Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Výtvory dětí z příměstského tábora uvidíte na výstavě

 
neděle, 19. srpna 2012, 13:31

Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou ve spolupráci s výtvarným ateliérem Barevný kolo v Českých Budějovicích nabídla letos poprvé dětem možnost navštěvovat příměstský tábor s názvem Se štětcem okolo Hluboké.

Program byl zvolen vskutku prázdninově - zahrnoval kresbu a malbu v sálech galerie, návštěvu zámku a malbu v plenéru v okolí zámku. Součástí programu byla plavba výletní lodí z Českých Budějovic na Hlubokou a výtvarná návštěva ZOO.

V rámci tábora vznikla řada skic a prací, které jsou nyní vystaveny v Zimní zahradě před AJG v Hluboké nad Vltavou. „Srdečně zveme návštěvníky na výstavu, která je k vidění až do neděle 2. září letošního roku,“ vzkazují pořadatelé.

Zájemci se tábor se budou moci přihlásit i v příštím roce.

Tisková informace

 


 

Kam dál?

Na elektronickou hudbu se bude v centru trsat až do rána

sobota, 18. srpna 2012, 10:58

Ti nejlepší DJ´s z jihu Čech, včetně velmistra DNB mejdanů a pořadatele festivalu Let it Roll Bifida Aktifa, zahrají na dnešním...

Galerie Na dvorku přivítala tradiční řemesla

pátek, 17. srpna 2012, 15:27

Projíždím na kole městem, je horko a já přemýšlím, kam se schovám před dotěrným sluncem. Najednou si vzpomenu, že se v Galerii Na...

Léto v plném proudu, ale Velbloud zkrátil otevírací dobu

sobota, 4. srpna 2012, 08:45

Před měsícem se na internetových stránkách Velbloudu objevila výpověď jeho majitele Viktora Řeháka, který chtěl touto cestou...

Tlustá Berta zahraje na Holkově. Vyhrajte lístky!

čtvrtek, 2. srpna 2012, 18:39

Letní parket Holkov sice není na Budějcku, ale spousta lidí z krajského města tuto otevřenou scénu několikrát do roka navštíví....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.