Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Rock Radio v prosinci oslaví desáté narozeniny

 
pondělí, 5. listopadu 2018, 10:02

Ještě si pamatujete, co jste dělali 1. prosince před deseti lety? Psal se rok 2008 a do rozhlasového éteru vstoupila nová hvězda. Ten den začalo pro jižní a západní Čechy vysílat Rock Radio. Svým neotřelým stylem, lehce provokativní image, ale především slušnou rockovou muzikou si Rock Radio brzy získalo tisíce posluchačů.

Chtěli jsme zaujmout na první poslech, nebýt tuctoví a odlišit se od ostatních rozhlasových stanic,“ říká programový ředitel stanice Martin Janoušek.

Povedlo se to dokonale. V současné době můžete slušný rock naladit nejenom v jižních a západních Čechách, ale i na jižní Moravě, Vysočině nebo ve východních Čechách. Svým signálem rádio pokrývá i téměř celé severní Čechy a radost mu dělají i čísla poslechovosti. Za deset let se podařilo vybudovat silnou značku, která snese ta nejpřísnější měřítka v rodině rozhlasových stanic.

Za pár dní Rock Radio oslaví 10. narozeniny, ale ohňostroj ani šampaňské od něj nečekejte. Nechystá koncert roku z Václaváku a nebude ani soutěžit o dárky za desetitisíce. „Slíbit vám ale můžeme, že budeme hrát slušný rock, stejně jako dosud,“ dodává Janoušek.

Zkrátka jsme Rock Radio – je nám deset, no a co?

I nadále dostane rádio své posluchače na ty nejlepší rockové koncerty, dá vám CD nebo slušná trička. A právě trička z limitované edice „je nám deset, no a co“ bude až do konce listopadu rozdávat posluchačům.

Marketérka Jana Hájková dodává: „Určitě jste nás viděli na koncertech, festivalech, máte naše samolepky na autech nebo kytarách. Naši moderátoři a hostesky tam s vámi pózovali v létě i v zimě. Zkrátka: máte doma fotku, kde je Rock Radio? Pošlete nám ji.“

Nejpovedenější snímky obdaruje Rock Radio tričkem z limitované edice „je nám deset, no a co“. On-air komunikaci doprovodí i originální anonce z dílny ranního moderátora Marothy.


Rock Radio – Rock je slušná muzika!

 


 

Kam dál?

Pošta od začátku září najala čtyři tisíce brigádníků

pondělí, 5. listopadu 2018, 08:43

Česká pošta nabrala od začátku září 4000 brigádníků a nasmlouvala několik set dodávek i velké tahače s návěsem. Mají pomoci se...

Na údržbu silnic a chodníků uvolní Budějce 16 milionů korun

neděle, 4. listopadu 2018, 17:18

České Budějovice plánují na zimní údržbu silnic a chodníků uvolnit 16 milionů korun. Jde přibližně o stejnou částku jako v minulé...

Televizní trend? Seriály z lékařského prostředí patří k divácky...

neděle, 4. listopadu 2018, 13:32

České televizní seriály z lékařského prostředí patří vedle detektivních sérií k divácky nejúspěšnějším. Jejich masovou oblibu 5....

Nadprůměrné teploty vydrží ještě dva týdny, pak se ochladí

neděle, 4. listopadu 2018, 10:30

Teplotně nadprůměrné počasí vydrží v Česku i následující dva týdny, teploty ale budou postupně klesat. V druhé půlce listopadu se...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

CK Neckermann má v cizině 1100 českých klientů, návrat zajistí

Cestovní kancelář Neckermann, která je v Česku součástí zkrachované britské kanceláře Thomas Cook, má v zahraničí k dnešnímu dni zhruba 1100 českých klientů. O tyto klienty se postará a zajistí jim bezpečný návrat do České republiky jejich plánovaným letem. V tiskovém prohlášení to dnes uvedl šéf marketingu CK Neckermann Jan Šrámek.

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného zlatavého moku se konají po celé republice a nabídnou bohatý program, ale i speciálně navařené svatováclavské pivo. Akce začíná 24. září a trvá až do 30. září.

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském náměstí pokrylo přes noc graffiti. Akce má upozornit na nedostatek legálních ploch pro street art. Zhruba 20 streetartovým umělcům dala k dispozici přes 190 metrů čtverečních plochy svých domů společnost Pražská správa nemovitostí (PSN). Většina maleb je dočasná, trvalý zásah do podoby historických či památkově chráněných budov je totiž omezený. Novinářům to v tiskové zprávě sdělila za PSN Tereza Pavézková.