Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Akce v Mateřském centru Máj podpoří dětské pacienty hematoonkologického oddělení

 
pátek, 17. listopadu 2017, 22:23

Příjemné s užitečným spojí v sobotu 18. listopadu Mateřské centrum Máj v Českých Budějovicích. Oslavy jeho dvacátého výročí totiž budou zároveň charitativní sportovní akci pro spolek Haima, který už osmnáct let pomáhá dětským pacientům z hematoonkologického oddělení Nemocnice České Budějovice. Celodenní program začíná v 10:00 hodin.

Návštěvníci akce se mohou těšit na celodenní program vedených lekcí nejrůznějšího sportovního zaměření, děti jistě ocení facepainting, necvičící mohou sledovat bohatou nabídku kulturních představení a pro všechny je připraven vánoční trh rukodělných výrobků. Na akci budou přítomni zástupci spolku Haima České Budějovice a tým dětského hematoonkologického oddělení Nemocnice České Budějovice, kteří budou zájemcům k dispozici ohledně problematiky hematoonkologických onemocnění a fungování uvedeného spolku. 

Všichni vystupující vystupují bez nároku na honorář a veškerý výtěžek bude pořadatelé věnují spolku Haima České Budějovice, který bezplatně již osmnáct let vedou maminky bývalých i současných dětských pacientů dětského hematoonkologického oddělení českobudějovické nemocnice. 

Napsal Yvetta Chmelová | Foto mc-maj.com
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Motor hostí Ústí nad Labem a potřebuje uspět, aby se udržel v...

pátek, 17. listopadu 2017, 11:40

Hokejisté ČEZ Motor České Budějovice se po prohře v Třebíči pokusí dotáhnout zpět na vedoucí duo Kladno - Karlovy Vary. V sobotu...

Osmnáct metrů vysokou jedli přiveze na náměstí auto s vlekem a na...

pátek, 17. listopadu 2017, 09:41

Své místo na Zavadilce, kde rostla a kralovala zahradě celých sedmatřicet, opustí jedle kanadská. Ta od soboty 18. listopadu ...

Zemní plyn bude na jihu Čech víc zapáchat

pátek, 17. listopadu 2017, 07:22

Plynaři energetické společnosti E.ON chystají takzvanou preventivní odorizaci plynu v jižních Čechách a na Vysočině. Odorizace,...

Legendární Tonda Blaník míří na plátna kin

čtvrtek, 16. listopadu 2017, 19:12

Hlavní hrdina populárního internetového seriálu Kancelář Blaník, lobbista Tonda Blaník, se chystá do kin. Vlastní kandidatura mu...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Může hlína v jídle léčit obezitu? Prý zbavuje tuků

Dát si při večeři jako přílohu určitý druh hlíny možná pomáhá při prevenci obezity. Hlína z organismu vyplavuje tuk, tvrdí nová studie, o níž informoval britský server Mail Online.

ŘSD o víkendu vyrazilo na kontrolu. Na problematickém úseku nebyl žádný dělník

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) zkontrolovalo úsek dálnice D1 u Humpolce, kde firma Geosan dostala příkaz k opravě vysypaných kaveren. Podle ŘSD se situace na místě nijak nezměnila. Novinářům to dnes řekl jeho mluvčí Jan Rýdl. Podle aktuálních informací v sobotu ani dnes nikdo na opravě vysypaných kavaren nepracoval.

Budou Vánoce na sněhu? V příštím týdnu se oteplí, zima přijde až na Silvestra

O vánočních svátcích budou v Česku podle meteorologů venkovní teploty pravděpodobně nad nulou, až na Silvestra se ochladí. Sněhu se Češi asi o svátcích nedočkají. Příští víkend mají teploty vystoupat až na pět stupňů.