Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Lékařský dům Géčko nabídne ordinace pro lékaře i specialisty, ale i květiny nebo restauraci

 
úterý, 16. října 2018, 14:05

Vedle nákupního centra Géčko vyrůstá v Českých Budějovicích Lékařský dům Géčko. Už brzy nabídne tři desítky ordinací pro praktického lékaře i nejrůznější specialisty od kardiologa až po třeba ortopedii. V objektu pak najdete i doplňkové služby včetně květinářství nebo pobočku pojišťovny. Výhodou tohoto projektu je výborná dostupnost u zastávky trolejbusu a také poloha u nákupní zóny s dostatkem parkovacích míst.

Stavba začala v červnu a je v plném proudu, slavnostní otevření se chystá na duben příštího roku. Už teď je jisté, že ordinaci tady bude mít například praktický lékař, ale vznikne zde i fyzioterapie, ortopedie, zubní nebo kožní. „Ve čtvrtém podlaží bude diabetologie s obezitologií, nutriční specialisté, angiologie a cévní centrum a kardiologie,“ informuje zástupce investora, podle kterého bude v objektu sídlit i biochemická laboratoř s odběrovým místem.

Ideální místo pro lékaře i pacienty

Lékaři mnohdy ordinují na místech, která pro výkon jejich povolání nejsou úplně ideální. V nově vznikajícím lékařském domě najdou ideální podmínky. „Naší snahou bylo nabídnout nové moderní prostory s možností úpravy dispozic přímo dle požadavku jednotlivých lékařů,“ dodává zástupce investora.

Podle něj je další výhodou to, že nabídka v lékařském domě bude široká. „V případě potřeby různých odborníků tak pacienti mohou vyřešit své problémy na jednom místě,“ vysvětluje.

Ale v lékařském domě nebudou sídlit jen zdravotníci. Celé přízemí je určeno pro doplňkové služby, své místo si tu tak najde květinářství, bistro s restaurací, ale i lékárna a pobočky pojišťoven. „Vznikne komplexní zařízení s ordinacemi, u kterých je možno bezproblémově zaparkovat či se k nim dopravit veřejnou dopravou,“ doplňuje zástupce investora Lékařského domu Géčko.

Právě to je jedna z velkých předností objektu. Je dobře dostupný hromadnou dopravou a díky sousedství s nákupní zónou nabídne i dostatek parkovacích míst zdarma. Díky tomu mohou místní lékaře a specialisty po otevření navštívit i lidé z širokého okolí, nejen z Českých Budějovic.

Poslední volné ordinace

Lékařský dům Géčko je v současné době zaplněn zhruba ze sedmdesáti procent. Zájemci o ordinaci či provozování maloobchodního prodeje či dalších služeb se mohou podívat na aktuální nabídku na webu.

Více o celém projektu Lékařského domu Géčko najdete na oficiálních webových stránkách.

 


 

Kam dál?

Jsem Budějčák a stěhovat se nehodlám. O dění v kraji se rozhodně...

úterý, 16. října 2018, 11:11

Ladislav Faktor je známý český hudebník, podnikatel, právník a nově také senátor za Českobudějovicko a Třeboňsko. Po sobotních...

FOTO: Česká dvacítka s kapitánem Havelkou remizovala s Anglií

pondělí, 15. října 2018, 21:53

Sváteční podvečer na Střeleckém ostrově dopadl pro české barvy remízou. Reprezentace se vrátila do Českých Budějovic po sedmi...

Motor na svém ledě rozstřílel nováčka soutěže

pondělí, 15. října 2018, 20:15

Jednostranná záležitost a osm branek v síti Poruby. Motor bez větších potíží doma rozstřílel ostravský celek, když o své výhře...

Honza Nirnberg z Dustborn: Došli jsme k závěru, že nic nechceme lámat...

pondělí, 15. října 2018, 13:52

Dustborn jsou nový pojem na budějcké metalové scéně. Nejedná se však o žádné začátečníky – kapelu založili muzikanti, kteří...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

KOMENTÁŘ: Rychlý internet v obcích? Memorandum obcí nad Prahou ukazuje, jak na to

Všichni se shodují na tom, že rychlý a stabilní internet bude vytvářet základ naší konkurenceschopnosti v následující dekádě. Ale nejen to… Rychlý internet je také klíčovým pilířem pro vyrovnávání příjmových disproporcí mezi jednotlivými regiony. V analogovém světě je vzdálenost hlavní bariérou mobility na trhu práce, v digitálním světě ale tato bariéra padá. Takže otázka zní: Jak přivést do menších obcí rychlý a stabilní internet?

Sníst, nebo vyhodit prošlé potraviny?

Prošlé potraviny nepatří automaticky do koše. Spotřebitelská organizace dTest vydala praktického průvodce, který pomáhá určit, jestli je možné prošlou potravinu ještě sníst, nebo je už nutné ji vyhodit.

Islámský stát byl poražen na posledním zbytku svého území

Islámský stát byl poražen na posledním zbytku svého území v obci Baghúz na východě Sýrie. S odvoláním na vyjádření mluvčího arabsko-kurdské koalice SDF podporované Spojenými státy Mustafy Bálího o tom informovala agentura Reuters. Vítězství SDF znamená podle mluvčího definitivní konec samozvaného chalífátu, který kdysi zabíral třetinu Sýrie a Iráku. Někteří reportéři ale přesto z oblasti hlásí další střelbu.