Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáte práci s ubytováním v jižních Čechách? Tak neváhejte a přidejte se do týmu společnosti Vodňanská drůbež

 
pondělí, 7. května 2018, 18:06

Obchodní společnost Vodňanská drůbež je největším zpracovatelem drůbežího a kachního masa v České republice. Ve třech provozovnách se zpracovává na nejmodernějších výrobních linkách a technologiích jatečná drůbež a drůbeží výrobky.

Vodňanská drůbež pochází výhradně z českých, veterinárně kontrolovaných chovů. Welfare je prioritou firmy. Každý chovatel jatečných kuřat musí nejdříve absolvovat kurz odborné přípravy a získat osvědčení o způsobilosti k péči o kuřata chovaná na maso.

Od samého začátku je zajištěna dosledovatelnost v celém výrobním a expedičním řetězci, a to až ke konečnému spotřebiteli. Součástí koncernu jsou výrobny krmných směsí, zde je opět nastaven centrální systém monitoringu, ověřování a kontroly krmiv a jednotlivých komponentů. Společnost si zakládá na tom, aby byly výrobky vždy čerstvé, proto jsou vyráběny pod stálým dozorem státní veterinární správy a splňují veškeré požadavky na zdravotní nezávadnost a jakost. 

Společnost Vodňanská drůbež otevírá novou moderní ubytovnu pro zaměstnance

Nová podniková ubytovna se nachází v centru města Vodňany, v blízkosti obchodní zóny, autobusového i vlakového nádraží. Součástí areálu je parkoviště.  Každý byt má dva dvojlůžkové pokoje, sociální zařízení a společný, plně vybavený kuchyňský kout. Televize a možnost připojení k WIFI je samozřejmostí. Počet míst je omezený. Bližší informace se dozvíte na telefonním čísle +420 383 838 010 nebo na personalni.vodnany@voddrubez.cz.

Potravinářská výrobní společnost nabízí mnoho pracovních příležitostí. Uplatnění zde najdou odborně vzdělaní lidé v nejrůznějších odvětvích potravinářského průmyslu – specialisté na výrobu a zpracování potravin. Zajímavé pracovní nabídky jsou i pro uchazeče, kteří by rádi pracovali na výrobních a technických pozicích. V kolektivu rádi uvítají také řidiče, elektrikáře, expedienty, kolegy pro obsluhu strojů na zpracování potravin a řadu dalších profesí.

 

O jakou pozici máte zájem?

 
PR text
 


 

Kam dál?

Budějčtí strážníci se žáky církevní základní školy besedovali o...

pondělí, 7. května 2018, 17:05

Českobudějovičtí městští strážníci učili děti z Církevní základní školy Rudolfovská základní pravidla, jak se chovat na...

Firemní mikiny a boty jsou pro lidi v exekuci víc než prémie, říká...

pondělí, 7. května 2018, 14:21

Česká ekonomika se postupně proměňuje. Podle Heleny Horské, hlavní analytičky Raiffeisenbank, se firmy, které stojí hlavně na...

Ceny Jihočeské Thálie 2017 jsou rozdány. Divácky nejoblíbenější...

pondělí, 7. května 2018, 12:54

Již jedenadvacáté udělování cen Jihočeské Thálie za nejlepší výkony umělců v inscenacích, které měly svoji premiéru v minulém...

Do sčítání v roce 2021 se opět budou muset zapojit všichni obyvatelé

pondělí, 7. května 2018, 11:45

Do příštího sčítání lidu, které se uskuteční v roce 2021, se znovu budou muset zapojit všichni lidé v Česku. Vyplňovat by ale...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • GLOSA: Lukáš Dvořák aneb malý velký muž

  • Po šestnáctileté dívce pátrají...

  • Cyklista srazil na chodníku v budějcké...

  • Třináctiletý Petr Karala utekl z...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Smrtící syntetickou drogu šířil i žák základní školy

Smrtící syntetickou drogu v Moravskoslezském kraji šířil i žák základní školy. Obviněn s ohledem na věk nebude. Policie už v případu obvinila 11 lidí. Látkou se přiotrávilo 23 lidí, dva muži po jejím užití zemřeli.

Kdo tohle vymyslel, nechápavě lidé kroutí hlavami nad novými zelenobílými sloupky v Budějcích

Výsledek modernizace frekventované Lidické třídy v Českých Budějovicích mnozí lidé hodně jadrně komentují. Nejsou s úpravami spokojeni. Nedávno to byly ostrůvky, které místní připravily o parkovací místa. A teď to je šrafování se zelenobílými sloupky. To jsou takzvané balisety, kterých na Lidické vyrostlo celkem 38. Přišly na zhruba 57 tisíc korun. A i ty lidem bydlícím na Lidické zabraly místa k parkování a podle nich nesmyslně zúžily vozovku. Krajský správce komunikace je ale jiného názoru.

Kvůli alkoholu zemřely v roce 2016 přes tři miliony lidí

V důsledku konzumace alkoholu zemřely v roce 2016 po celém světě více než tři miliony lidí. Alkohol tak stál za každým dvacátým úmrtím, vyplývá ze zprávy, kterou na svých internetových stránkách zveřejnila Světová zdravotnická organizace (WHO). Více než tři čtvrtiny úmrtí způsobených alkoholem podle WHO připadaly na muže.