Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Českobudějovický Bosch hledá šikovné kandidáty do výroby

 
pondělí, 14. května 2018, 11:48

Díky novým projektům a rostoucímu objemu výroby spouští budějcký závod koncernu Bosch náborovou kampaň, jejímž cílem je navýšit personální kapacitu ve výrobě. Firma hledá manuálně zručné kandidáty na pozici montážního dělníka a nabízí uplatnění zájemcům o práci na pozici seřizovač.

V současné době hledá společnost manuálně zručné a pracovité kandidáty na pozici montážního dělníka, kteří se budou přímo podílet na výrobě komponentů do osobních aut. Kandidáti, kteří se prokáží odpovídající praxí a vzděláním, budou přijati do kmenového stavu.Uchazečům bez praxe a vzdělání nabízí společnost, která je pravidelně oceňována v soutěži Zaměstnavatel roku, možnost spolupráce prostřednictvím personální agentury s garancí stejných mzdových podmínek jako u kmenových zaměstnanců.

Kandidáti se mohou těšit na atraktivní finanční ohodnocení (až 30 000 korun po započtení všech prémií, příplatků a 13. a 14. mzdy), pět týdnů dovolené a dotované stravování v podnikové restauraci.

Pro kmenové zaměstnance společnost poskytuje cestovní pojištění do zahraničí pro sebe i svou rodinu, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 korun nebo systém benefitů - takzvané cafeterie, v jejímž rámci mohou zaměstnanci hradit sportovní a kulturní aktivity či některé druhy zboží.

Společnost dále nabízí uplatnění zájemcům o práci na pozici seřizovač, kteří kromě výše uvedených benefitů dostanou i nástupní bonus ve výši 20 000 korun.

Dveře do společnosti nemají zavřené ani studenti, kteří hledají letní brigádu a nebojí se manuální práce ve směnném provozu.

Máte chuť stát se součástí společnosti Bosch? Volejte zdarma na 800 400 234 nebo vyplňte formulář a personální oddělení firmy Vás bude kontaktovat.

Více informací o společnosti Robert Bosch České Budějovice najdete na www.bosch.cz/cb, Veškeré nabízené pozice naleznete na webových stránkách.

 

Máte chuť stát se součástí společnosti Bosch?

 
PR text
 


 

Kam dál?

Neznámý vandal poškodil cizí auto. Majiteli způsobil škodu přes...

pondělí, 14. května 2018, 10:45

Českobudějovičtí policisté pátrají po neznámém pachateli, který v budějcké Puklicové ulici poškodil ze soboty 12. května na...

Nejvíce párů puštíka bělavého žije na Šumavě

pondělí, 14. května 2018, 09:35

V Česku žije přibližně osm desítek párů vzácné sovy puštíka bělavého, většina z nich se vyskytuje na Šumavě. Kriticky ohrožený...

Čeští kuchaři s budějčákem Janem Horkým získali v prestižní soutěži...

pondělí, 14. května 2018, 08:29

Kuchařský národní tým, v čele s budějčákem Janem Horkým, zvítězil na prestižní kuchařské souěži v Singapuru. Šestičlenný tým...

Vodáci mohou proplouvat pod Barevnou skálou s omezením

pondělí, 14. května 2018, 07:02

Havarijní stav Barevné skály přinutil Státní plavební správu omezit v tomto úseku provoz pro vodáky. Ti mohou místem proplouvat...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Donald Trump teď platí státní recepce ze svého. Americká rozpočtová nouze se týká i ambasády v Česku

„Máme tu pizzy, 300 hamburgerů, hranolky, hodně, hodně hranolek! Všechno naše nejoblíbenější jídlo,” rozplýval se americký prezident před vítězi americké Národní studentské fotbalové ligy, které pozval na recepci do Bílého domu. Protože kuchaři museli kvůli rozpočtové nouzi na neplacenou dovolenou, “vaří” si teď Donald Trump sám.

Kvalita života v Brně je vyšší než v New Yorku, Praze nebo Londýně

Jak se žije v Brně? Lépe než v New Yorku nebo Londýně. Přesto si moravská metropole oproti předchozím letům v porovnání s jinými městy světa výrazně pohoršila. Žebříček měst s nejlepším prostředím životu vydává každoročně server Numbeo, který sbírá data od uživatelů a porovnává je u 226 měst světa. Brno letos skončilo na 89. místě, Praha na 97.

Fakulta umění a architektury hledá děkana. Na post se hlásí i Osamu Okamura

Už příští čtvrtek zvolí akademický senát fakulty umění a architektury liberecké Technické univerzity nového děkana. Vybírat se bude ze dvou jmen - Jana Stolína, který na fakultě působí dvacet let a Osamu Okamury, který přednáší například na pražské vysoké škole ARCHIP.