Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Potřebujete poradit s vybavením rodinného domu, bytu či komerčních prostor? Navštivte prodejnu českého nábytku na Plzeňské ulici

 
pondělí, 8. října 2018, 09:31

Firma Nábytek. Design M se zabývá poradenstvím, návrhy a prodejem především kvalitního českého nábytku do interiérů domů, bytů, kanceláří, restaurací a dalších komerčních i nekomerčních prostor. Vyrobí nábytek na zakázku přesně podle představ a pomůžou i s kompletním návrhem interiéru. Všechny tyto služby najdete v prodejně českého nábytku na Plzeňské ulici vedle Penny Marketu v Českých Budějovicích.

Jedním z jejich hlavních produktů je výroba sedacích souprav a čalouněného nábytku na míru. Sedací soupravu firma upraví přesně podle představ a přání každého zákazníka. Zabývají se prodejem kuchyňských sestav, vestavných skříní a celkově prodejem nábytku na zakázku. Dalším nabízeným sortimentem jsou například kvalitní masivní postele, české a italské matrace, nábytek do dětských a studentských pokojů, obývacích pokojů, stoly, židle, kancelářský nábytek, a také vybavení pro restaurace, hotely a penziony.

Řada realizací

Firma Nábytek. Design M má za svoji historii spoustu hotových realizací interiérů rodinných domů, bytů, ale i komerčních prostor, kterými jsou restaurace, kanceláře, zasedací místnosti, školy a školky.

Pokud přemýšlíte nad jakoukoliv změnou ve svém interiéru, navštivte prodejnu, kde vám rádi poradí, ukážou a vysvětlí, jaký typ nábytku bude vhodný a praktický pro dané účely. Výhodou je, že nábytek si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo v kamenné prodejně.

Od návrhu až po realizaci

Společnost dokáže připravit celý interiér od návrhu až po realizaci. Zákazníkům nabízí služby bytového designéra, který zajistí kompletní servis ohledně návrhů a vizualizací vysněných interiérů, pro více informací ohledně služby interiérového designu navštivte webové stránky.

Sleva pro zákazníky

Ve dnech 8. až 31. října nabízí firma všem zákazníkům slevu deset procent na sedací soupravy a dřevěný nábytek Gazel.

Společnost Nábytek. Design M najdete na webu.  A vydat se můžete přímo na prodejnu, najdete ji na adrese Plzeňská 2311/2a vedle Penny marketu.

 


 

Kam dál?

Češi nejčastěji nedočtou Babičku, Starce a moře nebo Osudy dobrého...

pondělí, 8. října 2018, 08:11

Přibližně třetina Čechů nikdy nečetla knihy, které měla ve škole na seznamu povinné literatury. Další třetinu povinná četba...

Budějcký Brouk a Babka funguje přes 83 let. Najdeme v něm obchod, bar...

pondělí, 8. října 2018, 06:56

Od 30. srpna 1935 funguje v Budějcích obchodní dům Brouk a Babka. Během let byl dům zavřený, znovu otevřený a několikrát...

Temelín sportovní halu nechce. Lidé výstavbu v referendu odmítli

neděle, 7. října 2018, 10:33

Sportovní halu s ubytováním za více než 140 milionů korun v Temelíně nepostaví. Obyvatelé obce výstavbu odmítli v referendu,...

FOTO/ VIDEO: Černá věž v obležení záchranářů. Evakuace lidí trvala...

neděle, 7. října 2018, 08:09

Rychlá evakuace osob nebo transport zraněné ležící osoby. Právě tyto zásahy trénovaly všechny složky integrovaného záchranného...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.