Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbna má za sebou rekordní duben. Návštěvnost se přehoupla přes půl milionu

 
čtvrtek, 2. května 2019, 20:33

Není zvykem dělit se s vámi o nějaká čísla. Ale uplynulý měsíc nám udělal obrovskou radost, a podle mě byste měli vědět proč. Zároveň vám také chceme poděkovat, protože bez vás, čtenářů, by nebylo co slavit.

Už v březnu měla Budějcká Drbna slušně našlápnuto. Jen těsně nám utekl návštěvnický rekord a čtenost se nakonec podle Google Analytics zastavila na čísle 429 338 návštěv za měsíc. I tohle byl ale obrovský úspěch a já jsem pomalou bouchala šampaňské (samozřejmě mimo pracoviště a pracovní dobu).

Do nového měsíce jsme tak šli s jasným cílem – překonat poslední čísla a vyhoupnout se zas o něco výš. Asi chápete, že když píšu tenhle článek, tak se nám to podařilo. Nikdo z nás ale nečekal, že to bude o tolik. V dubnu jsme totiž dokázali překonat půl milionovou návštěvnost (přesně 518 776 návštěv), a to už je něco!

Celý měsíc jsme se pro vás snažily s kolegyní Adélou Cinklovou hledat zajímavá témata, připravily jsme pro vás několik troufám si říct dobrých rozhovorů, a také světlo světa spatřil nový seriál „Den s ...“, který hned na úvod nasadil neuvěřitelně vysokou laťku. Přečíst nebo připomenou si ho můžete tady

Říká se, že není dobré se chlubit. Ale já tohle pravidlo tentokrát moc ráda poruším. Uplynulý měsíc byl neuvěřitelná jízda a já doufám, že ten další bude minimálně stejně dobrý. 

Na závěr chci ale poděkovat hlavně vám, čtenářům, kteří jste na náš web, Facebook nebo Instagram přišli a přečetli si některý z našich článků. Také vám, kteří jste nám posílali fotky a podněty k článkům. A na závěr i vám, kteří jste nás nešetřili kritikou. Protože nikdo nejsme dokonalý a každý impuls ke zlepšení bereme jako plus. 

Pokud tedy máte něco, o čem bychom měli napsat, něco, co děláme špatně a měli bychom to zlepšit, napište nám na redakce@budejckadrbna.cz. Pokusíme se na tom zapracovat.

Na úplný závěr (a teď už opravdu) vám jen popřeji krásný květen!

Vizitka autora

 

Elmira Talířová

Šéfredaktorka portálu Budějcká Drbna

kontakt: talirova@budejckadrbna.cz

Budějcká Drbna je v prvním z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
 


 

Kam dál?

Bývalý kabaret v Průmyslové ulici by měl nakonec zbourat stavební úřad

čtvrtek, 2. května 2019, 19:13

Nekonečné tahanice kolem budovy bývalého kabaretu v Průmyslové ulici snad budou minulostí. Po několika neúspěšných výzvách ke...

Jihočeši představí spolu se Středočechy Vltavu jako řeku plnou zážitků

čtvrtek, 2. května 2019, 16:38

Představit Vltavu jako jednotný ucelený turistický cíl od Šumavy až po Mělník, přilákat k řece nové domácí i zahraniční...

Na jihu Čech může do roku 2050 vzrůst spotřeba vody dvojnásobně

čtvrtek, 2. května 2019, 15:03

Spotřeba vody by v Jihočeském kraji mohla do roku 2050 stoupnout téměř dvojnásobně. Vyplývá to ze studie, kterou si nechal...

VIDEO: Jen málo stačí pro záchranu života. Proč to ale nefunguje?

čtvrtek, 2. května 2019, 13:51

Raději ujedou, než aby pomohli? Proč? Bojí se postihu za nehodu, kterou zavinili. O kom je řeč? O tisících bezohledných viníků...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se dnes ráno objevily obrysy postav a speciální pomníček, doplněný hashtagem #113. Ten symbolizuje počet usmrcených chodců při dopravních nehodách v ČR za loňský rok.

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září.

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.