Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Jako již tradičně každý rok před Velikonocemi, i letos proběhne akce Opel 24 hodin

 
pondělí, 8. dubna 2019, 19:21

,,Loni jsem se této úspěšné akce účastnil v barvách Opel prvním rokem, a to v pozici ředitele dealerství Opel Milan Král. Nevěděl jsem co od tohoto formátu dvaceti čtyř hodinového prodeje očekávat. Musím konstatovat, že akce byla velice úspěšná a pro mě bylo překvapivé, kolik zájemců přišlo i v nočních hodinách a jak si to oni i prodejci užili. Takže se velice těším na letošní ročník a věřím, že se potkám i se spoustou z vás!“ řekl Jiří Kureš, ředitel dealerství Opel Milan Král.

Při akci Opel 24 hodin mohou zákazníci přijít během celých 24 hodin, kdy bude otevřeno. To znamená, že od pátku 12. dubna 12:00 do soboty 13. dubna 12:00 bude prodejní tým nepřetržitě na showroomu Opel na Nemanické 1. 

Největším lákadlem letos bude sleva na Opel Zafira, která je až 24 % a pak zbrusu nové Combo Life, kde se sleva vyšplhá až na 27 %. Samozřejmostí jsou i slevy na užitkové vozy Vivaro a Movano. 

„U společnosti Opel Milan Král pracuji už dost let na to, abych věděl, co funguje a co ne. Akce Opel 24 hodin je jedinečná akce, která nabízí opravdu výrazné slevy a další benefity, které zákazníky lákají. Celý team je připravený poskytnout zákazníkům v klidu, který v běžném provozu vždy není, veškeré dostupné informace a nabídnout vozy s opravdu mimořádnými slevami. Při kávě a občerstvení si vybere určitě každý. Doražte, těšíme se,“ říká s úsměvem Slavomír Smieško, prodejce Opel Milan Král.

Nicméně už teď je na webových stránkách www.milankral.cz nabídka akčních modelů včetně procentuální slevy, kterou můžete mít. 

V rámci slevové akce Opel 24 Hodin můžete získat i slevy až 24 procent a další skvělé benefity:
5letá záruka se službami Opel asistence (Dvouletá výrobní záruka a dále tříletá smluvní záruka Opel.)
Karta CCS v hodnotě až 10 000 Kč při financování Opel Finance (Platí pro finanční produkt Opel 24 hod.)
Vybrané originální příslušenství Opel se slevou až 50 procent.

Podívejte se na výběr vozů v nabídce Opel Milan Král, které můžete v rámci této jedinečné nabídky zakoupit. Poptávku pro nezávaznou cenovou nabídku můžete zaslat již nyní.

 


 

Kam dál?

Plasmafera splnila přání svých klientů a otevřela nové odběrové místo...

pondělí, 8. dubna 2019, 16:52

Plasmaferetické centrum Plasmafera v Českých Budějovicích letos slaví 10 let. Co si nadělit k narozeninám? Společnost se zeptala...

Sociální sítě zaplavila podvodná soutěž o mobilní telefon. Zneužívá...

pondělí, 8. dubna 2019, 14:49

V posledních dnech se začala opět některým uživatelům Facebooku a aplikace WhatsApp zobrazovat reklama v barvách České pošty,...

Neupadnout do průměru je strašně důležité, řekla hejtmanka Stráská...

pondělí, 8. dubna 2019, 13:01

Neupadnout do průměru je strašně důležité. A já vám přeji, aby se vám to nestalo. Hejtmanka Ivana Stráská to řekla studentům,...

Města musejí nově nabízet likvidaci bioodpadu celoročně

pondělí, 8. dubna 2019, 08:23

Větší jihočeská města nabízejí lidem celoročně místa pro třídění biologického odpadu už několik let. Řada z nich má kompostárnu,...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.