Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mladík v centru Českých Budějovic nabízel sex za 100 korun

 
pátek, 20. května 2011, 15:19

Nezvyklý případ řešili strážníci městské policie v centru Českých Budějovic. Jak v pátek agentuře Mediafax řekl mluvčí strážníků Václav Sup, strážníci byli upozorněni na mladíka, který na ulici nabízí sex za 100 korun.

Na křižovatce ulic Lannova a Štítného strážníky oslovil starší muž. Hlídce sdělil, že je pohoršen jednáním mladíka, který chodí mezi lidmi s cedulkou na krku nabízející sex za peníze. K tomuto muži se připojila rovněž žena, kterou tato událost také zarazila. Hlídka proto dvojici požádala o popis muže. V tu chvíli však prošel zmiňovaný muž před zraky strážníků s cedulkou „Akce sex za 100 Kč“.

“Jednadvacetiletý muž strážníkům uvedl, že od mala touží po sexu, a že má dokonce i vzdělání na poskytování těchto služeb, na což musel čtyři roky studovat na škole s tímto zaměřením v Písku. Dále uvedl, že osloveným ženám nabízel peníze on, protože když si chtěl za tuto službu od žen nechat platit, žádná ho nechtěla,“ popsal kuriózní událost Václav Sup s tím, že částku stanovil jako pevnou, protože po předchozí zkušenosti, kdy nabízel sumu tisíc korun, zjistil, že by si mohl dovolit pouze dvě ženy za měsíc.

Dále muž dodal, že je mu líto, že tímto svým chováním pohoršoval okolí, ale že měl prý pocit, že po něm kolemjdoucí ženy toužebně koukají. “Podotkl také, že ho mrzí, že mu hlídka strážníků překazila možný sex, protože mu prý tři dívky řekly, že si to ještě rozmyslí,“ dodal mluvčí.

Jelikož mladík nebyl schopen prokázat svou totožnost, byl převezen služebním vozidlem městské policie na obvodní oddělení Police ČR. Zde muži zákona zjistili jeho totožnost. Ti pak muži udělili pokutu tisíc korun za to, že svým jednáním budil veřejné pohoršení a doporučili mu, aby si příště hledal své potencionální partnerky jiným způsobem.

Autor: René Kekely
 

 


 

Kam dál?

Školáci pozor ! Důvěřovat cizím lidem se nemusí vyplatit

pátek, 20. května 2011, 09:33

Českobudějovičtí kriminalisté prověřují oznámení, kdy včerejšího dne, v době od 14:15 hod. do 14:30 hod., v obci Zliv, v Tyršově...

Na budějckém náměstí odstartoval hod mobilem

čtvrtek, 19. května 2011, 10:08

Jak jsme Vás včera informovali, na budějckém náměstí dnes startuje akce hod mobilem, která je součástí road-show zahoď mobil....

Úspěchem skončila akce zaměřená na výrobce a distributory drog v...

čtvrtek, 19. května 2011, 09:46

Tvrdý úder zasadili kriminalisté distributorovi drog v Českých Budějovicích. Při opatření zaměřeném na uživatele, výrobce a...

Policejní kontrole neunikl – Řídil, ač neměl!

středa, 18. května 2011, 16:54

V síti policistů z lišovského obvodního oddělení uvízl 47letý muž z Prahy. Při pravidelné silniční kontrole, kterou strážci...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.