupiter a Saturn

Dnes půl hodiny před půlnocí nastane hlavní fáze částečného zatmění Měsíce. Do plného zemského stínu bude v tu chvilku ponořeno téměř sedm desetin měsíčního kotouče. Celý úkaz ale začne ještě o něco dřív – přibližně dvě minuty po desáté hodině večer. Celý průběh částečného zatmění je sledovatelný pouhým okem. Potřeba bude pouze pěkné počasí.

Zákaz vstupu do Krkonoš? Na přemíru odpadků a nevychované turisty si stěžuje vládce hor

Od 1. srpna nebudou moci lidé vstoupit do Krkonoše. Alespoň tak by si to přál vládce hor Krakonoš, jehož dopis dnes uveřejnilo Ministerstvo životního prostředí (MŽP).

Politolog: Spor o výměnu ministra se může protáhnout do podzimu

Není vyloučeno to, že se spor o výměnu ministra kultury protáhne až do podzimu, míní Lubomír Kopeček z Masarykovy univerzity v Brně. Podle něj by se pak mohl rozpor protnout s některými dalšími problémy vlády a premiéra Andreje Babiše (ANO), týkajících se například rozepří mezi ČSSD a ANO kvůli státnímu rozpočtu nebo auditu Evropské komise ohledně střetu zájmů předsedy vlády. Podle Josefa Mlejnka z katedry politologie Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy musí ČSSD v otázce výměny ministra zatlačit i na Babiše.