Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nechte své zamilované vzkazy jezdit v MHD

 
sobota, 26. ledna 2019, 13:15

Oslavy dne svatého Valentýna doplní Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. jako již tradičně populární akcí. Všichni zájemci si mohou nechat zveřejnit ve vozech MHD své „Valentýnky“, které budou od pondělí 11. února do soboty 16. února 2018 umístěny v reklamních rámečcích.

Své vzkazy stačí zaslat na e-mailovou adresu info@dpmcb.cz nebo přes facebook DPMČB, v předmětu uvést heslo „Valentýn“, a pracovníci dopravního podniku se už postarají o jejich vytištění a umístění do vybraných autobusů a trolejbusů. Kdo chce napsat vzkaz ručně, může jej předat v Informační kanceláři dopravního podniku v přízemí OC Mercury. Všechny sdělení je potřeba doručit osobně či elektronicky nejpozději do 6. února 2019.

„Těm, kteří slaví svátek zamilovaných, nabízíme originální způsob vyznání lásky a věříme, že potěšeni budou jak autoři vzkazů, tak i ostatní cestující,“ vysvětluje cíl projektu ředitel dopravního podniku Slavoj Dolejš.

Následně budou všechny „Valentýnky“ umístěny na facebook dopravního podniku. Autoři romantických vyznání, která obdrží nejvíce „lajků“, se mohou těšit na romantické ceny.

Vítězové získají např. romantickou masáž pro dva od společnosti Thajské masáže Ban Thai nebo nevšední zážitek návštěvy Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou.

Tato valentýnská služba je pro všechny zájemce zdarma.

Napsal(a) Viktor Lavička | PR text | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Ve věku 85 let zemřel oblíbený herec Luděk Munzar

sobota, 26. ledna 2019, 11:32

Legenda českého filmu a divadla zemřela ve svém domě v pražských Modřanech. O úmrtí slavného herce informoval mluvčí Národního...

Strakonice opravily za 30 milionů Kč ulici Švandy Dudáka

pátek, 25. ledna 2019, 15:00

Strakonice po roce dokončily opravu ulice Švandy Dudáka. Náklady byly přes 30 milionů korun a město je plně hradilo z rozpočtu....

Vedení Rožmitálu vyhlásilo veřejnou sbírku pro rodinu, které v půlce...

pátek, 25. ledna 2019, 14:00

Požár, ke kterému hasiči vyjížděli, kompletně zničil celou novostavbu. Dům se bude muset strhnout až na základovou desku.

Záchranáři budou asi po konci v Bechyni těžko skládat letecký tým

pátek, 25. ledna 2019, 09:15

Jihočeská záchranná služba bude podle hejtmanky Ivany Stráské (ČSSD) složitě dávat dohromady letecký tým, který bude sloužit na...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.