Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: MODA Fashion Day[s] v Českém Krumlově s novými kolekcemi předních návrhářek

 
pondělí, 27. března 2017, 08:10

MODA Fashion Day[s] vstupuje do svého třetího ročníku. Slavnostnímu galavečeru módních přehlídek v sále Zámecké jízdárny v Českém Krumlově v sobotu 1. dubna budou letos předcházet atraktivní doprovodné programy.

MODA Fashion Day[s] je společenská událost, která představuje současnou módní scénu v České republice. Konfrontace místních aktivit se současnou celorepublikovou i zahraniční módní scénou vytváří zajímavé a divácky velmi přitažlivé téma.Móda se stala samozřejmou součástí umění a životního stylu. 

Bonus program pro držitele vstupenky MODA Fashion Day[s] mile překvapí svou nabídkou. Nenechte si ujít vyjímečné semináře, setkání s inspirativními ženami nebo návštěvu výstavy Barrandovských studií v Klášterech Český Krumlov.

Genius loci Českého Krumlova i večerní program v čele s novými kolekcemi našich předních návrhářek Petry Kociánové a Beaty Rajské jsou tou správnou inspirací pro jarní pohodu!

Více najdete na www.moda-fd.cz.

Soutěž o vstupenky na MODA Fashion Day[s] (1. 4. – 18:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář/čtenářka vyhrát dvě vstupenky na MODA Fashion Day[s]. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do úterý 28. března do 16. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.  

SOUTĚŽ SKONČILA!

Svou novou kolekci při MODA Fashion Day[s] v Českém Krumlově představí naše přední návrhářka Beata Rajská. Správně je tedy odpověď B.

Dvě vstupenky na MODA Fashion Day[s] v Českém Krumlově vyhrála Martina Kašpárková. Blahopřejeme!    

 


 

Kam dál?

Hodnota loni povolených staveb v jižních Čechách byla nejvyšší za...

pondělí, 27. března 2017, 07:05

Stavební úřady v Jihočeském kraji vydaly loni 6595 stavebních povolení, téměř o deset procent více než v roce předchozím. Jde o...

POČASÍ S ALEŠEM: Jižní Čechy čeká slunečný a teplý start do nového...

pondělí, 27. března 2017, 06:21

Tlaková výše postupuje ze Severního moře k jihovýchodu a k nám začíná proudit teplý vzduch od jihozápadu. Po nočních mrazících se...

Při takových soutěžích se člověk vyřádí, říká k úspěchu na...

neděle, 26. března 2017, 17:10

Skvělého úspěchu na mezinárodním kosmetickém veletrhu dosáhl kreativní tým z Českých Budějovic. Nejen o tomto vítězství...

FOTO: Budějce se připojily k Hodině Země

neděle, 26. března 2017, 15:00

Téměř stovka měst a vesnic, na osm desítek firem a tisíce jednotlivců se v sobotu večer zúčastnily celosvětové Hodiny Země....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.