Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Viva Bambini přes léto neodpočívá. Naopak – na programu jsou tři fajnové příměstské tábory, z nichž některé mají poslední volná místa

 
středa, 3. července 2019, 10:04

Letní prázdniny jsou tady a někteří rodiče stojí před problémem, jak skloubit práci a zároveň se postarat o své ratolesti. Vítanou variantou mohou být letní hry Viva Bambini, které se uskuteční v prostorách mateřské školy v ulici Boženy Němcové. O co jde? O městské tábory, které pobaví i naučí.

První vlaštovka je již za dveřmi – uskuteční se v termínu 8. až 12. července pod názvem Svět zvířat a já. Cílovou skupinou jsou děti od tří do šesti let, které se podívají za zvířátky, jež žijí v džungli, v Africe, pod vodou, na farmě anebo u nás doma jako domácí mazlíčci.

Volná místa jsou na následujících dvou termínech. Od 15. do 19. července proběhne Svět barev, v rámci kterého se děti od tří do šesti let seznámí se světovými výtvarníky, prohlédnou si jejich díla a vklouznou do světa plného barev. Budou kreslit, malovat, tvořit, experimentovat a zkoušet různé výtvarné a rukodělné techniky. Vydají se také do přírody, zkusí si malbu v plenéru a vytvoří společná díla ve stylu Landscape.

Závěrečný tábor je v plánu od 12. do 16. srpna a je pro děti od tří do šesti let. Název má Cesta do zemí vycházejícího slunce. Každý den bude zaměřen na jiný stát oblasti Asie. Děti se mohou těšit na tvořivé, taneční, pohybové, hudební aktivity a spousty legrace. Čeká je celodenní výlet za poznáním a kratší výlety do blízkého okolí. Zde je poslední volné místo.

Veškeré informace k příměstským táborům naleznete na webu Viva Bambini.

 


 

Kam dál?

Zpoplatnění vjezdu autobusů přineslo Krumlovu zatím 4 miliony korun....

středa, 3. července 2019, 07:02

Od 1. června platí zájezdové autobusy v Českém Krumlově poplatek za vjezd do města. Během prvního měsíce provozu se na poplatcích...

Některá města by přivítala zpoplatnění splouvání Vltavy

úterý, 2. července 2019, 14:03

Některá jihočeská města, kterými protéká Vltava, by přivítaly poplatek za splavnění řeky. Získané peníze by mohly například...

Rekonstrukce kanalizace v Táboře odhalila pohřebiště z 15. století

úterý, 2. července 2019, 12:44

Rekonstrukce kanalizace v táborské ulici Na Parkánech odhalila pohřebiště z 15. století. Patrně jde o hroby jedněch z prvních...

Staňte se první oceněnou společností přátelskou k zaměstnávání osob...

úterý, 2. července 2019, 09:46

Zaměstnat či nezaměstnat lidi starší 55 let řeší řada společností nejen v České republice, ale i celé Evropě. Tyto protichůdné...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Dnes uvidíme částečné zatmění Měsíce, na obloze se objeví i Jupiter a Saturn

Dnes půl hodiny před půlnocí nastane hlavní fáze částečného zatmění Měsíce. Do plného zemského stínu bude v tu chvilku ponořeno téměř sedm desetin měsíčního kotouče. Celý úkaz ale začne ještě o něco dřív – přibližně dvě minuty po desáté hodině večer. Celý průběh částečného zatmění je sledovatelný pouhým okem. Potřeba bude pouze pěkné počasí.

Zákaz vstupu do Krkonoš? Na přemíru odpadků a nevychované turisty si stěžuje vládce hor

Od 1. srpna nebudou moci lidé vstoupit do Krkonoše. Alespoň tak by si to přál vládce hor Krakonoš, jehož dopis dnes uveřejnilo Ministerstvo životního prostředí (MŽP).

Politolog: Spor o výměnu ministra se může protáhnout do podzimu

Není vyloučeno to, že se spor o výměnu ministra kultury protáhne až do podzimu, míní Lubomír Kopeček z Masarykovy univerzity v Brně. Podle něj by se pak mohl rozpor protnout s některými dalšími problémy vlády a premiéra Andreje Babiše (ANO), týkajících se například rozepří mezi ČSSD a ANO kvůli státnímu rozpočtu nebo auditu Evropské komise ohledně střetu zájmů předsedy vlády. Podle Josefa Mlejnka z katedry politologie Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy musí ČSSD v otázce výměny ministra zatlačit i na Babiše.