Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Veronex nabízí k pronájmu kanceláře na Rudolfovské třídě a ulici Kněžkodvorská

 
pondělí, 15. května 2017, 09:40

Sháníte vhodné kancelářské prostory a konferenční (školící) místnosti? Společnost Veronex nyní nabízí kancelářské prostory a vybavené konferenční (školící) místnosti ve dvou českobudějovických lokalitách - na Rudolfovské třídě a v ulici Kněžkodvorská.

Rudolfovská třída

Na Rudolfovské třídě jsou k dispozici kanceláře o ploše 17 až 22 m2. Jedná se o panelovou výstavbu ve velmi dobrém stavu. Celkový počet podlaží je 7 a potěší vlastní parkoviště o kapacitě 100 míst. V objektu je výtah, bezbariérový přístup, sociální zařízení a součástí pronájmu je i možnost vybavení nábytkem. Za zmínku stojí, že objekt je elektronicky zabezpečen, včetně kamerového systému a v letošním roce bude budova zateplena a dostane novou fasádu. Dále je zde samostatně k pronájmu plně vybavená konferenční místnost pro až 50 osob.

Provize se realitní kanceláři neplatí, Veronex je majitelem objektu.

Kněžkodvorská ulice

V ulici Kněžkodvorská jsou nabízeny kancelářské prostory a ploše 18 – 38 m2. Celkový počet podlaží je 2 a počet parkovacích míst 20. Dále možnost jednotlivého pronájmu konferenční místnosti pro 45 osob ve všedních dnech i o víkendu.

Kontakt na pronajímatele: Zdenek Vaněk, vedoucí správy budov - telefon: 602 302 370 nebo e-mail: zdenek.vanek@garnetvrx.cz.

Společnost Veronex se dlouhodobě specializuje na pronájem bytů, kancelářských, obchodních, skladových a komerčních prostor s poskytováním základních služeb ve vlastních nemovitostech. Dále poskytuje rekreační ubytování s doprovodnými službami ve vlastním rekreačním středisku Lesák Chlum U Třeboně. Veškeré tyto služby zajišťuje prostřednictvím svých dceřiných společností nebo jednotlivých středisek a působí prakticky po celém území České republiky.

Již několikrát získala certifikát „Spolehlivá firma".

Veškeré informace naleznete na webu Veronexu.

PR text

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Rozloučení je velmi silným okamžikem. A...

  • Notně opilý jedenatřicetiletý muž budil...

  • Řidička dostala na namrzlé silnici smyk a s...

  • VIDEO: V Českých Budějovicích na náměstí...

Reklama
 
 

Kam dál?

FOTO: 72. výročí konce války v Českém Krumlově se neslo ve znamení letounu a praporu

pondělí, 15. května 2017, 07:59

Českokrumlovské oslavy Dne vítězství přinesly i letos netradiční podívanou, letoun Supermarine Spitfire Mk.IXc obsadil...

Jihočeský kraj schválil projekty za 144 milionů korun. Podpoří obce, hasiče i mladé sportovce

pondělí, 15. května 2017, 07:04

Téměř 144 milionů korun poputuje na podporu projektů v Jihočeském kraji. Nejvyšší částka je určena pro obce, které v...

FOTO: Strakoničtí vojáci předvedli boj se vzdušným protivníkem

pondělí, 15. května 2017, 06:38

Atraktivní letové ukázky, vojenská i hasičská technika, dovednosti služebních psů, rekonstrukce bojového nasazení...