Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Výstava jihočeských patchworkářek

pátek, 13. září 2013, 11:15
Příchozí obdivovali nádherná patchworková dílaSoučástí vernisáže výstavy patchworku byla i módní přehlídkaŽeny měly možnost si koupit i šperkyUšité fotoalbumVenuše ve znamení BeranaVe žlutém tričku je pořadatelka celé výstavy Venda KamenáUšít se dají i obrazyModely byly šité pro speciálně pro různá znameníDeka Jany BuchancovéModelky předváděly zajímavé modelyAutorka modelů Alexandra LechovskáModely předváděla i roztomilá holčičkaPracné deky zářily v prostoruModní přehlídku doplňoval i komentář ke vkusu v oblékání pro každé znameníVýstava patchworku v tanečním prostoru Kredance
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.