Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Primátora Thomu nahrával jemu blízký člověk, tvrdí čtenář

 
sobota, 3. listopadu 2012, 16:35

Do redakce Budějcké Drbny dorazil v dnešním dopoledni poměrně zajímavý e-mail. Čtenář v něm tvrdí, že v tuto chvíli známá ´Thomova´ nahrávka nebyla pořízena zástupci médií ani neunikla od Policie České republiky. Naopak uvádí, že byla nahrána na obyčejný diktafon údajně blízkou osobou primátora Juraje Thomy.

Spolu s elektronickou zprávou dorazila i původní nahrávka. E-mail od čtenáře publikujeme v plném znění proto, abyste si mohli udělat obrázek sami.

Text zprávy:

Vážení,

s velkým pobavením jsem si v novinách přečetl zoufalé obranné fantasmagorie Juraje Thomy, kdo všechno ho odposlouchával. Jsou to neuvěřitelné bláboly. Nahrávku pořídil jemu blízký člověk, od kterého by to rozhodně nečekal, a to úplně jednoduše na diktafon.

Juraji, dobře se rozhlédni a zameť si před vlastním prahem, ne každý tě v HOPB miluje. Nahrávku vám tady teď všem dávám k dispozici, tak jak jsem ji od dotyčného získal. Dávám ji k dispozici i orgánům, aby věděli co vlastně „prodávají“.
 

ČTĚTE TAKÉ

 


 

Kam dál?

Členové jihočeské ODS se sešli při regionálním sněmu

pátek, 2. listopadu 2012, 19:52

Regionální sněm ODS Jihočeského kraje proběhl ve čtvrtek 1. listopadu v budějckém sídle občanských demokratů v Modrém domě. Na...

Začíná se přiostřovat. Primátor podal trestní oznámení

pátek, 2. listopadu 2012, 10:30

Nahrávka rozhovoru primátora Juraje Thomy a radního Jiřího Šestáka o problémech, spojených s podpisem dodatku smlouvy s firmou...

Odposlech Thomy a Šestáka slyšela veřejnost, oba teď reagují

středa, 31. října 2012, 15:30

Budějcká Drbna dnes uveřejnila informaci, se kterou jako první přišel deník Právo, respektive server Novinky.cz. Redakcím těchto...

Obvinění primátora dostává díky nahrávce další rozměr

středa, 31. října 2012, 09:38

Venku zima, ale na radnici patrně pořádné teplo, ne-li přímo horko. Určitě nejméně třem jejím hlavním představitelům -...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.