Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vyfoť a vyhraj. Zoo Hluboká připravila pro své návštěvníky fotografickou soutěž

 
úterý, 24. dubna 2018, 17:39

Říká vám něco jméno kusu, ústřičník, moko, kladivouš nebo arowana? Jestli ne, přijďte se na ně podívat do hlubocké zoo. A s sebou si můžete vzít i foťak a vyfotit některé ze zhruba 350 druhů zvířat, která v zoo žijí. Se svou fotografií se můžete zúčastnit soutěže, kterou si Jihočeská zoologická zahrada v Hluboké nad Vltavou spolu s Fotolabem pro své návštěvníky připravila.

Soutěžit můžou návštěvníci ve dvou kategoriích. V první kategorii „Známí i neznámí obyvatelé Zoo Hluboká“  by měla být v hledáčku objektivu zvířata, která v zoo žijí. Ze zhruba 350 druhů si jistě každý najde svého favorita. Druhá kategorie „Ztichlý les - pěvci“ je zaměřena na ptáky ze skupiny pěvců v rámci ochranářské kampaně Silent Forest, ke které se Zoo Hluboká připojila.

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí navštívit zoologickou zahradu, pořídit kvalitní fotografii, která odpovídá jedné ze dvou kategorií a pomocí serveru Úschovna ji poslat na adresu education@zoohluboka.cz. Soutěž probíhá od 1. dubna do 30. června a ceny budou výhercům předány 4. července v areálu zoo.

A na jaké výhry se mohou soutěžící těšit? „Součástí hlavní ceny jsou dárkové poukazy od společnosti Fotolab na všechny služby a fototechniku, dále dárkový poukaz od reklamní společnosti Kelt a permanentní vstupenka do Zoo Hluboká. Nejlepší fotografie bude také umístěna na billboard v Jihočeském kraji. Hodnotnými cenami bude odměněno i první až třetí místo z každé kategorie,“ prozradila Kateřina Sklářová z oddělení vzdělávání hlubocké zoo.

Více informací  a podrobná pravidla soutěže naleznete na stránkách Jihočeské zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou.

PR text | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Temelín spouští nový informační systém. Obyvatelé budou dostávat...

úterý, 24. dubna 2018, 16:12

Jaderná elektrárna Temelín spouští pro obyvatele ve svém okolí nový informační systém. Registrovaní uživatelé dostanou...

S Rozálií rozkvete každá svatba

úterý, 24. dubna 2018, 14:36

Zařizování každé svatby je velmi náročné a to nejen z pohledu organizace. Vždy je potřeba mnoho věcí zařídit a obstarat. Od...

Hrozící sesuv českokrumlovské Barevné skály uzavře vodákům část Vltavy

úterý, 24. dubna 2018, 10:54

Bezodkladný zásah vyžaduje část Barevné skály v Českém Krumlově. Hrozí, že se odlomí blok vážící tisíc tun. Kvůli nebezpečí...

Písek chce přestavět budovou autobusového nádraží

úterý, 24. dubna 2018, 09:36

Písek plánuje přestavbu budovy autobusového nádraží, aby odpovídala konceptu takzvaných chytrých měst (smart cities)....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Před vysvědčením na Maker Faire Prague. Sedm aktivit, které s dětmi můžete vyzkoušet na festivalu kreativity

Festival Maker Faire Prague 2019 definitivně uzavřel letošní výzvu pro makery – novodobé kutily a všechny tvořivé lidi, kteří předvedou svá díla o víkendu 22. a 23. června na Výstavišti Praha. Chystá se přehlídka téměř 200 projektů, při níž můžete žasnout nad tím, co všechno lidé ve volném čase vyrábějí. A nejvíc si to užijí děti. Co si mohou mimo jiné na festivalu vyzkoušet?

Legendární Dave Mustaine z kapely Megadeth bojuje s rakovinou

Dave Mustaine, frontman kapely Megadeth, má rakovinu krku. Tato zpráva, kterou kapela zveřejnila v pondělí, vyděsila fanoušky z celého světa. Zpívajícímu kytaristovi okamžitě vyjádřili obrovskou podporu.

Odsouzená za vraždu otěhotněla ve věznici. Teď je v Jilemnici a místním se to nelíbí

Petra Janáková, která byla odsouzena za vraždu sběratele, a následně byl její trest kvůli těhotenství přerušen, nyní pobývá v Jilemnici. Místní jí na sociálních sítích adresují nenávistné i vulgární vzkazy.