Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Co nového v Globusu: Vše už je na svém místě

 
neděle, 31. března 2019, 16:38

Nejen věrný zákazník Globusu, ale prakticky každý, kdo od začátku roku do hypermarketu zavítal, mohl být překvapen změnami, které se tu připravují. Rozsáhlá rekonstrukce přinesla „škatulata hejbejte se“ prakticky s celým sortimentem. Zmizely zavedené uličky a přesunuly se jinam. Regály s oblíbeným zbožím se zmáčkly do vyhrazeného prostoru, aby je zákazníci mohli v plné parádě znovu objevit teď na jaře. A víme jako první, že už tak i zůstanou.

Právě v těchto dnech se rekonstrukce českobudějovického Globusu pilně dokončuje a než se tam sami podíváte, tady je malá ochutnávka z toho, co tu na vás čeká nového.

Kromě nových pultů s čerstvými potravinami, prezentacemi sýrů, pomazánek, delikates, antipast nebo čerstvých ryb je tu například překvapení z oblasti suchých plodů. Pokud se pozorně projdete kolem ovoce a zeleniny, narazíte na nový úsek, který netvoří regály a balené zboží, ale naopak bezobalové násypky pro suché plody. Všechny druhy ořechů, s polevou i bez, solené i přírodní jsou tu tak, jak je nikde jinde nenajdete – na váhu. Můžete si sami nakombinovat tu nejchutnější směs, volit své optimální množství a sami si zabalit do sáčku nebo krabičky. Za velmi příznivou cenu si tento zážitek z Globusu vychutnáte kdykoliv, kdy potřebujete načerpat zdravou energii.

Velkým pojmem je v Globusu prostor. Jistě jste si všimli, že pro týdenní nákupy s velkými košíky je v Globusu vždy dost místa – nikde se netísníte, vaše trasa není předem vytvořena tak, abyste prošli všechno a jednosměrně. Naopak je tu možnost volného pohybu. Právě tohle téma ještě více řeší nové oddělení Zlatý věk, které českobudějovický Globus prezentuje po své rekonstrukci vůbec poprvé. Sortiment a také dostatek prostoru jsou tu přizpůsobeny přáním a možnostem starších zákazníků, kteří se tu mohou pohybovat pohodlněji a najít tu přitom vše, co mají rádi.

A půjdeme-li po nové ploše hypermarketu dál, narazíme na nové oddělení ovoce a zeleniny a také na nové řeznictví. Maso a uzeniny z Globusu jsou vyhlášené, a to nejen pro svou kvalitu a čerstvost, ale také pro svou chuť. Bez nadsázky, maso i uzeniny z Globusu věrní zákazníci poznají na první ochutnání. Nové řeznictví navíc láká svým prostorem a zákazníkům poskytuje nezbytné informace jak o mase, tak o vlastní uzenářské výrobě. Maso bourané v Globusu dorazí na pulty v řádu hodin, proto je vždy čerstvé. 

Je toho ještě hodně, co v modernizovaném Globusu stojí za vidění. Možná bude lépe rovnou zajít a podívat se. Bez obav z bloudění, protože vše už je na svém místě. Třeba objevíte další věci, o kterých můžete vyprávět tentokrát vy. 

 


 

Kam dál?

VIDEO: Z jedné budovy na náměstí upadl obří kus omítky. Nikoho...

neděle, 31. března 2019, 14:52

Velké štěstí měli včera ti, kteří se vydali odpoledne na budějcké náměstí. Z budovy vedle Hotelu Zvon upadla obří část omítky....

Vodáci v Suchdole odemkli řeku Lužnici. Někteří se i koupali

neděle, 31. března 2019, 13:14

S příchodem jara se pomalu začínají odemykat řeky. První taková akce se konala včera na řece Lužnici. Zúčastnilo se jí skoro 170...

SOUTĚŽ: Vyhrajte puk a brožuru z limitované edice k výstavě...

neděle, 31. března 2019, 11:02

Už jen do 30. dubna mají návštěvníci možnost zhlédnout výstavu Hokej – budějcký fenomén, kterou připravilo Jihočeské muzeum v...

Kapela Pilot Season se po Andělech rozpadla, její srdce se nyní snaží...

neděle, 31. března 2019, 08:13

Na konci uplynulého roku zaznamenala jihočeská kapela Pilot Season svůj dosavadní kariérní vrchol na české scéně. Objevila se...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování univerzální služby a levnějšího volání pro zdravotně postižené za loňský rok. Nárokované částky prověří Český telekomunikační úřad (ČTÚ). Úřad to uvedl na svém webu.

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do poloviny září mimořádně dostupnější. Stačí být členem věrnostního program Priceless Specials a získat dvojnásobně navýšený cashback v hodnotě 10 procent z každého nákupu u Orsay, partnera programu.

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání sice počítá, ale školy s těmito žáky často neumí pracovat. Pro zlepšení situace by byla potřeba větší informovanost společnosti o této problematice a lepší vzdělávání pedagogů. Na dnešní mezinárodní konferenci Potřeba změny ve vzdělávání nadaných to řekla předsedkyně Společnosti pro talent a nadání Eva Vondráková.