Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Malá Anežka přišla nečekaně o maminku. Lidé pořádají sbírku na pomoc holčičce a jejímu tatínkovi

 
sobota, 2. prosince 2017, 14:10

Ne vždy bývá vše v životě tak, jak si člověk naplánuje. Malé Anežce je teprve měsíc, a i když by si měla spolu s rodiči užívat první společné zážitky, musí se svým tatínkem čelit obrovské ztrátě. Markéta Tůmová, maminka malé Anežky a manželka Štěpána Tůmy, nečekaně v neděli 26. listopadu zemřela.

Markéta Tůmová z Českých Budějovic působila v projektu Pozemské nebe a v minulosti se podílela na budování známé prodejny s přírodními produkty v Českých Budějovicích. Teprve před měsícem porodila dceru Anežku, která po nečekané smrti maminky zůstala sama se svým tatínkem Štěpánem. Ten nastoupil na mateřskou dovolenou, aby se mohl o měsíční holčičku postarat.

Na internetových stránkách projektu Pozemské nebe se objevila informace o sbírce, která má tatínkovi s holčičkou pomoct v této těžké chvíli. Lidé tak mohou finančně podpořit rodinu Tůmových. A i když je jejich ztráta nenahraditelná, každý z nás se může touto cestou podílet na ulehčení těžké životní situace Štěpána a Anežky. 

Číslo účtu u Reiffeisenbank, kam můžete vaše příspěvky posílat je 1000012612/5500, variabilní symbol 3010. Je také možné odevzdat dar osobně v Měsíčnici. Případně se ozvěte Aleně Kučerové na telefon 774 505 774, budeme vděčni i za další podněty, jak Štěpána s Anežkou podpořit,“ stojí na stránkách Pozemského nebe.

Foto Facebook Rodinné centrum Madlenka
 


 

Kam dál?

V táborské zoo se narodil první vzácný zubr

sobota, 2. prosince 2017, 10:38

Zoologická zahrada v Táboře slaví velký úspěch. Po roce od sestavení chovného stáda zubra evropského se dočkala prvního potomka....

Fiktivní blackout prověřil spolupráci při ochraně Temelína

sobota, 2. prosince 2017, 09:31

Vzdušnou čarou je od Temelína vzdálena přibližně 50 kilometrů. Přesto je pro něj vodní elektrárna Orlík velmi důležitá. Slouží...

Získat zkušenosti v zahraniční operaci, přejí si mladí vojenští...

sobota, 2. prosince 2017, 08:21

Během uplynulých dvou týdnů se v posádce strakonického 25. protiletadlového raketového pluku uskutečnil další z řady speciálních...

Pravidelná masturbace je součástí života pro 80 procent mužů. Víte,...

pátek, 1. prosince 2017, 18:32

Není průzkum jako průzkum. Na přelomu září a října se Všeobecná fakultní nemocnice v Praze spolu s agenturou STEM/MARK zeptala...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Obyčejné ženy jsou nejkrásnější. Nahá dívka...

  • To je Beny, řekl muž kolemjdoucímu mladíkovi...

  • Do budějckého babyboxu někdo odložil...

  • Archeologové našli u Starých Hodějovic...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zeman omilostnil handicapovaného muže, který neplatil alimenty

Prezident Miloš Zeman udělil milost postiženému muži, který si měl odpykat rok vězení. Zároveň zastavil mužovo trestní stíhání vedené kvůli opakovanému zanedbání povinné výživy. Zdůraznil, že prezident svým rozhodnutím nijak neomlouvá neplatiče alimentů.

Znáte pravidla užívání parkovišť K+R? Ne každý je respektuje

Zkušenosti strážníků a policistů ukazují, že rodiče pravidla užívání parkovišť K+R před školami v naprosté většině nedodržují. Buď je neznají, nebo se chovají bezohledně k ostatním. V době před začátkem vyučování parkují na chodníku, ve druhých řadách, na přechodech pro chodce a podobně. Místo, aby děti pouze vyložili a odjeli, doprovází je do školy a někteří i čekají, až jim potomek zamává z okna.

Počet černých pasažérů v Praze klesá, pokutu za půlku využily tisíce lidí

Už 4 539 cestujících, kteří cestovali pražskou veřejnou dopravou bez platné jízdenky, využilo možnost snížit si pokutu za jízdu načerno o polovinu. Podmínkou je, že si zároveň koupí roční předplatní kupon za 3 650 korun. Pokuta za půlku funguje už rok, poprvé si o ni mohli říct cestující 23. října. Počet černých pasažérů v Praze podle prvních čísel letošního roku výrazně poklesl. Naopak zájem o roční kupony neustále roste.

 
 
-->
-->