Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Budějcích se bude prodávat sedmdesát kol ze ztrát a nálezů

 
neděle, 1. července 2018, 18:59

Kola, o která se na budějckém magistrátu po tři roky nikdo nepřihlásil, budou nyní nabídnuta k prodeji. Jde celkově o 70 bicyklů nalezených na konci roku 2014 a začátku roku 2015. Prodej se uskuteční v pondělí 9. července ve skladu Žižkova kasárna.

Sedmdesát nalezených kol bude možné koupit v pondělí 9. července od 14:00 hodin. Ceny kole se budou pohybovat rozmezí od sta do šesti set korun.

„Prodej bude probíhat ve skladu – Žižkova kasárna. Musí se projít přes celý dvůr dozadu ke garážím. Podle sdělení pracovníků odboru vnitřních věcí jde o kola nalezená na konci roku 2014 a začátku 2015, která musí město skladovat tři roky,“ uvedla mluvčí českobudějovického magistrátu Jitka Welzlová s tím, že na některá kola se dá nasednout a odjet, další se hodí spíše na náhradní díly.

Napsal(a) Nikola Franková s využitím TZ
 


 

Kam dál?

Motoristé nově vyřídí řidičské průkazy na kterémkoliv úřadu obce s...

neděle, 1. července 2018, 16:17

Od července platí novinky, které mnoha řidičům usnadní život. Řidičské průkazy, ale také průkazy profesní způsobilosti či...

ANKETA: Dovolená na splátky? To je cesta z ráje rovnou do pekel

neděle, 1. července 2018, 15:04

Budete-li se bavit s kýmkoliv, kdo se trochu zabývá finanční a spotřebitelskou gramotností, uvede jako příklad naprosto...

Paradox doby: Češi jsou nejšťastnější v historii. Přesto jsou čím dál...

neděle, 1. července 2018, 13:57

Žijeme v největší prosperitě novodobé historie. Nehrozí nám ani válka, ani hladomor. Přesto okolo sebe slyšíme spoustu vzdechů a...

Vědci objevili nové druhy hmyzu v jantarech, pojmenovali je po...

neděle, 1. července 2018, 11:32

Tříčlenný mezinárodní tým entomologů z Čech, Německa a USA se rozhodl vzdát poctu světové rockové legendě. Sedm nově objevených...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.