Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Malá Anežka přišla nečekaně o maminku. Lidé pořádají sbírku na pomoc holčičce a jejímu tatínkovi

 
sobota, 2. prosince 2017, 14:10

Ne vždy bývá vše v životě tak, jak si člověk naplánuje. Malé Anežce je teprve měsíc, a i když by si měla spolu s rodiči užívat první společné zážitky, musí se svým tatínkem čelit obrovské ztrátě. Markéta Tůmová, maminka malé Anežky a manželka Štěpána Tůmy, nečekaně v neděli 26. listopadu zemřela.

Markéta Tůmová z Českých Budějovic působila v projektu Pozemské nebe a v minulosti se podílela na budování známé prodejny s přírodními produkty v Českých Budějovicích. Teprve před měsícem porodila dceru Anežku, která po nečekané smrti maminky zůstala sama se svým tatínkem Štěpánem. Ten nastoupil na mateřskou dovolenou, aby se mohl o měsíční holčičku postarat.

Na internetových stránkách projektu Pozemské nebe se objevila informace o sbírce, která má tatínkovi s holčičkou pomoct v této těžké chvíli. Lidé tak mohou finančně podpořit rodinu Tůmových. A i když je jejich ztráta nenahraditelná, každý z nás se může touto cestou podílet na ulehčení těžké životní situace Štěpána a Anežky. 

Číslo účtu u Reiffeisenbank, kam můžete vaše příspěvky posílat je 1000012612/5500, variabilní symbol 3010. Je také možné odevzdat dar osobně v Měsíčnici. Případně se ozvěte Aleně Kučerové na telefon 774 505 774, budeme vděčni i za další podněty, jak Štěpána s Anežkou podpořit,“ stojí na stránkách Pozemského nebe.

Napsala Ell Plate | Foto Facebook Rodinné centrum Madlenka

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Nejmladší Babišův ministr je z Budějc a bude...

  • Nad Českem proletěl bolid. Dva největší kusy...

  • Pojišťovna odmítla mladému tatínkovi...

  • Posledních pár hodin si můžete v Budějcích...

Reklama
 
 

Kam dál?

V táborské zoo se narodil první vzácný zubr

sobota, 2. prosince 2017, 10:38

Zoologická zahrada v Táboře slaví velký úspěch. Po roce od sestavení chovného stáda zubra evropského se dočkala prvního...

Fiktivní blackout prověřil spolupráci při ochraně Temelína

sobota, 2. prosince 2017, 09:31

Vzdušnou čarou je od Temelína vzdálena přibližně 50 kilometrů. Přesto je pro něj vodní elektrárna Orlík velmi důležitá....

Získat zkušenosti v zahraniční operaci, přejí si mladí vojenští záchranáři

sobota, 2. prosince 2017, 08:21

Během uplynulých dvou týdnů se v posádce strakonického 25. protiletadlového raketového pluku uskutečnil další z řady...