Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Kam bezpečně uložit nábytek, nářadí, karavan nebo jachtu? V Budějovicích vznikají samoobslužné sklady

 
čtvrtek, 20. prosince 2018, 19:12

Doma vám překážejí, do sklepa se už nevejdou, na zahradě na ně prší a v autě na parkovišti je radši nechávat nechcete. Také přemýšlíte, kam uložit vybavení a nástroje tak, aby byly v bezpečí a zároveň kdykoliv po ruce? Řešením jsou samoobslužné skladovací prostory, umístěné v uzavřeném areálu a přístupné nonstop, které budou v Budějovicích k dispozici od února 2019.

Nedostatek úložného místa řeší domácnosti, živnostníci i firmy

S nedostatkem úložného prostoru se potýká celá řada lidí. Výjimkou nejsou ani Jihočeši. Ke skladování nejčastěji slouží sklepní kóje nebo garáže. Ne každý je má ale k dispozici, navíc nejsou zrovna bezpečné a ne vždy a všechno se do nich vejde.

Firmy a živnostníci zase řeší, kam uložit zboží nebo nástroje a vybavení, které potřebují k práci. Pokud nemají vlastní prostory, obracejí se na externí sklady. Ty se však obvykle pronajímají pouze dlouhodobě, ve velkých rozlohách, které firmy zdaleka nevyužijí, a nebývají tak cenově výhodné.

Self storage jsou trendem poslední doby

Optimální variantou a trendem posledních let jsou proto takzvané self storage neboli samoobslužné sklady. Ty jsou už dlouhou dobu poptávané v zahraničí a jejich kouzlo začínají objevovat i Češi. A nyní budou k dispozici přímo v Českých Budějovicích v ulici u Sirkárny (naproti Agrozetu).

„Naše skladovací venkovní kontejnery se nacházejí v uzavřeném areálu, garantujeme proto maximální bezpečnost. Lidé i firmy si je mohou pronajmout na libovolně dlouhou dobu, a to už od jednoho měsíce. Vybrat si můžete z různých velikostí prostor podle svých potřeb - od nejmenších na uskladnění nářadí, kol, lyží či vybavení domácnosti až po rozlehlé prostory pro uskladnění motorek či menších automobilů. Sklady budou dostupné 24 hodin 7 dní v týdnu a pohodlně se sem dostanete autem i MHD, vysvětluje majitel a provozovatel budějovických samoobslužných skladů Daniel-Andreas Kremzow.

Areál o rozloze 3 200 m2 nabídne také zabezpečený prostor pro uskladnění obytných automobilů nebo lodí a jachet. „Narozdíl od zimního uskladnění v Chorvatsku, kde mimo sezónu kotví mnoho českých plachetnic a motorových člunů, budou mít naši klienti svou loď přístupnou nonstop a stále pod dohledem. Díky tomu s ní mohou kdykoliv a jakkoliv manipulovat, provádět na ní opravy a připravovat ji na další plavební sezónu. Navíc za přijatelnější cenu, než nabízí chorvatské mariny,přibližuje Kremzow.

Samoobslužné sklady v Českých Budějovicích otevřou své dveře už 1. února 2019. Nyní probíhají předrezervace prostor. Zamluvte si skladový kontejner už dneska na webu.

 


 

Kam dál?

FILMOVÉ PREMIÉRY: Nové pohádky navodí vánoční atmosféru

čtvrtek, 20. prosince 2018, 15:55

Kouzelné Vánoce přičaruje Mary Poppins a v uvolněném duchu Vánoc se ponese i Asterix a Obelix. Kromě pohádek se ale můžeme těšit...

Baví mě, že je v Budějcích všechno blízko, říká herečka Dana...

čtvrtek, 20. prosince 2018, 14:45

Budějcká herečka Dana Verzichová je známou tváří Jihočeského divadla, její hlas vám bude ale jistě povědomý i z rádií. Na letní...

Nemocnice otevře ve Schneiderovce novou lékárnu

čtvrtek, 20. prosince 2018, 10:30

Budějcká nemocnice otevře novou lékárnu Ve Schneiderovce. Dosud sloužila pouze na zazvonění, ale od začátku roku bude fungovat...

Oskarka se těší na nový atletický koridor, bude splňovat mezinárodní...

čtvrtek, 20. prosince 2018, 08:50

Děti z Oskarky se budou prohánět po novém venkovním hřišti a v krytém atletickém koridoru. Otevřen by měl být na příští zimní...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.