Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Pokerový turnaj pomůže budějckému Centru Bazalka

 
úterý, 21. května 2019, 09:01

Casino Imperator ve spolupráci ČEZ Motor České Budějovice pořádá první ročník charitativního pokerového turnaje Bazalka Charity Cup. V sobotu 25. května tak můžete zkusit své štěstí například proti budějckým hokejistům a zároveň podpořit Centrum Bazalka.

V turnaji nastoupí několik kmenových hráčů Motoru. Zahrát si ale budete moct také proti Lukáší Sedlákovi, který hraje v Columbus Blue Jackets nebo proti Pavlovi Kantorovi a Ondrovi Bláhovi, který před pár dny podepsal nový kontrakt se Vsetínem.

Charitativní turnaj se koná v sobotu 25. května od 19:00 v Casinu Imperator v Dolním Dvořišti. Polovina vybrané částky bude věnována na podporu budějckého Centra Bazalka. Bazalka při buy-inu 10 € garantuje částku 3.264 €. Hráči obdrží 10 tisíc starting stack a doprovázet je budou patnácti minutové levely. Opozdilci mohou využít pozdní registraci až do 23 hodin.

Po celý večer bude pro hráče připraveno občerstvení v podobě bohatého rautu. Využít mohou i ubytování v casinu. Více informací najdete na webových stránkách.

Napsal(a) Redakce
 


 

Kam dál?

Zhruba 190 tisíc seniorů v Česku nemá starobní penzi ani 10 tisíc...

neděle, 19. května 2019, 14:04

Zhruba 190 tisíc seniorek a seniorů musí měsíčně vystačit s důchodem pod 10 tisíc korun. Kolem 60 tisíc lidí pak nemá starobní...

Studené počasí končí, oteplí se. Bez deštníků se ale neobejdeme

neděle, 19. května 2019, 11:01

Studené počasí s podprůměrnými teplotami, které panovalo v první polovině května, podle meteorologů pomalu končí. Pozvolna se...

Bratři Smržovi předají Bazalce své tři helmy. Symbolizovat budou...

sobota, 18. května 2019, 12:54

Jakub a Matěj Smržovi slavnostně předají ve středu do centra Bazalka své tři helmy, které jim nejednou zachránily život. Umístěny...

Budějce zahájily projekt třídění odpadů od prahu domu

sobota, 18. května 2019, 11:31

České Budějovice zahájily projekt třídění odpadů od prahu domu. Znamená to, že lidem nabídnou popelnice na separovaný odpad přímo...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.