Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Zapojte se do rekordu!!!

 
pondělí, 6. června 2011, 10:52

V pátek 10. 6. se Hluboká nad Vltavou promění ve středisko milovníků céček. Céčka, že nevěříte? Ano tato legenda se opět vrátila a těší se znovu velkému zájmu. Kdo by si nepomatoval na doby, kdy céčka musel mít každý a kdo neměl, jako by nebyl.

Dnes tuto legendu vyrábí firma Super-box.cz, opět se najdou mezi námi nadšenci, kteří céčka nakupují po tisícovkách.

Pokud patříte mezi tyto milovníky, zapojte se do akce, kterou jsme připravili na pátek 10. června. Celou akci zaštiťují mažoretky Hlubocké Princezny, podporu slíbilo také město Hluboká nad Vltavou, firma CHCIWWWSTRANKY.CZ a hlavně Super-box.cz. A o co jde? Budeme se snažit sestavit co nejdelší řetěz z céček a omotat co nejvíckrát zámek Hluboká nad Vltavou. Akce vypukne v 16h v dolní zahradě zámku Hluboká.

Použitá céčka se po uskutečnění rekordu věnují dětskému domovu Boršov.
A jak se můžete zapojit? Nakupte céčka na stránkách www.navratlegendy.cz nebo v den konání rekordu u vstupu do zámecké zahrady. Zaregistrujte sebe a vámi použité pytlíčky s céčky a můžete skládat. Celé tři hodiny budeme skládat céčka, abychom dosáhli co nejdelšího řetězu.

Program je připraven pro celou rodinu. Po předložení potvrzení účasti na rekordu jsme pro vás připravili: Zámek Hluboká věnoval vstupenky na zámeckou věž pro děti v doprovodu rodičů zdarma v čase konání akce. ZOO Ohrada připravila 50% slevu na dětské vstupné v den konání rekordu. 
 
Pro každé zaregistrované dítě do 15ti let máme k zakoupenému pytlíčku nanuk od firmy Prima a 100 céček zdarma.
Tak neváhejte, vezměte rodinu a přijďte si užít skvělé páteční odpoledne s hlubockými mažoretkami a céčky. Těšíme se na setkání s Vámi.

Autor: Tereza Skleničková

 


 

Kam dál?

Vltavská premiéra.

pondělí, 6. června 2011, 10:52

Lodě spuštěny na vodu, nablýskány a připraveny. Kapitáni v pozoru, přístavy a Lannova loděnice v lesku. Premiéra nachystána do...

Splavnění Vltavy – Díl I. - PROLOG (věnováno Vojtěchu Lannovi).

pondělí, 6. června 2011, 10:13

Splavnění Vltavy. Téma, které patří v posledních několika letech k často diskutovaným a v posledních několika týdnech diskuse o...

Vandal se "podepsal" na zaparkovaném vozidle Honda.

neděle, 5. června 2011, 13:19

Včerejší noci, krátce po překročení pátku na sobotu, si dosud neustanovený vandal vyhlédnul zaparkované vozidlo značky Honda...

Budějovické náměstí se již počtvrté promění v galerii pod širým nebem

sobota, 4. června 2011, 22:00

České Budějovice od 7. června hostí již 4. ročník výstavy Umění ve městě. Svá díla na budějovickém náměstí vystaví autoři Lukáš...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.