Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Chcete pracovat pro jednu z největších společností v kraji? Nemocnice hledá nového účetního

 
pondělí, 22. ledna 2018, 09:35

S novým rokem můžete zkusit nové zaměstnání. Českobudějovická nemocnice hledá účetního. Pokud tedy toužíte po zajímavé práci v příjemném pracovním kolektivu a s pěkným platovým ohodnocením, máte štěstí. Toto je nabídka, která se neodmítá.

Účetní v českobudějovické nemocnici se stará o kompletní fakturaci, úhrady, zápočty, komunikuje s dodavateli a odběrateli.

Nemocnice hledá kandidáta s vysokoškolským nebo středoškolským vzděláním se zaměřením na ekonomiku. Důležitá je také znalost legislativy, podvojného účetnictví a práce s Excelem. Nový účetní by měl mít minimálně dvouletou praxi. Měl by být samostatný, pečlivý a trpělivý s chutí učit se novým věcem. Podmínkou je také trestní a morální bezúhonnost.

Jeden z největších a prosperujících zaměstnavatelů v Jihočeském kraji nabízí zajímavou práci na plný úvazek s možností seberealizace. Samozřejmostí je množství zaměstnaneckých výhod jako například týden dovolené navíc, závodní stravování, možnost ubytování a celoživotní vzdělávání.

Pokud vás pracovní nabídka českobudějovické nemocnice zaujala a splňujete všechny podmínky, zašlete na e-mail mouckova@nemcb.cz váš životopis spolu s průvodní dopisem, proč se právě vy hodíte na danou pozici. Přiložit můžete i reference od předchozího zaměstnavatele. Do předmětu e-mailu nezapomeňte napsat „Žádost o místo účetní“.

Vyplnit také můžete přiložený formulář. Obojí ale nejpozději do středy 14. února. Nástup je k 1. březnu.

 

Chcete pracovat v budějcké nemocnici?

 
PR text | Foto Dominik Svoboda
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Salesiánský ples v Budějcích bude večerem kouzla úsměvu

pondělí, 22. ledna 2018, 08:23

Jedním z plesů s nejstarší tradicí v Českých Budějovicích je Salesiánský ples. Ten je současně nejstarším salesiánským plesem v...

Zdeněk Čáp: Už se těším, až si zahraju v Budějkách

pondělí, 22. ledna 2018, 06:53

Pětadvacetiletý obránce Zdeněk Čáp posílil defenzivu Motoru a fanouškům se hned při prvním startu v českobudějovickém dresu...

Najednou jsem vnímal všechny vůně a bohužel i smrady, popisuje své...

neděle, 21. ledna 2018, 19:21

Marek Čeněk se dostal od montování sádrokartonů až k prodeji elektronických cigaret, které mu také pomohly přestat kouřit ty...

Krumlovský kastelán žije v domku purkrabího, rád topí v kamnech

neděle, 21. ledna 2018, 16:13

Dva byty na hradu a zámku Český Krumlov vystřídal během svého dosavadního devětadvacetiletého působení kastelán Pavel Slavko....

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Na budějckém náměstí se stále natáčí. Herci...

  • V chatce v Semicích u Písku uhořelo malé dítě

  • KOMENTÁŘ: Lesk a bída Kazmova velkolepého...

  • Po šestnáctileté dívce pátrají...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Brněnští středoškoláci vymysleli projekt na boj proti šikaně. Využívá ho už tisícovka škol

Přes dva tisíce nahlášení rizikového chování za poslední rok prošlo systémem Nenech to být. Platforma vytvořená brněnskými studenty funguje již na více než tisícovce škol po celé České Republice. Ty se do ní mohou zdarma registrovat a aplikace jim pak pomáhá s odhalováním šikany či jejího rizika.

Gott se postavil za Slavíka, podle Ortela ztratil svou podstatu

Zpěvák Karel Gott označil hudební anketu Český slavík, jejíž letošní zrušení oznámil Jaroslav Těšínský z pořádající agentury Musica Bohemica, za nedílnou součást české populární hudby. Zpráva, že si anketa dá roční pauzu, vyvolala velký ohlas na hudební scéně. Má-li být podle Těšínského Český slavík skutečným barometrem masové popularity v oblasti pop music, musí držet krok s dobou, mimo jiné s rychlým rozvojem sociálních sítí. "Není to záležitost nejbližší doby, více oznámíme ke konci roku," řekl Těšínský.

Chcete k nám dostat teroristy, pomáhejte v Sýrii, vezměte si je sami… Jak lidé z Česka volají do Bruselu

"Zrovna před chvílí jsem měl telefonát od pána, který trval na tom, že ho prostě musím přepojit na paní Šojdrovou, že jí musí říct, co si o tom plánu na přijetí padesáti dětí ze Sýrie myslí. Není problém s lidmi diskutovat, jde ale o styl komunikace i její množství,“ říká pravá ruka europoslankyně Michaely Šojdrové Lukáš Pachta.