Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Viva Bambini přes léto neodpočívá. Naopak – na programu jsou tři fajnové příměstské tábory, z nichž některé mají poslední volná místa

 
středa, 3. července 2019, 10:04

Letní prázdniny jsou tady a někteří rodiče stojí před problémem, jak skloubit práci a zároveň se postarat o své ratolesti. Vítanou variantou mohou být letní hry Viva Bambini, které se uskuteční v prostorách mateřské školy v ulici Boženy Němcové. O co jde? O městské tábory, které pobaví i naučí.

První vlaštovka je již za dveřmi – uskuteční se v termínu 8. až 12. července pod názvem Svět zvířat a já. Cílovou skupinou jsou děti od tří do šesti let, které se podívají za zvířátky, jež žijí v džungli, v Africe, pod vodou, na farmě anebo u nás doma jako domácí mazlíčci.

Volná místa jsou na následujících dvou termínech. Od 15. do 19. července proběhne Svět barev, v rámci kterého se děti od tří do šesti let seznámí se světovými výtvarníky, prohlédnou si jejich díla a vklouznou do světa plného barev. Budou kreslit, malovat, tvořit, experimentovat a zkoušet různé výtvarné a rukodělné techniky. Vydají se také do přírody, zkusí si malbu v plenéru a vytvoří společná díla ve stylu Landscape.

Závěrečný tábor je v plánu od 12. do 16. srpna a je pro děti od tří do šesti let. Název má Cesta do zemí vycházejícího slunce. Každý den bude zaměřen na jiný stát oblasti Asie. Děti se mohou těšit na tvořivé, taneční, pohybové, hudební aktivity a spousty legrace. Čeká je celodenní výlet za poznáním a kratší výlety do blízkého okolí. Zde je poslední volné místo.

Veškeré informace k příměstským táborům naleznete na webu Viva Bambini.

 


 

Kam dál?

Zpoplatnění vjezdu autobusů přineslo Krumlovu zatím 4 miliony korun....

středa, 3. července 2019, 07:02

Od 1. června platí zájezdové autobusy v Českém Krumlově poplatek za vjezd do města. Během prvního měsíce provozu se na poplatcích...

Některá města by přivítala zpoplatnění splouvání Vltavy

úterý, 2. července 2019, 14:03

Některá jihočeská města, kterými protéká Vltava, by přivítaly poplatek za splavnění řeky. Získané peníze by mohly například...

Rekonstrukce kanalizace v Táboře odhalila pohřebiště z 15. století

úterý, 2. července 2019, 12:44

Rekonstrukce kanalizace v táborské ulici Na Parkánech odhalila pohřebiště z 15. století. Patrně jde o hroby jedněch z prvních...

Staňte se první oceněnou společností přátelskou k zaměstnávání osob...

úterý, 2. července 2019, 09:46

Zaměstnat či nezaměstnat lidi starší 55 let řeší řada společností nejen v České republice, ale i celé Evropě. Tyto protichůdné...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

CK Neckermann má v cizině 1100 českých klientů, návrat zajistí

Cestovní kancelář Neckermann, která je v Česku součástí zkrachované britské kanceláře Thomas Cook, má v zahraničí k dnešnímu dni zhruba 1100 českých klientů. O tyto klienty se postará a zajistí jim bezpečný návrat do České republiky jejich plánovaným letem. V tiskovém prohlášení to dnes uvedl šéf marketingu CK Neckermann Jan Šrámek.

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného zlatavého moku se konají po celé republice a nabídnou bohatý program, ale i speciálně navařené svatováclavské pivo. Akce začíná 24. září a trvá až do 30. září.

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském náměstí pokrylo přes noc graffiti. Akce má upozornit na nedostatek legálních ploch pro street art. Zhruba 20 streetartovým umělcům dala k dispozici přes 190 metrů čtverečních plochy svých domů společnost Pražská správa nemovitostí (PSN). Většina maleb je dočasná, trvalý zásah do podoby historických či památkově chráněných budov je totiž omezený. Novinářům to v tiskové zprávě sdělila za PSN Tereza Pavézková.