Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Výstava okrasného ptactva hraje všemi barvami

 
sobota, 25. října 2014, 17:20

Milovníci opeřených krasavců se dočkali! V pavilonu D5 Výstaviště České Budějovice se tento víkend koná již čtrnáctá Výstava okrasného ptactva. Jak ukázal první den, vystavení papoušci dokážou pohladit u srdce a navodit dobrou náladu. Jen z těch pestrých barev přechází zrak!

Výstava pokračuje i v neděli (26. října). Navštívit ji můžete od 8.00 do 15.00 hodin. Vstupné je 50 korun, dětičky do šesti let neplatí nic.

Pokud se za opeřenými mazlíčky chystáte, projeďte hlavní bránou a zaparkujte u pavilonu D5. Parkovné je zdarma.

 


 

Kam dál?

RECENZE: Co jsme komu udělali? příjemně uvolní

sobota, 25. října 2014, 08:43

Francouzská komedie, charismatický borec v hlavní roli, originální téma... Tato kombinace je zárukou úspěchu již po celá...

Jihočeské památky budou mít ve svátek otevřeno

čtvrtek, 23. října 2014, 18:48

O víkendu, ve státní svátek 28. října i ve zbývající podzimní prázdninové dny budou mít jihočeské památky otevřeno. K návštěvě...

Program Budějcké Thálie nabídne třináct komedií a pohádek

čtvrtek, 23. října 2014, 09:25

Parafrázi Dumasových Tří mušketýrů, drsnou hru Osiřelý západ z malebného Irska nebo třeba Rychlé šípy z Oltecu, tedy Starého...

Therapy Sessions: Světový drum&bass poosmé v Budějcích

středa, 22. října 2014, 21:31

Probudil jsem se v tmavém a chladném nemocničním pokoji. Monotónní pípání přístroje působilo všelijak, jen ne uklidňujícím...

 

Komentáře

Badaxe Kocour

"Výstava pokračuje i v neděli (26. listopadu)" to bude zřejmě výstava na několik let, protože letos neděle 26. listopadu v kalendáři nějak není. Možná by si to občas měl někdo po sobě přečíst. Výstava je myslím do zítřka, tedy do 26. ŘÍJNA.

sobota, 25. října 2014, 21:04
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.