Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Šumavský pramen hledá nového kolegu do obchodního týmu

 
pátek, 20. dubna 2018, 11:43

Chcete se podílet na rozvoji ryze české značky? Nebaví vás stereotypní práce a cítíte se být silní v komunikaci? Chcete pracovat s kvalitními produkty? Tak právě pro vás je jako stvořená nabídka práce v rámci obchodního týmu divize Estian, kde hledají nové kolegy na pozici Junior obchodní manažer pro oblast jižní Čechy se sídlem v Českých Budějovicích a oblast severní Čechy se sídlem v Ústí nad Labem.

Šumavský pramen je českou společností s dlouholetou tradicí, která nabízí smysluplnou práci s kvalitními produkty a flexibilní pracovní dobou, důkladné zaškolení a velmi dobré týmové vztahy. Zaměstnanci se mohou spolehnout na stálou podporu a pomoc obchodního ředitele a za svou práci jsou finančně ohodnoceni fixním platem. Motivací mohou být také provize z prodeje.

Nový člen týmu bude udržovat a rozvíjet stávající vztahy, vyhledávat nové potencionální zákazníky a pracovní náplní bude také  samostatné obchodní zastupování ve svěřeném regionu. Další činností bude také podpora a poradenství a pravidelný reporting.

Práce v obchodním týmu vyžaduje pozitivní přístup k práci, výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti – zkušenost na obdobné pozici je výhodou. Nový parťák se neobejde bez znalosti práce na počítači (Word, Excel, internet) a řidičského oprávnění skupiny B.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivační dopis na emailovou adresu kava@estian.cz

Napsal Nikola Franková | PR text | Foto Šumavský pramen

Kam dál?

České Budějovice plánují tunel pod vlakovým nádražím. Měl by přijít...

pátek, 20. dubna 2018, 09:00

Tunel pod vlakovým nádražím hodlá vybudovat město České Budějovice. Podjezd za téměř 1,5 miliardy korun chce město zprovoznit...

Na počest návratu ostatků kardinála Josefa Berana se rozezní zvony. I...

pátek, 20. dubna 2018, 08:04

Kardinál Josef Beran je pohřben v kryptách chrámu Svatého Petra v Římě a stal se tak prvním a dodnes jediným Čechem, kterému se...

Danajský dar? Z kauzy o „sportovce“ je politická fraška s absurdní...

pátek, 20. dubna 2018, 06:49

Budějcká sportovní hala nedá spát mnoha obyvatelům krajského města. Jedni zbourání a postavení nové haly kvitují, druzí jsou...

DRBNA HISTORIČKA: U Ruského cara Alexandra I.​ se hrálo a tančilo

čtvrtek, 19. dubna 2018, 19:23

V letech 1823 až 1985 se nacházel v mírné zatáčce staré císařské silnice třeboňsko domažlické na západním okraji Českého Vrbného...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Jižní Čechy zasáhla bouře. Na...

  • Své ano si řekli na jednotce intenzivní péče...

  • Policisté vypátrali dvanáctiletého chlapce z...

  • V Novohradských horách a v okolí Třeboně...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Teknaři se po Czaroteku vydali na úklid. V lese už rostou i houby

Tři týdny po skončení teknoparty na loukách u Liberce se do okolních lesů vydali její účastníci na úklid. Les se totiž během pětidenní párty proměnil v jednu velkou toaletu a odpadkový koš. Teknaři nyní odpadky uklidili. Jeden z nich dokonce zveřejnil fotografii, podle které už na místě i rostou houby.

Češtináři: Podoba státní maturity by se měla zcela změnit

Povinná státní maturita z češtiny by se podle Společnosti učitelů českého jazyka a literatury měla nahradit zcela novým modelem zkoušky. Měla by se skládat z centrálně hodnoceného testu maturitního minima, který by sloužil jako vstupenka ke školní části maturity. Současná státní maturita podle ní zbytečně zatěžuje státní rozpočet i fungování škol a může mít negativní dopad na vztah mladé generace k literatuře i jazyku.

FOTO: Při nočním požáru domu v Praze se zranili dva lidé a zahynul pes

Zraněním dvou lidí a smrtí psa skončil noční požár bytu v pražských Hrdlořezech. Příčina požáru i rozsah škod je předmětem dalšího vyšetřování, uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.