Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Zase o rok starší! Slavím osm let a cítím se skvěle. I díky vám

 
sobota, 13. dubna 2019, 19:00

Rok se s rokem sešel a já mám opět narozeniny. Osmé. Osm let už tady s vámi drbu a snažím se tvořit nejaktuálnější zpravodajství v kraji. Občas se ne všechno povede podle mých (a i vašich) představ, ale i já jsem jenom člověk a snažím se vše dělat nejlíp, jak to jde. Uplynulý rok byl plný zvratů, ať už pozitivních nebo negativních, a já jsem za všechny tyto zvraty ráda. Zase o kus se rozrostla naše drbňácká fanouškovská rodina, a to jak na Facebooku, tak hlavně na Instagramu. Podařilo se nám překonat pár čtenářských rekordů a vydala jsem tolik článků, že by s nimi šlo vytapetovat náměstí. I díky vám jsem totiž měla nespočet námětů na články a zlepšení. A letos? Letos chci být zase o kus lepší.

Něco mi totiž říká, že ten osmý rok bude stát opravdu za to!

Tak se mnou zůstaňte. Komentujte a lajkujte. Pochvalte, když bude za co a kritizujte, když budete mít proč. Protože každá vaše reakce je impulsem k práci. 

Tak si na mě dejte dneska drink a oslavte to se mnou!

Pac a pusu, vaše Budějcká Drbna kiss

Napsal(a) Budějcká Drbna
 


 

Kam dál?

Příští týden přinese oteplení, srážek bude málo

sobota, 13. dubna 2019, 17:03

Po chladném víkendu se v Česku příští týden postupně oteplí. Nadcházející čtyři týdny přesto budou jako celek teplotně jen...

Nakoupit oblečení a pomoct dobré věci? Budějce čeká další...

sobota, 13. dubna 2019, 11:33

I letos bude charitativní bazar v Budějcích pomáhat týraným zvířatům. Čtvrtý ročník oblíbené akce se koná od pondělí 15. do...

Odemykání Vltavy dnes zahajuje vodáckou sezonu. První nadšenci jezdí...

sobota, 13. dubna 2019, 08:34

Odemykáním Vltavy v Českém Krumlově a ve Vyšším Brodě dnes začíná vodácká sezona na jedné z nejvíce splouvaných řek v Česku....

Památky se otevřou lidem. Prohlédnout si budou moct radnici nebo...

pátek, 12. dubna 2019, 17:05

Zajímá vás, jak vypadají prostory radnice, Vodárenské věže nebo nově zrekonstruované Solnice? Prohlédnout si je můžete už zítra v...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pražská integrovaná doprava dostane novou vizuální identitu. Zdůrazní rozšiřování do Středočeského kraje

Pražští radní schválili na svém pondělním zasedání vypsání designérské soutěže na sjednocení vizuální identity Pražské integrované dopravy (PID) a dopravy ve Středočeském kraji, se kterou se pražská doprava stále intenzivněji překrývá. Soutěž připraví hlavní město Praha ve spolupráci se společností Czech Design.

Nejstarší MHD v Česku slaví 150 let. Česká pošta vydala k výročí městské dopravy v Brně speciální známku

Město Brno si letos připomíná 150. let koněspřežné tramvaje v Brně. K výročí vytvořila Česká pošta ve spolupráci s Klubem filatelistů Alfonse Muchy novou poštovní známku. Hlavním motivem se stala právě tramvaj zvaná koňka. Zájemci si mohou známku zakoupit na kterékoli přepážce, a to až do vyprodání zásob.

Babišova vláda po 17 hodinách jednání ustála hlasování o nedůvěře

Vláda ANO a ČSSD ustála i druhé hlasování o nedůvěře. Opozici, která schůzi iniciovala kvůli unijním auditům na téma střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), se podobně jako před půl rokem nepodařilo sehnat ve Sněmovně potřebných 101 hlasů proti kabinetu. Kromě poslanců ANO a ČSSD podpořili vládu také poslanci KSČM, kteří se zdrželi hlasování. Pro vládu i proti ní hlasovalo 85 zákonodárců. Zasedání začalo ve středu dopoledne a skončilo ve čtvrtek v ranních hodinách, trvalo zhruba 17 hodin.