Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Za kliku Modrých dveří ve čtvrtek vezme Lenka Dusilová

 
úterý, 9. října 2012, 21:27

Držitelka hudební ceny Anděl v kategorii zpěvačka roku vystoupí nadcházející čtvrtek večer od 20 hodin v Hudebním klubu Modrý dveře. Do Budějc přijede Lenka Dusilová!

Její nejnovější album Baromantika, které Dusilová na jihu Čech znovu představí, vyšlo v prosinci loňského roku a bylo velmi kladně přijato jak kritikou, tak veřejností.

„Koncept baromantických koncertů předně využívá atmosféry plynoucí z nového alba. Rozhodně stojí za to si Baromantiku poslechnout naživo, neb jsme si dali práci, aby to byl hudebně emotivní zážitek nejen pro nás, ale hlavně pro ty, kteří ji mají rádi. Baromantickým zvukem jsme si dovolili nakazit i pár starších věcí z mého repertoáru,“ uvádí zpěvačka svůj koncert.

Vychutnat si vystoupení Lenky Dusilové můžete i vy, a to dokonce zadarmo. Díky spolupráci Budějcké Drbny a Modrých dveří nyní soutěžte o dvě volné vstupenky. Ty si mezi sebe nakonec rozdělí dva čtenáři.

V e-mailové schránce redakce@budejckadrbna.cz očekáváme do čtvrtečního poledne odpovědi na následující soutěžní otázku. Do slosování samozřejmě zařadíme všechny správné tipy.

V jakém městě se narodila Lenka Dusilová?

A) Praha
B) Prostějov
C) Karlovy Vary

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

Vstupenky stojí v předprodeji 170 Kč, na místě je pořídíte za 210 korun.

SOUTĚŽ SKONČILA

Lenka Dusilová se narodila v Karlových Varech. Správně je tedy možnost C.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenáře Janu Papouškovou a Davida Kuliše. Oba dostanou po jedné volné vstupence na dnešní koncert. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Týden v sobě: Budka na náměstí zaujala kolemjdoucí

sobota, 6. října 2012, 06:58

Ještě do konce tohoto týdne budou moci Budějčáci obdivovat posed, který na začátku září vyrostl na náměstí Přemysla Otakara II....

SOUTĚŽ: Cestovatel se podělí o své zážitky z Albánie

čtvrtek, 4. října 2012, 11:19

Beseda cestovatele Miroslava Náplavy k cestopisnému bestselleru Albánie, kráska se špatnou pověstí se uskuteční v pátek na Malé...

Přijďte si vyzkoušet, s čím se musí vypořádat vozíčkáři

úterý, 2. října 2012, 18:48

Festival Nohama na zemi, který se uskuteční ve středu 10. října od 13 do 22 hodin u Sportovní haly v Českých Budějovicích, je...

Jihočeský kompas nasměruje střelku buzoly do jižních Čech

úterý, 2. října 2012, 08:49

Už popáté se České Budějovice otevřou turistickým zážitkům. Ve dnech 5. až 6. října se v prostorách Metropolu bude konat pod...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.