Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyprodaný Café klub Slavie se otřásal v základech

 
pondělí, 20. ledna 2014, 21:23

Minulý pátek dorazilo do Café klubu Slavie v rámci dalšího Somersby Gangster Trippin‘ neskutečných 750 drumandbassuchtivých partypeople! Už od osmi postávaly kolem klubu hloučky lidí, a tak bylo naprosto jasné, že až se rozezvučí aparát, bude to opravdu ultimátní mejdan!

Pořadatelé Gangster Trippin‘ si totiž díky Somersby mohli dovolit dát vstupné do 23 hodin zcela zdarma a tím naprosto naplnit kapacitu. Dvojnásobně!

Jako hlavní hvězda vystoupil člen Deadly Viperz a crew shadowbox DJ Anakin. Jeho melodické pecky roztančily dav do neskutečných výšin.

Po něm se chopil žezla organizátor akce a rezident Gangster Trippin‘ DJ HellSmith a svým energickým hodinu a půl dlouhým setem totálně rozbořil celé obecenstvo.

Na začátku akce svým umem překvapili nováčci DJ Sadman a DJ Luke-G. „Kluci hráli poprvé před publikem. Jsou to provozáci Café klubu Slavie a opravdu zahráli dobře,“ chválí DJ HellSmith.

Jako mohutný support se o zábavu postarali také DJ Sergi, DJ Hanzall a Fury, kteří zandali opravdu monstrózně.

Akci došperkoval vynikající videomapping v podání Invert Vjs a scéna v produkci Invisio! Mejdan končil kolem šesté hodiny ranní, kdy na parketu stále ještě přešlapovaly asi dvě stovky lidí. Bylo to velké!

Pokud jste si Gangster Trippin‘ užili, zveme vás na další, které proběhne 21. února znovu v Café klubu Slavie. Jako headliner přijal pozvání PHILIP TBC, který v Budějcích pokřtí nové album. To se v obrovském množství prodává po celém světě a spolupracoval na něm s top producenty světového dnb!

Na únorovou akci bude vstupné opět zdarma, tentokráte do 21.30 hodin!

Tisková zpráva
Chilli Production s.r.o.

 


 

Kam dál?

RECENZE: Prachy, drogy, děvky... Vítejte na Wall Street!

pátek, 17. ledna 2014, 13:45

Stojí vám před barákem otlučená felda, v ledničce se chladí pivko v plastové dvoulitrovce, sex jste měli naposledy v létě a...

Nemocniční galerie poskytuje prostor jihočeským roubenkám

pátek, 17. ledna 2014, 12:00

Budějcká nemocnice ve spolupráci s Národním památkovým ústavem připravila unikátní výstavu nazvanou Dřevo v architektuře. Galerie...

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Myslivecký bál

středa, 15. ledna 2014, 13:32

Společenský sál Domu kultury Metropol bude po týdnu hostit další ples. V sobotu se tam uskuteční tradiční Myslivecký bál s...

FOTOREPORT: Velký mediální ples zahájil sezonu

pondělí, 13. ledna 2014, 12:00

Sezona společenských plesů v Českých Budějovicích oficiálně odstartovala uplynulou sobotu v Domu kultury Metropol Velkým...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.