Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nová aplikace pro online potisk je tady

 
pátek, 31. května 2019, 17:51

Konečně i v Českých Budějovicích se na e-trhu objevil ve zbrusu novem kabátě online e-shop vytvorsipotisk.cz. Specializuje se na jednokusový nebo množstevní online potisk triček, mikin, originálních reklamních a dárkových předmětů a dalších 70 produktů, které udělají radost nejen vašim zákazníkům, ale i blízkým.

Pokud tedy chcete vlastní trička, hrnečky, či jiné předměty vyberte si produkt a vytvořte si potisk jednoduše online, vyhnete se tak zdlouhavé komunikace s ostatními tiskárnami.

Potisk je možný téměř ze všech stran bez omezení. Stačí si jen vybrat ze širokého sortimentu produkt a pustit se do navrhovaní. Navíc můžete použít speciální kód na dvacetiprocentní slevu na celou objednávku: 20XNOW13v. Pro firmy je připravena zvlášť speciální úprava ceny. 

Pomoci e-shopu vše vyřídíte z pohodlí domova či firmy, bez zbytečných starostí. Navíc právě probíhají jarní slevy na všechny produkty.

 


 

Kam dál?

Národní park Šumava odmítá, že návrh nových zón ohrozí cenné mokřady

pátek, 31. května 2019, 14:04

Hnutí Duha žádá vedení Národního parku Šumava a ministra životního prostředí Richarda Brabce, aby v návrhu nových zón NP Šumava...

Hygienici se zaměřili na místa vhodná ke koupání. Neprošel Staňkovský...

pátek, 31. května 2019, 11:33

Skoro tropické teploty, která nás čekají příští týden, zlákají nejednoho k vodě. Ne všechna místa jsou ale ke koupání vhodná....

Za dva roky protikuřáckého zákona ubylo hospitalizací i kuřáků

pátek, 31. května 2019, 08:52

Za dva roky platnosti protikuřáckého zákona, který mimo jiné zakázal kouření v restauracích, skončilo méně lidí v nemocnici s...

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka: V...

pátek, 31. května 2019, 07:04

Ten čas tak hrozně letí! Uvědomuji si to vždy, když sedám k počítači a začínám psát další díl našeho seriálu. Říkám si - „už zase...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.

Sedm let po zadržení se sedmi miliony dostal Rath sedmiletý trest

Jako lékař dnes třiapadesátiletý David Rath úspěšně rozjel kariéru, nepřehlédnutelný byl také v roli politika. Stihl být ministrem zdravotnictví, zasedal ve Sněmovně, zastával i funkci středočeského hejtmana. Právě působení v čele kraje se mu ale stalo osudným. Za korupční kauzu, spojenou s Rathovým působením v hejtmanské funkci, dnes u pražského vrchního soudu dostal někdejší vysoce postavený politik sedmiletý trest vězení.

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

V roce 2018 zemřelo při dopravních nehodách 565 osob. Z celkového počtu usmrcených při nehodách bylo 38 cyklistů, 30 z nich nemělo přilbu, což představuje 79 procent všech usmrcených cyklistů na našich silnicích.