Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Znáte heslo? Narozeninové překvapení od Koberce K+K je vaše

 
pondělí, 19. února 2018, 12:56

Legenda ve světě podlahových krytin, společnost Koberce K+K, v letošním roce slaví pětadvacet let výročí od svého vzniku. A u příležitosti čtvrtstoletí na trhu společnost přichystala atraktivní překvapení.

Koberce K+K nenabízí pouze koberce, ale také PVC a vinylové podlahy a další bytové doplňky. U zrodu společnosti stál Oldřich Kozák z Příbrami, který vsadil hlavně na kvalitu produktů, poctivost, profesionální a přátelský přístup.

„Za úspěchem společnosti Koberce K+K stojí hlavně tvrdá práce a přesvědčení, že vytyčené cíle dávají smysl – nebýt pouze řezači nebo prodavači koberců, ale díky vysoce profesionálnímu personálu nabízet zákazníkovi komplexní služby na té nejvyšší úrovni,“ říká jednatel společnosti Ondřej Novák.

U příležitosti 25. výročí vzniku se společnost rozhodla ocenit přízeň zákazníků a pro každého si přichystala narozeninové překvapení  slevu 25 procent.

Tato mimořádná nabídka platí v období od pondělí 19. února do soboty 31. března a vztahuje se na všechny bytové koberce na prodejně a to jak v metráži, tak na kusové koberce. To vše na prodejně v Českých Budějovicích.

Stačí přijít do Koberce K+K České Budějovice, říci heslo: „Již 25 let oblékáme vaše podlahy“, a automaticky získáváte slevu 25 procent na jakékoliv koberce. Nabídku nelze slučovat s dalšími právě probíhajícími akcemi.

PR text
 


 

Kam dál?

Na řečnickém maratonu v Českých Budějovicích vystoupí inspirativní...

pondělí, 19. února 2018, 11:19

Dokázali byste svůj životní příběh shrnout do dvaceti obrázků po dvaceti vteřinách? V Budějcích již podesáté vystoupí několik...

SJÍZDNOST: Silnice na Jindřichohradecku a Strakonicku jsou pokryté...

pondělí, 19. února 2018, 10:11

Noční teploty v Jihočeském kraji klesly na většině míst po deset stupňů. Většina silnic je sjízdných se zvýšenou opatrností, na...

Psa, který byl na procházce s páníčkem, pokousal uprchlý pitbulteriér

pondělí, 19. února 2018, 06:42

Zuřivé zvířecí zvuky, vrčení a štěkání, a také volání o pomoc uslyšel až do svého bytu na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích...

Budějcká radnice se oblékla do zlatavé barvy. Pro nemocné děti

neděle, 18. února 2018, 20:41

Rozsviťme do zlata. To je název celorepublikové kampaně, ke které se v rámci Dne dětské onkologie připojily také České...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Týrané tříměsíční štěně z Prachatic je v...

  • U Budějc budou nejdelší tunely v republice....

  • Z budějckých ulic Neplachova a Čéčova jsou...

  • Případ týraného štěněte stále vyšetřuje...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Božská voda a sto let tradice. Spa Resort Libverda zve na...

Lázeňský komplex v Libverdě na úpatí Jizerských hor je oázou klidu v dnešní uspěchané době. Spa...

V Keni uhynul poslední samec nosorožce severního bílého

Poslední samec nosorožce bílého severního Súdán naposledy vydechl v pondělí 19. února odpoledne....

Jak fungují referenda ve Švýcarsku?

V rámci debat o zavedení obecného referenda je často zmiňováno Švýcarsko jako příklad země, ve...