Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Českobudějovický Bosch hledá šikovné kandidáty do výroby

 
pondělí, 14. května 2018, 11:48

Díky novým projektům a rostoucímu objemu výroby spouští budějcký závod koncernu Bosch náborovou kampaň, jejímž cílem je navýšit personální kapacitu ve výrobě. Firma hledá manuálně zručné kandidáty na pozici montážního dělníka a nabízí uplatnění zájemcům o práci na pozici seřizovač.

V současné době hledá společnost manuálně zručné a pracovité kandidáty na pozici montážního dělníka, kteří se budou přímo podílet na výrobě komponentů do osobních aut. Kandidáti, kteří se prokáží odpovídající praxí a vzděláním, budou přijati do kmenového stavu.Uchazečům bez praxe a vzdělání nabízí společnost, která je pravidelně oceňována v soutěži Zaměstnavatel roku, možnost spolupráce prostřednictvím personální agentury s garancí stejných mzdových podmínek jako u kmenových zaměstnanců.

Kandidáti se mohou těšit na atraktivní finanční ohodnocení (až 30 000 korun po započtení všech prémií, příplatků a 13. a 14. mzdy), pět týdnů dovolené a dotované stravování v podnikové restauraci.

Pro kmenové zaměstnance společnost poskytuje cestovní pojištění do zahraničí pro sebe i svou rodinu, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 korun nebo systém benefitů - takzvané cafeterie, v jejímž rámci mohou zaměstnanci hradit sportovní a kulturní aktivity či některé druhy zboží.

Společnost dále nabízí uplatnění zájemcům o práci na pozici seřizovač, kteří kromě výše uvedených benefitů dostanou i nástupní bonus ve výši 20 000 korun.

Dveře do společnosti nemají zavřené ani studenti, kteří hledají letní brigádu a nebojí se manuální práce ve směnném provozu.

Máte chuť stát se součástí společnosti Bosch? Volejte zdarma na 800 400 234 nebo vyplňte formulář a personální oddělení firmy Vás bude kontaktovat.

Více informací o společnosti Robert Bosch České Budějovice najdete na www.bosch.cz/cb, Veškeré nabízené pozice naleznete na webových stránkách.

 

Máte chuť stát se součástí společnosti Bosch?

 
PR text

Kam dál?

Neznámý vandal poškodil cizí auto. Majiteli způsobil škodu přes...

pondělí, 14. května 2018, 10:45

Českobudějovičtí policisté pátrají po neznámém pachateli, který v budějcké Puklicové ulici poškodil ze soboty 12. května na...

Nejvíce párů puštíka bělavého žije na Šumavě

pondělí, 14. května 2018, 09:35

V Česku žije přibližně osm desítek párů vzácné sovy puštíka bělavého, většina z nich se vyskytuje na Šumavě. Kriticky ohrožený...

Čeští kuchaři s budějčákem Janem Horkým získali v prestižní soutěži...

pondělí, 14. května 2018, 08:29

Kuchařský národní tým, v čele s budějčákem Janem Horkým, zvítězil na prestižní kuchařské souěži v Singapuru. Šestičlenný tým...

Vodáci mohou proplouvat pod Barevnou skálou s omezením

pondělí, 14. května 2018, 07:02

Havarijní stav Barevné skály přinutil Státní plavební správu omezit v tomto úseku provoz pro vodáky. Ti mohou místem proplouvat...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Jižní Čechy zasáhla bouře. Na...

  • Své ano si řekli na jednotce intenzivní péče...

  • Policisté vypátrali dvanáctiletého chlapce z...

  • V Novohradských horách a v okolí Třeboně...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Teknaři se po Czaroteku vydali na úklid. V lese už rostou i houby

Tři týdny po skončení teknoparty na loukách u Liberce se do okolních lesů vydali její účastníci na úklid. Les se totiž během pětidenní párty proměnil v jednu velkou toaletu a odpadkový koš. Teknaři nyní odpadky uklidili. Jeden z nich dokonce zveřejnil fotografii, podle které už na místě i rostou houby.

Češtináři: Podoba státní maturity by se měla zcela změnit

Povinná státní maturita z češtiny by se podle Společnosti učitelů českého jazyka a literatury měla nahradit zcela novým modelem zkoušky. Měla by se skládat z centrálně hodnoceného testu maturitního minima, který by sloužil jako vstupenka ke školní části maturity. Současná státní maturita podle ní zbytečně zatěžuje státní rozpočet i fungování škol a může mít negativní dopad na vztah mladé generace k literatuře i jazyku.

FOTO: Při nočním požáru domu v Praze se zranili dva lidé a zahynul pes

Zraněním dvou lidí a smrtí psa skončil noční požár bytu v pražských Hrdlořezech. Příčina požáru i rozsah škod je předmětem dalšího vyšetřování, uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.