Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Rock Radio v prosinci oslaví desáté narozeniny

 
pondělí, 5. listopadu 2018, 10:02

Ještě si pamatujete, co jste dělali 1. prosince před deseti lety? Psal se rok 2008 a do rozhlasového éteru vstoupila nová hvězda. Ten den začalo pro jižní a západní Čechy vysílat Rock Radio. Svým neotřelým stylem, lehce provokativní image, ale především slušnou rockovou muzikou si Rock Radio brzy získalo tisíce posluchačů.

Chtěli jsme zaujmout na první poslech, nebýt tuctoví a odlišit se od ostatních rozhlasových stanic,“ říká programový ředitel stanice Martin Janoušek.

Povedlo se to dokonale. V současné době můžete slušný rock naladit nejenom v jižních a západních Čechách, ale i na jižní Moravě, Vysočině nebo ve východních Čechách. Svým signálem rádio pokrývá i téměř celé severní Čechy a radost mu dělají i čísla poslechovosti. Za deset let se podařilo vybudovat silnou značku, která snese ta nejpřísnější měřítka v rodině rozhlasových stanic.

Za pár dní Rock Radio oslaví 10. narozeniny, ale ohňostroj ani šampaňské od něj nečekejte. Nechystá koncert roku z Václaváku a nebude ani soutěžit o dárky za desetitisíce. „Slíbit vám ale můžeme, že budeme hrát slušný rock, stejně jako dosud,“ dodává Janoušek.

Zkrátka jsme Rock Radio – je nám deset, no a co?

I nadále dostane rádio své posluchače na ty nejlepší rockové koncerty, dá vám CD nebo slušná trička. A právě trička z limitované edice „je nám deset, no a co“ bude až do konce listopadu rozdávat posluchačům.

Marketérka Jana Hájková dodává: „Určitě jste nás viděli na koncertech, festivalech, máte naše samolepky na autech nebo kytarách. Naši moderátoři a hostesky tam s vámi pózovali v létě i v zimě. Zkrátka: máte doma fotku, kde je Rock Radio? Pošlete nám ji.“

Nejpovedenější snímky obdaruje Rock Radio tričkem z limitované edice „je nám deset, no a co“. On-air komunikaci doprovodí i originální anonce z dílny ranního moderátora Marothy.


Rock Radio – Rock je slušná muzika!

PR text
 


 

Kam dál?

Stavba obchvatu Budějc je v ohrožení. Italové a Turci napadli...

pondělí, 5. listopadu 2018, 06:58

Stavba obchvatu Českých Budějovic se pravděpodobně posouvá. Výběrové řízení na zhotovitele více než sedmikilometrového úseku...

Na údržbu silnic a chodníků uvolní Budějce 16 milionů korun

neděle, 4. listopadu 2018, 17:18

České Budějovice plánují na zimní údržbu silnic a chodníků uvolnit 16 milionů korun. Jde přibližně o stejnou částku jako v minulé...

Nadprůměrné teploty vydrží ještě dva týdny, pak se ochladí

neděle, 4. listopadu 2018, 10:30

Teplotně nadprůměrné počasí vydrží v Česku i následující dva týdny, teploty ale budou postupně klesat. V druhé půlce listopadu se...

Jihočeský kraj podepsal se SŽDC memorandum. Zlepší železniční...

neděle, 4. listopadu 2018, 08:12

Dokončení železničního koridoru Praha – České Budějovice s napojením na rakouské hranice. Modernizace trati České Budějovice –...

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: V hlavní roli budějcké náměstí....

  • Inspektoři zadrželi kamion s kebabem....

  • Jihočeská univerzita má nedostatek studentů...

  • Na náměstí Ochutnáme kouzlo Vánoc....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Andrej Babiš odletěl za svým synem do Švýcarska

Premiér Andrej Babiš v sobotu ráno odletěl za svým synem do Švýcarska. Informoval o tom ve svém videu, které umístil na sociální sítě. Z toho důvodu Babiš položil kytici na Národní třídě už o půlnoci.

Listopad 89 v Praze pohledem přesvědčeného komunisty: „Černé pivo teklo, život šel dál.“

„Kdyby to vydrželo ještě dva tři roky, kapitalismus na Západě by se zhroutil z nadvýroby,“ je přesvědčen dlouholetý člen ÚV KSČ, horník a otec komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Tedy muže, který v roce 1989 sloužil u pohotovostního pluku, a dnes se v KSČM profiluje jako bezpečnostní expert.

PRŮZKUM: Češi jsou tolerantní k sousedům jiného etnika, schvalují i registrovaná partnerství

Češi jsou v mnoha ohledech velice tolerantní. Nevadilo by jim mít za souseda Roma nebo Vietnamce, schvalují instituci registrovaného partnerství. Více jak polovina z nich ale někdy byla svědkem diskriminace. Pojem migrace je v české společnosti vnímán negativně, lidé se bojí teroristického útoku (48 % dotázaných) a nelegální migranty by odmítali i za případného použití násilí (72 % respondentů). Méně tolerantní jsou Češi na trhu práce, 56 % z nich zastává názor, že český občan by měl mít při žádosti o práci přednost před osobou jiného etnika. Vyplývá to z aktuálního průzkumu projektu Absolut Tolerance, který zpracovala agentura Rondo Data.