Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Lékařský dům Géčko nabídne ordinace pro lékaře i specialisty, ale i květiny nebo restauraci

 
úterý, 16. října 2018, 14:05

Vedle nákupního centra Géčko vyrůstá v Českých Budějovicích Lékařský dům Géčko. Už brzy nabídne tři desítky ordinací pro praktického lékaře i nejrůznější specialisty od kardiologa až po třeba ortopedii. V objektu pak najdete i doplňkové služby včetně květinářství nebo pobočku pojišťovny. Výhodou tohoto projektu je výborná dostupnost u zastávky trolejbusu a také poloha u nákupní zóny s dostatkem parkovacích míst.

Stavba začala v červnu a je v plném proudu, slavnostní otevření se chystá na duben příštího roku. Už teď je jisté, že ordinaci tady bude mít například praktický lékař, ale vznikne zde i fyzioterapie, ortopedie, zubní nebo kožní. „Ve čtvrtém podlaží bude diabetologie s obezitologií, nutriční specialisté, angiologie a cévní centrum a kardiologie,“ informuje zástupce investora, podle kterého bude v objektu sídlit i biochemická laboratoř s odběrovým místem.

Ideální místo pro lékaře i pacienty

Lékaři mnohdy ordinují na místech, která pro výkon jejich povolání nejsou úplně ideální. V nově vznikajícím lékařském domě najdou ideální podmínky. „Naší snahou bylo nabídnout nové moderní prostory s možností úpravy dispozic přímo dle požadavku jednotlivých lékařů,“ dodává zástupce investora.

Podle něj je další výhodou to, že nabídka v lékařském domě bude široká. „V případě potřeby různých odborníků tak pacienti mohou vyřešit své problémy na jednom místě,“ vysvětluje.

Ale v lékařském domě nebudou sídlit jen zdravotníci. Celé přízemí je určeno pro doplňkové služby, své místo si tu tak najde květinářství, bistro s restaurací, ale i lékárna a pobočky pojišťoven. „Vznikne komplexní zařízení s ordinacemi, u kterých je možno bezproblémově zaparkovat či se k nim dopravit veřejnou dopravou,“ doplňuje zástupce investora Lékařského domu Géčko.

Právě to je jedna z velkých předností objektu. Je dobře dostupný hromadnou dopravou a díky sousedství s nákupní zónou nabídne i dostatek parkovacích míst zdarma. Díky tomu mohou místní lékaře a specialisty po otevření navštívit i lidé z širokého okolí, nejen z Českých Budějovic.

Poslední volné ordinace

Lékařský dům Géčko je v současné době zaplněn zhruba ze sedmdesáti procent. Zájemci o ordinaci či provozování maloobchodního prodeje či dalších služeb se mohou podívat na aktuální nabídku na webu.

Více o celém projektu Lékařského domu Géčko najdete na oficiálních webových stránkách.

PR text
 


 

Kam dál?

Jsem Budějčák a stěhovat se nehodlám. O dění v kraji se rozhodně...

úterý, 16. října 2018, 11:11

Ladislav Faktor je známý český hudebník, podnikatel, právník a nově také senátor za Českobudějovicko a Třeboňsko. Po sobotních...

FOTO: Česká dvacítka s kapitánem Havelkou remizovala s Anglií

pondělí, 15. října 2018, 21:53

Sváteční podvečer na Střeleckém ostrově dopadl pro české barvy remízou. Reprezentace se vrátila do Českých Budějovic po sedmi...

Motor na svém ledě rozstřílel nováčka soutěže

pondělí, 15. října 2018, 20:15

Jednostranná záležitost a osm branek v síti Poruby. Motor bez větších potíží doma rozstřílel ostravský celek, když o své výhře...

Honza Nirnberg z Dustborn: Došli jsme k závěru, že nic nechceme lámat...

pondělí, 15. října 2018, 13:52

Dustborn jsou nový pojem na budějcké metalové scéně. Nejedná se však o žádné začátečníky – kapelu založili muzikanti, kteří...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Několik desítek lidí se popralo v restauraci...

  • Policie vyšetřuje napadení v jednom z barů....

  • Jihočeská univerzita má nedostatek studentů...

  • Staročeská vánoční ulička se letos rozšíří....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

PLÁN ÚTĚKU: Jak přežít a nezbláznit se

Někdy si říkám, jak to tady zvládnu. Jsem v tom nejhorším už půl roku, dva a půl roku ještě budu. Dnes už vím, že to zvládnu, ale i když se snažím sebe víc, už nikdy nebudu jako dřív.

Zvíře v cirkusu je bráno jako poklad, o který se pečuje, říká veterinář

Majitelé cirkusů považují zvířata za poklad, o který se řádně starají a pečují o ně, řekl veterinář Dušan Usvald. Podle něj by ale nebylo na škodu, kdyby se podmínky pro chov zvířat v cirkusech zpřísnily. Zpřísnit by se měl například minimální stanovený prostor pro výběh zvířat, řekl Usvald, který zajišťuje veterinární péči pro zvířata z více než 20 českých cirkusů.

Končí sbírky pro Dominika, Vanesu i Lukáše, přispět můžete do konce roku

S koncem roku bude ukončena i možnost přispět na sbírky pořádané městem Česká Lípa. Ve sbírkách Cesta domů pro Dominika a Pomoc pro Vanesu a Lukáše se zatím vybralo přes půl milionu korun.