Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ženy na Dámské jízdě omámila vůně konvalinek

 
pondělí, 12. května 2014, 09:25

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj byl lásky čas. Květnová Dámská jízda v multikině CineStar se sice neodehrála na prvního máje, ale i přesto se nesla v duchu lásky, pohody a příjemné jarní vůně, o kterou se svými květinami postarala floristka Pavla Kostohryzová.

Již v předsálí se dámy pobavily netradičním servírováním sektu a usmívat se nepřestaly ani při stání dlouhé fronty na kávu, která provoněla celé foyer.

Floristka Pavla Kostohryzová popovídala o vázání svatebních květin. Jaké jsou trendy v barvách, ale i na co si nevěsty mají dávat při výběru květin pozor. Nesprávně zvolená květina jak barvou, tak tvarem může ovlivnit celkový dojem z nevěsty.

Další zajímavosti nám představily svatební koordinátorky Veronika Havlíková a Lenka Smržová. „Je nutné si rozmyslet, zda je dobré unášet nevěstu. Podle našich zkušeností víme, že chybí-li dvě hodiny nevěsta na svatbě, začínají se svatebčané nudit a zábava vázne,“ podělily se o své postřehy.

Také jsme se dozvěděli, že minulý rok bylo uzavřeno 56 tisíc sňatků. Kolik bylo v porovnání s tím rozvodů, už raději dámy neprozradily.

Celkovou atmosféru završila předpremiéra filmu Jedna za všechny, kde jsme v hlavní roli viděli Cameron Diaz, které filmová role byla opět ušita na míru. Dámy v sále doslova řvaly smíchy, taky aby ne, když se hlavní děj točil okolo jednoho záletného muže, proti kterému se spikly tři ženy. Manželka, chytrá milenka a krásná milenka.

Příští Dámská jízda se bude konat 11. června a promítat se bude zajímavý snímek Grace of Monaco.

 


 

Kam dál?

Handifest přiveze do Budějc Xindla X a Blue Effect

čtvrtek, 8. května 2014, 12:11

Před několika dny vylétla do vzduchu smutná zpráva, že na Budějovickém Majálesu nevystoupí ani skupina Kabát, ani Tomáš Klus, ba...

FOTO: Studentský elektronický festival je v plném proudu

středa, 7. května 2014, 11:38

První ročník Studentského elektronického festivalu pokračuje i dnes na louce u kolejí Jihočeské univerzity. Na akci celkem...

Budějovický Majáles nabídne rekordně bohatý program

úterý, 6. května 2014, 18:15

Celkem 213 umělců se během pěti dní představí na letošním Budějovickém Majálesu. Ten se snaží nabídnout alternativu k velkým...

Z louky u kolejí bude znít elektronická hudba

úterý, 6. května 2014, 08:55

Dnes a zítra se v kampusu Jihočeské univerzity uskuteční Studentský elektronický festival, který na třech pódiích nabídne několik...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.